Kyle Wootton vs Jonathan Macken - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
19
Defence
188 cm
78 kg
29 lat (1996-10-11)
England England
Profil zawodnika
0
Forward
178 cm
78 kg
48 lat (1977-09-07)
Ireland Ireland
Statystyki Kyle Wootton, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 1 Carabao Cup Johnstones Paint Trophy Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonathan Macken, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Conference Premier Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Statystyki Kyle Wootton
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   51 20 0 4 5109' 51 0 7 3 0 94 44 0 44 1204 69% 13
League 1 League 1 League 1 Stockport 46 19 0 3 4509' 46 0 5 3 0 90 42 0 40 1130 69% 11
League 1 League 1 League 1 Mansfield Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stockport 1 1 0 0 150' 1 0 1 0 0 2 2 0 1 14 64% 0
Johnstones Paint Trophy Stockport 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 2 0 0 3 60 80% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 1 0 0 1 180' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Stockport 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   44 13 0 8 5072' 44 0 15 3 0 100 45 0 41 855 61% 22
Johnstones Paint Trophy Stockport 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 9 78% 1
League 1 League 1 League 1 Stockport 42 11 0 7 4770' 42 0 13 3 0 97 44 0 41 828 61% 21
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 2 2 0 1 302' 2 0 2 0 0 1 0 0 0 18 67% 0
2023/2024   25 8 0 7 2994' 25 0 10 5 0 59 30 0 25 582 66% 7
League 2 League 2 League 2 Stockport 22 8 0 7 2659' 22 0 9 5 0 53 29 0 22 528 65% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 2 180' 2 0 0 3 1 0 2 32 78% 0
Johnstones Paint Trophy Stockport 1 0 0 0 155' 1 0 1 0 0 3 0 0 1 22 55% 1
2022/2023   46 14 0 4 4414' 43 5 3 2 0 65 28 82 45 784 58% 14
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 4 350' 3 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Stockport 42 14 0 4 4064' 40 5 2 2 0 65 28 82 45 784 58% 14
2021/2022   44 21 2 0 4432' 43 6 1 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Notts County 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Notts County 44 19 2 0 4432' 43 6 1 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   46 19 0 0 4307' 45 2 1 9 1 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Notts County 44 17 0 0 4136' 44 2 0 9 1 0 0 0 0 0 0% 0
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Notts County 2 2 0 0 171' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   44 17 0 0 4133' 39 4 5 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 2 2 0 0 265' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Scunthorpe United 5 0 0 0 494' 4 1 1 2 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Notts County 33 13 0 0 2991' 31 1 2 4 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Notts County 4 2 0 0 383' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   41 6 0 1 3210' 24 6 9 3 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Halifax Town 3 0 0 0 304' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 2 194' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 34 6 0 1 2546' 20 5 6 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 2 166' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   14 2 1 0 1191' 5 5 7 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Stevenage 8 1 0 0 723' 3 3 5 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 3 78' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stevenage 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Stevenage 2 1 1 0 315' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   45 4 0 1 3742' 26 9 10 1 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy North Ferriby United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 6 1 0 0 158' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier North Ferriby United 14 1 0 0 1445' 14 3 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 2 0 0 0 303' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Cheltenham Town 20 2 0 1 1670' 10 5 6 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 2 76' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   41 4 0 0 2239' 6 5 18 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Scunthorpe United 1 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 30 3 0 0 1703' 3 3 17 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 3 0 0 0 254' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Lincoln 6 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   28 1 0 0 1256' 1 1 13 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Scunthorpe United 2 88' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Scunthorpe United 5 139' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Scunthorpe United 21 1 0 0 1029' 1 1 11 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jonathan Macken
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2012/2013   14 1 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Stockport 14 1 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   38 8 2 0 5302' 33 28 4 4 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Walsall 38 7 2 0 5302' 33 28 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Walsall 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   39 9 0 0 4761' 35 19 4 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Walsall 39 9 0 0 4761' 35 19 4 2 0 - - - - - - -
2009/2010   46 5 0 0 3691' 29 16 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Barnsley 1 1 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 45 4 0 0 3536' 28 15 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   45 9 0 0 5336' 37 18 8 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 45 9 0 0 5336' 37 18 8 3 0 - - - - - - -
2007/2008   34 8 1 0 3565' 28 9 4 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Derby County 4 229' 0 0 3 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 29 8 1 0 3336' 28 9 1 5 0 - - - - - - -
2006/2007   33 4 2 0 3179' 20 16 5 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Crystal Palace 2 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 12 0 0 0 1178' 6 5 4 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Ipswich Town 19 4 2 0 1865' 13 10 1 1 0 - - - - - - -
2005/2006   29 2 0 0 2603' 13 10 12 4 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Crystal Palace 29 2 0 0 2603' 13 10 12 4 1 - - - - - - -
2004/2005   29 3 0 0 2738' 17 11 5 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 28 1 0 0 2648' 16 11 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2003/2004   13 4 0 0 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 13 1 0 0 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2002/2003   5 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2001/2002   6 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Preston North End 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2000/2001   7 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Preston North End 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2