Josh Cullen vs Eberechi Eze - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
71 kg
30 lat (1996-04-07)
Ireland Ireland
Profil zawodnika
10
Midfield
Nigeria Nigeria
Statystyki Josh Cullen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Eberechi Eze, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Mecz o Tarczę Wspólnoty Liga Mistrzów Puchar Anglii Premier League Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Josh Cullen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 2 2149' 19 0 6 2 0 11 6 0 18 866 84% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 19 2 0 2 2149' 19 0 6 2 0 11 6 0 18 866 84% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   50 2 0 3 5399' 50 0 11 11 0 25 8 0 80 3045 89% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia 6 616' 6 0 1 1 0 0 4 275 83% 0
Championship Championship Championship Burnley 43 2 0 3 4693' 43 0 10 11 0 24 8 0 76 2770 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2023/2024   25 2 0 3 2632' 25 0 5 10 0 18 5 0 61 1514 86% 2
Premier League Premier League Premier League Burnley 23 2 0 3 2452' 23 0 5 9 0 16 5 0 50 1373 87% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 5 51 78% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 6 90 89% 0
2022/2023   54 1 0 4 5223' 52 4 3 12 0 21 5 49 65 3233 88% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 5 0 0 0 531' 5 1 0 2 0 2 0 7 6 240 88% 0
Championship Championship Championship Burnley 43 1 0 4 4204' 43 3 1 8 0 19 5 42 59 2993 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 5 0 0 0 398' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
2021/2022   50 1 0 3 4990' 50 6 0 7 0 15 6 50 47 3095 87% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 40 1 0 0 3668' 40 1 0 4 0 14 5 41 41 2809 87% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia 8 0 0 3 1142' 8 5 0 2 0 1 1 9 6 286 85% 0
Europa Conference League Anderlecht Bruksela 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   35 0 0 1 3143' 24 5 9 8 2 1 1 6 10 420 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 3 0 0 0 331' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 3 156' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 28 0 0 1 2566' 20 4 7 7 2 1 1 6 10 420 86% 0
2019/2020   34 1 1 2 3116' 34 1 0 7 0 25 7 35 68 1264 83% 0
Championship Championship Championship Charlton Athletic 34 1 1 2 3116' 34 1 0 7 0 25 7 35 68 1264 83% 0
2018/2019   33 1 0 5 2990' 32 1 0 7 0 2 0 4 8 139 81% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 32 1 0 5 2990' 32 1 0 7 0 2 0 4 8 139 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 0 0 0 1588' 12 2 5 1 0 2 0 6 12 318 74% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 14 174' 0 0 2 0 0 0 0 3 100% 0
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 23 0 0 0 1114' 9 2 3 1 0 2 0 6 12 315 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 300' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   48 1 0 3 4460' 44 5 2 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bradford City 3 200' 1 0 2 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 43 1 0 3 4260' 43 5 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 1 0 0 2095' 17 5 2 4 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Irlandia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 3 0 0 0 146' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 11 90' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 18 0 0 0 1799' 17 4 0 4 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Eberechi Eze
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 10 0 6 5547' 39 0 28 2 0 91 25 0 59 1240 86% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 4 1 0 0 621' 4 0 3 0 0 5 2 0 5 123 87% 1
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Crystal Palace 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 3 1 0 2 26 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 9 1 0 2 1388' 9 0 8 0 0 14 2 0 11 303 86% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 1 0 2 180' 2 0 0 1 0 9 3 0 2 100 90% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 20 7 0 2 2838' 20 0 15 1 0 53 15 0 35 602 85% 1
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 1 174' 1 0 1 6 2 0 1 21 76% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Crystal Palace 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 28 93% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 1 90' 1 0 0 1 0 0 3 37 89% 0
2024/2025   40 15 1 12 5292' 40 0 23 1 0 123 37 0 68 1190 83% 15
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 0 0 0 ' 0 0 4 0 0 0 39 92% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 31 8 1 8 4142' 31 0 18 1 0 102 29 0 51 911 82% 9
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 5 4 0 1 713' 5 0 3 0 0 8 5 0 10 132 86% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 4 3 0 3 437' 4 0 2 0 0 9 3 0 7 108 89% 3
2023/2024   26 11 1 6 3334' 26 0 13 4 0 87 36 0 53 844 84% 11
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 24 11 1 4 3090' 24 0 12 3 0 81 34 0 48 771 83% 11
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 2 0 0 0 244' 2 0 1 1 0 4 2 0 1 35 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Crystal Palace 0 0 2 ' 0 0 2 0 0 4 38 87% 0
2022/2023   39 10 1 4 4431' 30 15 9 3 0 47 21 21 50 928 83% 4
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 38 10 1 4 4357' 30 15 8 3 0 47 21 21 50 928 83% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   31 1 0 1 1773' 9 6 7 1 0 5 2 5 19 374 84% 0
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 27 1 0 1 1361' 6 4 7 1 0 3 1 5 12 269 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 4 0 0 0 412' 3 2 0 0 0 2 1 0 7 105 89% 0
2020/2021   38 4 0 6 3898' 31 10 5 3 0 24 12 14 64 956 85% 1
Premier League Premier League Premier League Crystal Palace 36 4 0 6 3688' 29 10 5 3 0 23 12 14 62 921 85% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Crystal Palace 1 90' 1 0 0 1 0 0 2 35 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Crystal Palace 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   48 14 4 8 4753' 47 6 1 3 0 100 40 31 103 1475 86% 4
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 46 14 4 8 4603' 46 6 0 3 0 100 40 31 103 1475 86% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   50 4 0 3 5943' 38 24 8 2 0 68 30 28 89 766 82% 8
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 46 4 0 3 5548' 37 23 5 2 0 68 30 28 89 754 82% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 3 0 0 0 328' 1 1 2 0 0 0 0 0 0 12 100% 1
2017/2018   45 7 0 1 4416' 26 15 13 0 0 10 4 2 12 101 84% 0
League 2 League 2 League 2 Wycombe Wanderers 22 5 0 0 2514' 16 10 4 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 20 2 0 1 1661' 8 5 8 0 0 10 4 2 12 101 84% 0
Johnstones Paint Trophy Wycombe Wanderers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 61' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   3 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2