Joris van Overeem vs Clint Leemans - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
181 cm
71 kg
31 lat (1994-06-01)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
8
Defence
186 cm
74 kg
30 lat (1995-09-15)
Netherlands Netherlands
Statystyki Joris van Overeem, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Clint Leemans, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Joris van Overeem
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 9 3473' 36 0 3 5 0 15 4 0 35 2007 80% 3
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB SC Heerenveen 4 360' 4 0 0 0 0 0 4 209 82% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 32 2 0 9 3113' 32 0 3 5 0 15 4 0 31 1798 80% 3
2024/2025   30 2 0 1 3490' 30 0 11 9 0 10 5 0 31 1190 70% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Maccabi Tel Awiw 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 21 2 0 1 2617' 21 0 10 6 0 6 4 0 28 950 67% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maccabi Tel Awiw 7 0 0 0 693' 7 0 1 3 0 4 1 0 3 240 81% 1
2023/2024   40 0 0 3 5216' 40 0 23 6 0 3 0 0 18 1517 69% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 26 0 0 1 3528' 26 0 18 2 0 3 0 0 10 1113 63% 0
Europa Conference League Maccabi Tel Awiw 14 0 0 2 1688' 14 0 5 4 0 0 0 0 8 404 85% 0
2022/2023   1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   36 1 0 1 2410' 12 6 13 2 0 8 5 20 11 651 77% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 36 1 0 1 2410' 12 6 13 2 0 8 5 20 11 651 77% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 2 0 0 4040' 31 17 1 2 0 8 2 29 11 1060 80% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 34 2 0 0 4040' 31 17 1 2 0 8 2 29 11 1060 80% 0
2019/2020   18 0 0 0 1889' 13 4 5 3 0 5 0 20 10 611 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 1 109' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 14 0 0 0 1399' 11 3 3 3 0 5 0 17 9 587 87% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 3 0 0 0 381' 2 1 1 0 0 0 0 3 1 24 71% 0
2018/2019   33 3 0 3 3286' 32 5 1 3 1 14 3 38 48 1218 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 32 2 0 3 3196' 31 5 1 3 1 14 3 38 48 1218 84% 0
2017/2018   35 2 0 2 3107' 17 11 11 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 4 0 0 0 303' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 31 2 0 2 2804' 16 10 9 1 0 - - - - - - -
2016/2017   52 4 0 7 4124' 26 13 11 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 4 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 11 0 0 0 892' 5 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 37 4 0 7 2986' 20 9 7 3 0 - - - - - - -
2015/2016   46 7 0 9 4953' 38 20 3 4 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 34 4 0 9 3909' 31 15 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 2 1 0 0 154' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 10 2 0 0 890' 6 5 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 2 0 4 3832' 33 10 1 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Dordrecht 34 2 0 4 3832' 33 10 1 2 0 - - - - - - -
2013/2014   11 1 0 0 135' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB AZ Alkmaar 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AZ Alkmaar 2 89' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 9 46' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Clint Leemans
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 1 0 1655' 14 0 6 4 0 21 8 0 6 946 83% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 14 1 1 0 1655' 14 0 6 4 0 20 7 0 5 900 82% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 46 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie NAC Breda 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   22 3 1 4 3372' 22 0 19 3 0 27 12 0 6 794 81% 2
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 22 3 1 4 3372' 22 0 19 3 0 26 12 0 6 776 81% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 18 83% 0
2023/2024   16 1 0 2 1872' 16 0 7 2 0 19 6 0 9 760 72% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 16 1 0 2 1872' 16 0 7 2 0 19 6 0 9 760 72% 0
2022/2023   36 8 0 1 5161' 33 22 7 4 0 33 14 9 9 1333 84% 1
Europa Conference League Viborg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Viborg 3 1 0 0 244' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 33 6 0 1 4917' 31 22 6 4 0 33 14 9 9 1333 84% 1
2021/2022   30 3 1 3 3203' 12 11 18 4 0 20 7 15 7 606 81% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 30 3 1 3 3203' 12 11 18 4 0 20 7 15 7 606 81% 1
2020/2021   37 4 0 2 3068' 16 13 10 2 0 14 8 7 10 364 76% 0
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 1 0 0 1 163' 1 1 0 0 0 0 0 1 1 22 59% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 19 3 0 1 1785' 7 7 9 1 0 8 4 2 2 156 73% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 17 1 0 0 1120' 8 5 1 1 0 6 4 4 7 186 80% 0
2019/2020   24 5 3 3 2407' 21 6 1 1 0 35 9 16 10 849 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 3 31' 0 0 1 0 0 0 0 29 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 21 4 2 3 2376' 21 6 0 1 0 35 9 16 10 820 80% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB RKC Waalwijk 1 1 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   31 2 0 0 1995' 11 4 10 2 0 31 9 7 2 511 77% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 31 2 0 0 1995' 11 4 10 2 0 31 9 7 2 511 77% 0
2017/2018   34 10 4 4 3299' 34 3 0 6 0 54 30 22 14 1057 79% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB VVV-Venlo 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska VVV-Venlo 33 10 4 4 3209' 33 3 0 5 0 54 30 22 14 1057 79% 0
2016/2017   37 12 6 0 3787' 37 6 0 4 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska VVV-Venlo 37 12 6 0 3787' 37 6 0 4 1 - - - - - - -
2015/2016   34 5 3 1 3071' 32 3 0 5 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 34 5 3 1 3071' 32 3 0 5 0 - - - - - - -
2014/2015   33 6 4 0 2715' 26 3 2 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 31 6 4 0 2715' 26 3 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   27 3 0 0 3125' 25 9 2 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 27 3 0 0 3125' 25 9 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2