Khalid Karami vs Bart van Rooij - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
175 cm
73 kg
36 lat (1989-12-29)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
28
Defence
Netherlands Netherlands
Statystyki Khalid Karami, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bart van Rooij, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Khalid Karami
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   25 0 0 0 470' 3 0 3 2 0 3 1 2 2 108 73% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 25 0 0 0 470' 3 0 3 2 0 3 1 2 2 108 73% 0
2018/2019   34 0 0 0 972' 9 2 1 0 0 9 2 7 5 302 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitesse 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 12 0 0 0 972' 9 2 1 0 0 9 2 7 5 302 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 17 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   29 1 0 2 2417' 26 0 1 1 0 7 2 18 11 714 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 29 1 0 2 2417' 26 0 1 1 0 7 2 18 11 714 76% 0
2016/2017   33 2 0 3 2970' 33 0 0 0 0 0 0 2 2 1106 71% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 33 2 0 3 2970' 33 0 0 0 0 0 0 2 2 1106 71% 0
2015/2016   31 0 0 1 2784' 30 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 31 0 0 1 2784' 30 1 0 4 0 - - - - - - -
2014/2015   28 1 0 0 1600' 16 1 2 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 27 1 0 0 1600' 16 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 1 0 0 3275' 35 1 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Excelsior 33 0 0 0 2915' 31 1 1 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Excelsior 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   33 1 0 0 3349' 32 6 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 32 0 0 0 3182' 31 5 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 1 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   36 3 0 0 3240' 36 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 34 3 0 0 3060' 34 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bart van Rooij
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 3 0 5 4195' 40 0 7 5 1 40 11 0 38 1963 84% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 4 590' 4 0 2 5 0 0 4 298 90% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 33 3 0 5 3289' 33 0 4 5 1 35 11 0 34 1665 83% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Twente 3 316' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   47 1 0 5 4642' 47 0 4 5 1 37 11 0 43 2207 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 34 1 0 5 3354' 34 0 3 1 0 21 6 0 31 1662 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 2 268' 2 0 1 1 0 0 2 61 77% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Twente 2 180' 2 0 0 3 1 0 0 86 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Twente 9 0 0 0 840' 9 0 0 4 1 12 4 0 10 398 81% 0
2023/2024   27 2 0 3 2870' 27 0 6 5 1 23 9 0 23 1054 75% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 4 568' 4 0 2 5 3 0 4 198 80% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 23 2 0 3 2302' 23 0 4 5 1 18 6 0 19 856 74% 0
2022/2023   34 0 0 0 3090' 34 0 0 3 0 13 5 23 17 1112 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 33 0 0 0 2970' 33 0 0 3 0 13 5 23 17 1112 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   35 0 0 2 3142' 34 0 1 3 0 7 3 18 38 1373 78% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 2 172' 1 0 1 0 0 0 3 46 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 33 0 0 2 2970' 33 0 0 3 0 7 3 18 35 1327 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   42 4 0 4 3889' 42 1 0 3 0 10 7 29 35 1288 80% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NEC Nijmegen 38 3 0 4 3499' 38 1 0 3 0 8 6 27 31 1232 80% 1
Baraże ligi holenderskiej NEC Nijmegen 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 2 1 2 4 56 70% 0
2019/2020   28 0 0 4 2221' 24 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NEC Nijmegen 28 0 0 4 2221' 24 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   10 83' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NEC Nijmegen 10 83' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2