Jonathan Gradit vs Achraf Hakimi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Defence
180 cm
77 kg
33 lat (1992-11-24)
France France
Profil zawodnika
2
Defence
177 cm
27 lat (1998-11-04)
Morocco Morocco
Statystyki Jonathan Gradit, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Achraf Hakimi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga francuska Superpuchar Europy Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa FIFA Club World Cup Olimpiada Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Champions cup Klubowe Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonathan Gradit
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 0 988' 10 0 1 2 1 2 0 0 9 481 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 10 0 0 0 988' 10 0 1 2 1 2 0 0 9 473 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Lens 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 0% 0
2024/2025   28 0 0 0 2998' 28 0 6 5 0 18 5 0 19 1415 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 26 0 0 0 2731' 26 0 5 4 0 16 4 0 16 1319 86% 0
Europa Conference League RC Lens 2 0 0 0 267' 2 0 1 1 0 2 1 0 3 96 79% 0
2023/2024   36 1 0 0 3799' 35 0 9 11 1 6 1 0 38 1753 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 6 0 0 0 692' 6 0 2 1 0 0 0 0 7 258 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 28 1 0 0 2794' 27 0 6 9 1 5 1 0 26 1360 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RC Lens 2 0 0 0 313' 2 0 1 1 0 1 0 0 5 135 90% 0
2022/2023   36 1 0 3 3670' 35 7 0 7 0 3 1 26 37 1850 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 34 1 0 3 3460' 33 7 0 7 0 3 1 26 37 1850 89% 0
2021/2022   36 0 0 0 3703' 36 6 0 7 0 6 1 40 36 2112 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 71 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 35 0 0 0 3613' 35 6 0 7 0 5 0 40 35 2041 89% 0
2020/2021   36 0 0 1 3402' 34 5 0 9 1 2 0 36 44 1315 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 90' 1 0 0 0 0 0 2 70 87% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 34 0 0 1 3312' 33 5 0 9 1 2 0 36 42 1245 87% 0
2019/2020   18 0 0 1 1361' 12 3 2 3 0 5 1 14 18 509 85% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 2 0 0 0 264' 2 1 0 2 0 0 0 1 3 131 89% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska RC Lens 15 0 0 1 977' 9 2 2 1 0 5 1 13 15 378 84% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej RC Lens 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 0 0 0 2780' 27 4 1 3 0 2 0 21 37 669 81% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 30 0 0 0 2390' 23 4 1 1 0 2 0 21 37 669 81% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nimes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 0 0 0 300' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   27 1 0 0 2530' 26 3 0 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 25 1 0 0 2350' 24 3 0 2 0 - - - - - - -
2016/2017   32 0 0 0 2905' 32 1 0 3 2 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 31 0 0 0 2815' 31 1 0 3 2 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   41 0 0 0 3180' 35 0 0 4 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 36 0 0 0 3060' 34 0 0 4 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Tours 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 0 0 0 3070' 29 2 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 36 0 0 0 2897' 29 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Tours 3 143' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   16 1080' 12 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 16 1080' 12 0 0 - - - - - - -
Statystyki Achraf Hakimi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 6 0 16 4464' 46 0 5 7 1 61 21 0 43 3015 90% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 13 1 0 8 1215' 13 0 1 2 0 16 6 0 11 793 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 17 2 0 2 1636' 17 0 2 3 1 27 9 0 17 1274 91% 4
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy PSG 1 120' 1 0 0 1 0 0 1 83 83% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Maroko 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 1 0 0 2 97 86% 1
World Cup Qualification Africa Maroko 6 0 0 3 540' 6 0 0 2 0 6 1 0 7 260 93% 1
FIFA Club World Cup PSG 7 2 0 2 773' 7 0 2 0 0 10 5 0 5 508 89% 0
2024/2025   51 9 0 12 5035' 51 0 6 8 0 80 33 0 53 3547 90% 17
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 17 4 0 5 1630' 17 0 1 3 0 36 15 0 23 1213 88% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 29 4 0 6 2863' 29 0 4 4 0 32 13 0 25 1905 91% 8
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 4 1 0 1 452' 4 0 1 1 0 9 4 0 3 361 93% 5
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 3 1 0 2 68 90% 0
2023/2024   37 5 0 6 3623' 35 1 5 7 0 68 17 0 39 2875 83% 4
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 3 0 0 2 90 92% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 4 270' 3 0 0 6 2 0 1 236 89% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 21 4 0 5 2100' 20 1 3 3 0 42 12 0 25 1731 79% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 11 1 0 1 1163' 11 0 2 4 0 17 3 0 11 818 87% 0
2022/2023   41 5 0 5 3775' 33 4 7 8 2 16 9 24 19 1277 90% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 29 5 0 3 2609' 23 2 5 7 2 16 9 24 19 1277 90% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 2 149' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 2 837' 7 2 1 1 0 - - - - - - -
2021/2022   44 4 0 6 4467' 37 10 4 5 1 15 9 18 16 1595 91% 5
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 35 4 0 6 3491' 28 8 4 3 1 15 9 16 14 1507 91% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 0 808' 8 1 0 2 0 0 0 2 2 88 90% 0
2020/2021   45 7 0 9 4881' 35 13 10 8 0 21 12 29 34 954 83% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 2 0 0 0 189' 1 0 1 1 0 2 0 3 3 48 81% 1
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 37 7 0 8 4033' 29 11 8 6 0 19 12 24 26 780 83% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Inter Mediolan 5 0 0 1 569' 4 2 1 1 0 0 0 2 5 126 83% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2022   2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Maroko 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   12 3 0 0 1209' 11 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Maroko 6 1 0 0 532' 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 6 2 0 0 677' 6 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   43 9 0 10 4292' 38 7 5 5 0 48 22 32 58 1918 85% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 2 153' 1 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 33 5 0 10 3159' 29 4 4 5 0 32 17 23 43 1534 85% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 8 4 0 0 980' 8 3 0 0 0 16 5 9 15 384 85% 1
2018/2019   39 3 0 4 2779' 25 2 4 4 0 23 5 15 43 1443 86% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia Dortmund 8 440' 4 0 1 3 0 1 8 298 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 3 1 0 0 270' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia Dortmund 27 2 0 4 1994' 19 2 2 4 0 20 5 14 35 1145 86% 0
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Borussia Dortmund 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   29 2 0 1 1644' 15 2 3 0 0 3 3 8 8 452 87% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Madryt 4 180' 2 0 0 0 0 0 2 99 88% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 4 0 0 1 289' 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 17 2 0 0 815' 8 1 1 0 0 3 3 8 6 353 86% 0
2016/2017   13 1 0 0 360' 4 0 0 2 2 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Madrid Castilla 11 1 0 0 360' 4 0 0 2 2 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2017   4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Maroko 4 1 0 0 360' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Maroko 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2