Khalid Karami vs Arthur Zagre - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
175 cm
73 kg
36 lat (1989-12-29)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
12
Defence
France France
Statystyki Khalid Karami, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Arthur Zagre, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Khalid Karami
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   25 0 0 0 470' 3 0 3 2 0 3 1 2 2 108 73% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 25 0 0 0 470' 3 0 3 2 0 3 1 2 2 108 73% 0
2018/2019   34 0 0 0 972' 9 2 1 0 0 9 2 7 5 302 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 12 0 0 0 972' 9 2 1 0 0 9 2 7 5 302 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 17 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitesse 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   29 1 0 2 2417' 26 0 1 1 0 7 2 18 11 714 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 29 1 0 2 2417' 26 0 1 1 0 7 2 18 11 714 76% 0
2016/2017   33 2 0 3 2970' 33 0 0 0 0 0 0 2 2 1106 71% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 33 2 0 3 2970' 33 0 0 0 0 0 0 2 2 1106 71% 0
2015/2016   31 0 0 1 2784' 30 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 31 0 0 1 2784' 30 1 0 4 0 - - - - - - -
2014/2015   28 1 0 0 1600' 16 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 27 1 0 0 1600' 16 1 2 2 0 - - - - - - -
2013/2014   38 1 0 0 3275' 35 1 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Excelsior 33 0 0 0 2915' 31 1 1 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Excelsior 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   33 1 0 0 3349' 32 6 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 32 0 0 0 3182' 31 5 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Go Ahead Eagles 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 1 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   36 3 0 0 3240' 36 0 0 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Go Ahead Eagles 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Go Ahead Eagles 34 3 0 0 3060' 34 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Arthur Zagre
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 3 1 2 3090' 30 0 5 7 1 26 7 0 16 1098 84% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 28 3 1 2 2880' 28 0 5 7 1 23 7 0 16 1042 84% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 1 120' 1 0 0 3 0 0 0 56 80% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Excelsior 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   31 2 0 5 3396' 31 0 8 6 0 19 6 0 27 1488 88% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Excelsior 29 2 0 3 3107' 29 0 7 5 0 18 6 0 24 1424 88% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 2 0 0 2 289' 2 0 1 1 0 1 0 0 3 64 81% 0
2023/2024   31 1 0 4 3467' 31 0 9 6 1 12 6 0 33 1148 80% 0
Baraże ligi holenderskiej Excelsior 2 180' 2 0 0 0 0 0 3 105 90% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Excelsior 1 90' 1 0 0 0 0 0 5 48 90% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 28 1 0 4 3197' 28 0 9 6 1 12 6 0 25 995 78% 0
2022/2023   20 0 0 0 1663' 12 5 5 2 0 4 1 14 6 311 79% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Excelsior 14 0 0 0 1034' 8 2 3 1 0 1 0 9 4 189 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 2 114' 0 0 2 1 0 0 0 14 93% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 4 0 0 0 515' 4 3 0 1 0 2 1 5 2 108 80% 0
2021/2022   32 2 0 0 1683' 10 7 5 1 0 3 2 14 12 374 78% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 6 1 0 0 778' 6 4 0 1 0 2 1 6 5 150 80% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 26 1 0 0 905' 4 3 5 0 0 1 1 8 7 224 77% 0
2020/2021   16 240' 1 0 2 0 0 1 1 41 71% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 16 240' 1 0 2 0 0 1 1 41 71% 0
2019/2020   14 0 0 0 372' 1 1 3 0 0 0 0 1 1 12 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 9 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 1 66' 0 0 1 0 0 1 1 12 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 2 0 0 0 242' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 2 64' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2