Marquinhos vs Jonathan Gradit - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Defence
180 cm
67 kg
32 lat (1994-05-14)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
24
Defence
180 cm
77 kg
33 lat (1992-11-24)
France France
Statystyki Marquinhos, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Liga francuska Superpuchar Puchar Francji Superpuchar Europy World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Copa America Mistrzostwa Świata Champions cup Olimpiada Copa Libertadores Liga brazylijska Serie A
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonathan Gradit, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marquinhos
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   55 3 0 0 5178' 55 0 3 3 0 16 5 0 13 3723 95% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 14 2 0 0 1306' 14 0 1 2 0 7 2 0 5 871 92% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 13 0 0 0 1170' 13 0 0 0 0 2 0 0 2 854 95% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 120' 1 0 0 1 0 0 0 51 96% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy PSG 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 63 98% 0
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 17 1 0 0 1576' 17 0 1 0 0 4 2 0 4 1253 96% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Brazylia 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 78 96% 0
Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata Klubowe Mistrzostwa Świata PSG 1 120' 1 0 0 1 1 0 0 108 92% 0
FIFA Club World Cup PSG 6 0 0 0 586' 6 0 1 1 0 0 0 0 2 445 96% 0
2024/2025   43 3 0 0 4233' 43 0 4 7 0 24 8 0 11 3331 95% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 16 0 0 0 1560' 16 0 1 3 0 9 3 0 3 1161 94% 1
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 2 0 0 0 73 93% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 3 1 0 0 300' 3 0 0 1 0 5 2 0 1 286 97% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 23 2 0 0 2283' 23 0 3 3 0 8 3 0 7 1811 95% 1
2023/2024   36 0 0 3 3631' 34 1 7 3 0 8 0 0 8 3038 89% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 11 0 0 2 900' 10 0 0 2 0 3 0 0 5 790 91% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 86 98% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 4 436' 4 0 1 0 0 0 0 378 94% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 20 0 0 1 2205' 19 1 6 1 0 4 0 0 3 1784 87% 2
2022/2023   44 2 0 0 4196' 40 6 2 4 0 15 4 9 9 1840 95% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 0 835' 8 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 33 2 0 0 3181' 30 4 2 4 0 15 4 9 9 1840 95% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   44 5 0 0 3762' 41 1 0 5 0 19 8 6 10 2443 93% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 720' 8 0 0 0 0 1 0 90 92% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 35 5 0 0 2952' 32 1 0 5 0 19 8 5 10 2353 93% 1
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   65 8 0 3 5009' 51 5 2 6 0 15 9 18 8 1728 91% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 12 3 0 0 997' 10 2 0 0 0 4 2 2 4 464 89% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 16 2 0 2 1272' 14 1 0 3 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 0 0 0 390' 3 0 1 1 0 0 0 2 0 125 90% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 31 3 0 1 2350' 24 2 1 2 0 11 7 14 4 1139 92% 1
2019/2020   42 6 0 1 3561' 33 4 4 4 0 15 4 27 10 1666 92% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 4 1 0 0 643' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 11 2 0 0 1060' 11 1 0 1 0 5 1 8 4 480 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 3 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 23 3 0 1 1588' 15 0 4 1 0 10 3 19 6 1186 93% 0
2018/2019   46 4 0 2 4279' 44 4 0 4 1 14 5 37 12 2497 92% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 2 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 1 0 0 630' 7 0 0 2 0 3 2 8 2 422 91% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 4 0 0 0 465' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 31 3 0 2 2790' 30 1 0 2 1 11 3 29 10 2075 92% 1
2017/2018   51 2 0 3 3769' 39 2 2 2 0 17 0 10 11 1875 93% 81
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 4 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 64' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 33 0 0 2 2445' 25 2 1 1 0 15 0 8 8 1539 94% 80
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 1 720' 8 0 0 1 0 2 0 2 3 336 93% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   50 4 0 0 3981' 43 0 2 3 0 20 4 17 19 2519 93% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 1 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 8 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 5 0 6 8 481 94% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 33 3 0 0 2541' 27 0 2 1 0 15 4 11 11 2038 93% 3
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2017   16 0 0 0 1191' 12 1 2 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 16 0 0 0 1191' 12 1 2 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification S. Amer Kolumbia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   51 2 0 0 3681' 31 2 10 1 0 9 2 18 4 1838 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 9 540' 6 0 0 1 0 1 1 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 5 1 0 0 351' 3 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 34 1 0 0 2610' 20 2 9 1 0 8 2 17 3 1838 93% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   53 2 0 0 3199' 31 3 2 3 0 4 2 9 6 1270 92% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 9 0 0 0 660' 7 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji PSG 6 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 33 2 0 0 2269' 21 3 2 2 0 4 2 9 6 1270 92% 0
2013/2014   50 5 0 1 2715' 25 2 5 3 0 8 3 12 16 1089 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSG 10 3 0 1 766' 6 1 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 36 2 0 0 1769' 17 1 3 3 0 8 3 12 16 1089 91% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej PSG 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   36 0 0 0 2550' 25 1 4 1 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 4 0 0 0 330' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 31 0 0 0 2220' 22 0 4 1 1 - - - - - - -
Superpuchar Superpuchar Superpuchar PSG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jonathan Gradit
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 0 0 0 988' 10 0 1 2 1 2 0 0 9 481 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 10 0 0 0 988' 10 0 1 2 1 2 0 0 9 473 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Lens 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 0% 0
2024/2025   28 0 0 0 2998' 28 0 6 5 0 18 5 0 19 1415 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 26 0 0 0 2731' 26 0 5 4 0 16 4 0 16 1319 86% 0
Europa Conference League RC Lens 2 0 0 0 267' 2 0 1 1 0 2 1 0 3 96 79% 0
2023/2024   36 1 0 0 3799' 35 0 9 11 1 6 1 0 38 1753 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RC Lens 2 0 0 0 313' 2 0 1 1 0 1 0 0 5 135 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RC Lens 6 0 0 0 692' 6 0 2 1 0 0 0 0 7 258 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 28 1 0 0 2794' 27 0 6 9 1 5 1 0 26 1360 81% 0
2022/2023   36 1 0 3 3670' 35 7 0 7 0 3 1 26 37 1850 89% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 34 1 0 3 3460' 33 7 0 7 0 3 1 26 37 1850 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 0 0 0 3703' 36 6 0 7 0 6 1 40 36 2112 89% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 71 85% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 35 0 0 0 3613' 35 6 0 7 0 5 0 40 35 2041 89% 0
2020/2021   36 0 0 1 3402' 34 5 0 9 1 2 0 36 44 1315 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 90' 1 0 0 0 0 0 2 70 87% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 34 0 0 1 3312' 33 5 0 9 1 2 0 36 42 1245 87% 0
2019/2020   18 0 0 1 1361' 12 3 2 3 0 5 1 14 18 509 85% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej RC Lens 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 2 0 0 0 264' 2 1 0 2 0 0 0 1 3 131 89% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska RC Lens 15 0 0 1 977' 9 2 2 1 0 5 1 13 15 378 84% 0
2018/2019   35 0 0 0 2780' 27 4 1 3 0 2 0 21 37 669 81% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Caen 30 0 0 0 2390' 23 4 1 1 0 2 0 21 37 669 81% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nimes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Caen 4 0 0 0 300' 3 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Caen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   27 1 0 0 2530' 26 3 0 2 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 25 1 0 0 2350' 24 3 0 2 0 - - - - - - -
2016/2017   32 0 0 0 2905' 32 1 0 3 2 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 31 0 0 0 2815' 31 1 0 3 2 - - - - - - -
2015/2016   41 0 0 0 3180' 35 0 0 4 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 36 0 0 0 3060' 34 0 0 4 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Tours 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 0 0 0 3070' 29 2 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Tours 3 143' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Tours 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 36 0 0 0 2897' 29 2 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   16 1080' 12 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Tours 16 1080' 12 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2