Lavanchy vs Bamert - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
14
Defence
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
19
Defence
Switzerland Switzerland
Statystyki Lavanchy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Bamert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki Lavanchy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 1 0 2 3360' 37 0 0 5 0 15 4 0 31 1330 79% 3
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 35 1 0 2 3150' 35 0 0 5 0 15 4 0 31 1330 79% 3
2024/2025   37 2 0 2 3360' 37 0 0 4 1 10 6 0 36 1193 76% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 36 2 0 2 3240' 36 0 0 4 1 10 6 0 36 1193 76% 4
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   36 0 0 2 3680' 36 0 6 4 0 1 0 0 4 142 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Sion 34 0 0 2 3500' 34 0 6 3 0 1 0 0 3 115 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Stade Nyonnais 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 1 27 0% 0
2022/2023   4 0 0 0 406' 4 0 1 2 0 0 0 0 2 133 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 4 0 0 0 406' 4 0 1 2 0 0 0 0 2 133 76% 0
Statystyki Bamert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 1 0 1 2610' 29 0 0 3 0 16 4 0 40 1118 79% 2
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 27 1 0 1 2430' 27 0 0 3 0 16 4 0 40 1118 79% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Thun 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   27 3 0 1 2430' 27 0 0 8 0 12 1 0 26 1208 48% 1
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 27 3 0 1 2430' 27 0 0 8 0 12 1 0 26 1208 48% 1
2023/2024   13 1 0 1 1256' 13 0 2 7 0 0 0 0 0 46 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 13 1 0 1 1256' 13 0 2 7 0 0 0 0 0 46 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Thun 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2