Matt Doherty vs Joel Veltman - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
185 cm
75 kg
34 lat (1992-01-16)
Ireland Ireland
Profil zawodnika
34
Defence
182 cm
73 kg
34 lat (1992-01-15)
Netherlands Netherlands
Statystyki Matt Doherty, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje 2 liga australijska Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Joel Veltman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Carabao Cup Premier League Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Matt Doherty
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 0 0 0 2139' 17 0 10 4 0 3 0 0 11 533 76% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 12 0 0 0 1603' 12 0 8 4 0 3 0 0 6 298 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 86 94% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 199' 2 0 1 0 0 0 0 0 2 66 74% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia 1 0 0 0 157' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 42 86% 0
2 liga australijska Sorrento 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 41 0% 0
2024/2025   31 3 0 2 3558' 31 0 11 6 0 13 4 0 16 1537 86% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wolverhampton Wanderers 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 2 73 85% 0
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 25 2 0 1 2884' 25 0 9 6 0 10 3 0 11 1198 86% 2
Premier League Premier League Premier League Ipswich Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia 4 1 0 0 494' 4 0 2 0 0 3 1 0 2 167 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 99 89% 0
2023/2024   17 3 0 1 1837' 15 1 6 2 0 16 5 0 14 834 82% 7
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 11 1 0 0 1210' 9 1 5 2 0 8 3 0 11 562 79% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 4 0 0 1 447' 4 0 1 0 0 2 0 0 2 102 79% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Wolverhampton Wanderers 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 6 2 0 1 170 90% 1
2022/2023   45 1 0 0 2292' 12 9 7 0 0 5 1 12 6 373 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 13 0 0 0 78' 0 0 1 0 0 0 0 0 0 8 62% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 2 0 0 0 161' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 21 1 0 0 1396' 7 5 5 0 0 4 1 7 4 260 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Tottenham Hotspur 6 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 2 0 0 0 256' 2 1 0 0 0 1 0 5 2 105 91% 0
2021/2022   46 2 0 5 3282' 23 10 7 1 0 16 6 18 12 609 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 5 0 0 0 494' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 29 2 0 5 1384' 9 3 6 0 0 11 6 11 5 379 84% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia 8 0 0 0 936' 8 3 0 1 0 5 0 7 7 222 79% 0
Europa Conference League Tottenham Hotspur 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 2 0 0 0 288' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 8 62% 0
2020/2021   51 0 0 5 3227' 29 3 4 6 1 6 3 28 17 1044 82% 1
Premier League Premier League Premier League Tottenham Hotspur 29 0 0 2 1524' 13 1 4 4 1 0 0 12 10 471 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Tottenham Hotspur 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 5 450' 5 0 0 3 1 4 2 178 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Tottenham Hotspur 13 0 0 2 914' 9 1 0 2 0 2 1 6 3 283 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tottenham Hotspur 2 0 0 1 309' 2 1 0 0 0 1 1 6 2 112 87% 1
2019/2020   51 7 0 5 4980' 46 9 4 2 0 37 19 47 22 1523 76% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 32 75% 1
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 37 4 0 4 3501' 32 6 4 1 0 33 16 29 19 1135 75% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolverhampton Wanderers 11 3 0 1 1179' 11 3 0 1 0 4 3 18 3 356 78% 1
2018/2019   49 8 0 8 4801' 44 7 4 5 0 53 22 40 24 1265 74% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 38 4 0 5 3775' 35 6 3 5 0 46 18 30 21 1001 72% 3
Premier League Premier League Premier League Leicester City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 4 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 0 0 5 1 62 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 6 4 0 3 636' 5 1 1 0 0 7 4 5 2 202 81% 1
2017/2018   49 4 0 4 4306' 47 1 0 4 1 13 6 26 27 1331 79% 0
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 45 4 0 4 4096' 45 1 0 4 1 13 6 26 27 1331 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   50 5 0 5 4295' 45 2 2 5 0 36 13 27 29 1348 73% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 3 1 0 1 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 43 4 0 4 3877' 41 2 1 5 0 36 13 27 29 1348 73% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 3 148' 1 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Irlandia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   50 2 0 3 3188' 29 1 6 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 46 2 0 3 3031' 28 0 6 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 3 0 0 0 67' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   42 0 0 4 3104' 28 0 7 5 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 39 0 0 4 2894' 26 0 7 5 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   29 4 0 0 1801' 15 3 3 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Wolverhampton Wanderers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Irlandia U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Wolverhampton Wanderers 28 1 0 0 1771' 15 3 3 2 0 - - - - - - -
2012/2013   31 4 1 2 2840' 30 2 0 8 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bury 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bury 17 1 0 1 1530' 17 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bury 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 14 1 0 1 1310' 13 2 0 5 0 - - - - - - -
2011/2012   23 2 0 0 1607' 14 3 3 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 14 2 0 0 1208' 11 2 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 5 46' 0 0 1 - - - - - - -
2010/2011   6 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Joel Veltman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 0 1445' 13 0 4 5 0 6 1 0 28 544 82% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 257' 2 0 1 3 0 0 3 57 88% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 2 323' 2 0 2 0 0 0 3 81 89% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 9 1 0 0 865' 9 0 1 5 0 3 1 0 22 406 80% 2
2024/2025   24 0 0 2 2656' 24 0 6 6 0 6 1 0 44 848 82% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 21 0 0 0 2277' 21 0 5 5 0 6 1 0 44 771 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 2 379' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 59 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 89% 0
2023/2024   22 1 0 1 2160' 21 1 4 6 0 7 3 0 46 951 85% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brighton & Hove Albion 4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 1 0 0 4 128 84% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 18 1 0 1 1800' 17 1 4 4 0 6 3 0 42 823 85% 1
2022/2023   40 1 0 1 3647' 26 10 10 6 0 9 5 19 34 1128 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 33 1 0 1 3315' 25 10 7 6 0 9 5 19 34 1128 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 5 212' 0 0 3 - - - - - - -
2021/2022   42 1 0 1 3741' 34 8 2 7 0 4 2 39 35 1513 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 34 94% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 183' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 37 1 0 1 3512' 33 7 1 6 0 4 2 38 35 1479 80% 0
2020/2021   46 1 0 1 3515' 31 4 6 5 0 8 4 31 36 1163 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 299' 1 0 2 0 0 2 0 68 79% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 34 1 0 1 2621' 25 3 3 3 0 8 4 27 35 1031 78% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 338' 3 1 0 1 0 0 0 2 1 54 80% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 6 0 0 0 257' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 10 60% 0
2019/2020   30 0 0 0 2640' 28 2 0 6 1 17 3 27 28 1650 89% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 9 0 0 0 899' 9 1 0 5 1 1 0 11 8 390 89% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 20 0 0 0 1741' 19 1 0 1 0 16 3 16 20 1260 89% 0
2018/2019   24 1 0 0 1190' 8 0 7 5 0 6 4 9 16 345 81% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 6 0 0 0 410' 3 0 2 1 0 3 2 4 9 129 79% 1
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 15 1 0 0 690' 4 0 5 3 0 3 2 5 7 216 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 1 0 1 3271' 33 2 2 8 1 23 6 41 52 1416 86% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 30 1 0 1 2791' 28 2 2 8 1 23 6 39 48 1416 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 180' 2 0 0 0 0 2 4 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   58 0 0 3 4164' 45 2 0 15 2 2 0 35 25 2232 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 4 360' 4 0 0 1 0 4 4 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 32 0 0 3 2700' 30 0 0 8 1 0 0 4 4 1780 84% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 9 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 12 0 0 0 1014' 10 2 0 7 1 1 0 27 17 452 80% 0
2015/2016   43 2 0 5 3727' 39 3 0 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 7 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 0 0 0 71' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 34 2 0 5 3206' 34 2 0 4 0 - - - - - - -
2014/2015   45 4 0 1 3764' 38 6 0 7 1 0 0 2 0 31 81% 0
Euro Euro Euro Holandia 5 0 0 0 128' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 5 0 0 0 450' 5 0 0 4 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 3 0 0 0 448' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 3 0 0 1 372' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 28 4 0 0 2276' 25 1 0 3 0 0 0 2 0 31 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   37 3 0 2 3087' 31 3 1 5 2 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 26 2 0 2 2306' 24 1 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 3 0 0 0 0' 0 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 3 1 0 0 421' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2012/2013   40 548' 2 0 5 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 29 488' 2 0 5 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2