Ichihara vs Clint Leemans - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Defence
Japan Japan
Profil zawodnika
8
Defence
186 cm
74 kg
30 lat (1995-09-15)
Netherlands Netherlands
Statystyki Ichihara, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga holenderska Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Europa Conference League U20 National Team Friendlies 2 liga japońska Mistrzostwa Świata U-20 Trzecia liga japońska Puchar Ligi Puchar Japonii
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Clint Leemans, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ichihara
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   41 3 2 4 3913' 41 0 3 4 0 24 10 0 43 2044 32% 2
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong AZ Alkmaar 5 0 0 2 511' 5 0 1 0 0 2 0 0 6 429 92% 1
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska MVV Maastricht 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska AZ Alkmaar 1 0 0 0 176' 1 0 1 0 0 2 1 0 2 52 83% 0
Europa Conference League AZ Alkmaar 1 90' 1 0 0 1 0 0 1 63 83% 0
U20 National Team Friendlies Japonia U20 ' 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga japońska 2 liga japońska 2 liga japońska Omiya Ardija 30 1 0 2 2700' 30 0 0 4 0 14 6 0 30 1302 0% 1
Mistrzostwa Świata U-20 Mistrzostwa Świata U-20 Mistrzostwa Świata U-20 Japonia U20 4 2 2 0 436' 4 0 1 0 0 5 3 0 4 198 84% 0
Statystyki Clint Leemans
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 1 0 1655' 14 0 6 4 0 21 8 0 6 946 83% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 46 96% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 14 1 1 0 1655' 14 0 6 4 0 20 7 0 5 900 82% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie NAC Breda 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   22 3 1 4 3372' 22 0 19 3 0 27 12 0 6 794 81% 2
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NAC Breda 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 18 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NAC Breda 22 3 1 4 3372' 22 0 19 3 0 26 12 0 6 776 81% 2
2023/2024   16 1 0 2 1872' 16 0 7 2 0 19 6 0 9 760 72% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NAC Breda 16 1 0 2 1872' 16 0 7 2 0 19 6 0 9 760 72% 0
2022/2023   36 8 0 1 5161' 33 22 7 4 0 33 14 9 9 1333 84% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 33 6 0 1 4917' 31 22 6 4 0 33 14 9 9 1333 84% 1
Europa Conference League Viborg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Viborg 3 1 0 0 244' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   30 3 1 3 3203' 12 11 18 4 0 20 7 15 7 606 81% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Viborg 30 3 1 3 3203' 12 11 18 4 0 20 7 15 7 606 81% 1
2020/2021   37 4 0 2 3068' 16 13 10 2 0 14 8 7 10 364 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 19 3 0 1 1785' 7 7 9 1 0 8 4 2 2 156 73% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska De Graafschap 17 1 0 0 1120' 8 5 1 1 0 6 4 4 7 186 80% 0
Baraże ligi holenderskiej De Graafschap 1 0 0 1 163' 1 1 0 0 0 0 0 1 1 22 59% 0
2019/2020   24 5 3 3 2407' 21 6 1 1 0 35 9 16 10 849 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 3 31' 0 0 1 0 0 0 0 29 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska RKC Waalwijk 21 4 2 3 2376' 21 6 0 1 0 35 9 16 10 820 80% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB RKC Waalwijk 1 1 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   31 2 0 0 1995' 11 4 10 2 0 31 9 7 2 511 77% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 31 2 0 0 1995' 11 4 10 2 0 31 9 7 2 511 77% 0
2017/2018   34 10 4 4 3299' 34 3 0 6 0 54 30 22 14 1057 79% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB VVV-Venlo 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska VVV-Venlo 33 10 4 4 3209' 33 3 0 5 0 54 30 22 14 1057 79% 0
2016/2017   37 12 6 0 3787' 37 6 0 4 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska VVV-Venlo 37 12 6 0 3787' 37 6 0 4 1 - - - - - - -
2015/2016   34 5 3 1 3071' 32 3 0 5 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 34 5 3 1 3071' 32 3 0 5 0 - - - - - - -
2014/2015   33 6 4 0 2715' 26 3 2 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 31 6 4 0 2715' 26 3 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   27 3 0 0 3125' 25 9 2 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 27 3 0 0 3125' 25 9 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2