M. Heule vs Lavanchy - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Defence
Profil zawodnika
14
Defence
Switzerland Switzerland
Statystyki M. Heule, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Lavanchy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Statystyki M. Heule
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 1 0 7 3224' 29 0 8 6 0 38 9 0 65 797 65% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Thun 29 1 0 7 3224' 29 0 8 6 0 38 9 0 65 797 65% 0
2024/2025   29 4 0 5 2902' 29 0 5 10 0 26 4 0 76 916 40% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Stade Lausanne-Ouchy 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 29 3 0 5 2902' 29 0 5 9 0 26 4 0 76 916 40% 0
2023/2024   8 0 0 0 960' 8 0 4 1 0 4 0 0 23 281 59% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Stade Lausanne-Ouchy 8 0 0 0 960' 8 0 4 1 0 4 0 0 23 281 59% 0
2022/2023   0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wil 0 0 1 ' 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Lavanchy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   38 1 0 2 3450' 38 0 0 5 0 15 4 0 31 1368 79% 3
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 36 1 0 2 3240' 36 0 0 5 0 15 4 0 31 1368 79% 3
2024/2025   37 2 0 2 3360' 37 0 0 4 1 10 6 0 36 1193 76% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 36 2 0 2 3240' 36 0 0 4 1 10 6 0 36 1193 76% 4
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   36 0 0 2 3680' 36 0 6 4 0 1 0 0 4 142 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Sion 34 0 0 2 3500' 34 0 6 3 0 1 0 0 3 115 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Stade Nyonnais 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 1 27 0% 0
2022/2023   4 0 0 0 406' 4 0 1 2 0 0 0 0 2 133 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 4 0 0 0 406' 4 0 1 2 0 0 0 0 2 133 76% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2