Kouassi vs Ismael Traore - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
43
Midfield
Burkina Faso Burkina Faso
Profil zawodnika
8
Defence
185 cm
75 kg
39 lat (1986-08-18)
France France
Statystyki Kouassi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ismael Traore, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kouassi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 2 0 7 3895' 35 0 10 5 0 9 6 0 52 867 86% 10
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lorient 29 2 0 7 3257' 29 0 9 4 0 8 5 0 51 817 86% 10
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lorient 2 0 0 0 278' 2 0 1 1 0 1 1 0 1 50 82% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Burkina Faso 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Lorient 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   23 0 0 2 2156' 23 0 1 4 2 6 2 0 49 630 76% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 23 0 0 2 2156' 23 0 1 4 2 6 2 0 49 630 76% 2
2023/2024   0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AC Ajaccio 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska AC Ajaccio 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 100% 0
Statystyki Ismael Traore
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   21 2 0 1 2019' 21 0 2 2 0 9 4 0 3 1200 91% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 18 2 0 1 1703' 18 0 1 2 0 9 4 0 3 1200 91% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Metz 3 316' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   27 2 0 0 2516' 26 0 2 2 0 10 4 0 4 800 78% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 27 78% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 26 2 0 0 2396' 25 0 2 2 0 10 4 0 4 773 78% 0
2022/2023   37 0 0 1 2786' 28 2 2 2 0 4 1 7 4 1151 92% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 37 0 0 1 2786' 28 2 2 2 0 4 1 7 4 1151 92% 3
2021/2022   38 4 0 1 3393' 36 1 1 1 0 16 9 13 6 1678 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 38 4 0 1 3393' 36 1 1 1 0 16 9 13 6 1678 89% 0
2020/2021   39 3 0 3 3084' 34 1 0 3 0 5 4 14 9 1283 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 35 3 0 3 3084' 34 1 0 3 0 5 4 14 9 1283 83% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   28 0 0 0 2173' 23 1 0 4 0 9 0 8 5 877 84% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 25 0 0 0 2143' 23 1 0 4 0 9 0 8 5 877 84% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   33 3 0 1 2675' 29 0 2 2 1 13 4 14 5 889 85% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 57' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 32 3 0 1 2618' 29 0 1 2 1 13 4 14 5 889 85% 1
2017/2018   39 3 0 0 3118' 32 2 1 2 0 14 6 24 4 1047 84% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 35 3 0 0 3037' 32 2 0 2 0 14 6 24 4 1047 84% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki WKS 4 81' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   37 1 0 1 3352' 35 3 0 4 0 13 2 21 7 1149 83% 55
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 33 1 0 1 3082' 32 3 0 3 0 13 2 21 7 1149 83% 55
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa WKS 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 2 0 0 3196' 35 1 0 2 1 8 2 20 9 1015 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 34 1 0 0 3106' 34 1 0 2 1 8 2 20 9 1015 84% 0
2014/2015   41 1 0 0 3908' 37 4 1 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Brest 36 1 0 0 3471' 36 3 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Brest 4 0 0 0 407' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Brest 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   31 0 0 0 2969' 31 3 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Brest 31 0 0 0 2969' 31 3 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   27 0 0 0 1577' 14 4 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Brest 27 0 0 0 1577' 14 4 3 0 0 - - - - - - -
2011/2012   34 1 0 0 3132' 34 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sedan 34 1 0 0 3132' 34 2 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Laval 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2010/2011   34 0 0 0 3269' 34 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sedan 34 0 0 0 3269' 34 3 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sedan ' 0 0 0 0 0 0% 0
2009/2010   35 0 0 0 3190' 34 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sedan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sedan 34 0 0 0 3100' 33 2 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   29 1 0 0 496' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Sedan 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sedan 28 1 0 0 406' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   19 0 0 0 120' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sedan 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Sedan 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sedan 17 90' 1 0 0 - - - - - - -
2006/2007   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sedan 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2