Joel Veltman vs Jayden Bogle - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
34
Defence
182 cm
73 kg
34 lat (1992-01-15)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
2
Midfield
England England
Statystyki Joel Veltman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jayden Bogle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Joel Veltman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 1 0 0 1445' 13 0 4 5 0 6 1 0 28 544 82% 3
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 9 1 0 0 865' 9 0 1 5 0 3 1 0 22 406 80% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 257' 2 0 1 3 0 0 3 57 88% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 2 323' 2 0 2 0 0 0 3 81 89% 0
2024/2025   24 0 0 2 2656' 24 0 6 6 0 6 1 0 44 848 82% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 21 0 0 0 2277' 21 0 5 5 0 6 1 0 44 771 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 0 0 2 379' 3 0 1 1 0 0 0 0 0 59 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 89% 0
2023/2024   22 1 0 1 2160' 21 1 4 6 0 7 3 0 46 951 85% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brighton & Hove Albion 4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 1 0 0 4 128 84% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 18 1 0 1 1800' 17 1 4 4 0 6 3 0 42 823 85% 1
2022/2023   40 1 0 1 3647' 26 10 10 6 0 9 5 19 34 1128 85% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 33 1 0 1 3315' 25 10 7 6 0 9 5 19 34 1128 85% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 5 212' 0 0 3 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   42 1 0 1 3741' 34 8 2 7 0 4 2 39 35 1513 80% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 37 1 0 1 3512' 33 7 1 6 0 4 2 38 35 1479 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 0 0 1 0 34 94% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 183' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   46 1 0 1 3515' 31 4 6 5 0 8 4 31 36 1163 78% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 3 0 0 0 338' 3 1 0 1 0 0 0 2 1 54 80% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Holandia 6 0 0 0 257' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 10 60% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 3 299' 1 0 2 0 0 2 0 68 79% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 34 1 0 1 2621' 25 3 3 3 0 8 4 27 35 1031 78% 0
2019/2020   30 0 0 0 2640' 28 2 0 6 1 17 3 27 28 1650 89% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 20 0 0 0 1741' 19 1 0 1 0 16 3 16 20 1260 89% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 9 0 0 0 899' 9 1 0 5 1 1 0 11 8 390 89% 1
2018/2019   24 1 0 0 1190' 8 0 7 5 0 6 4 9 16 345 81% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 6 0 0 0 410' 3 0 2 1 0 3 2 4 9 129 79% 1
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 15 1 0 0 690' 4 0 5 3 0 3 2 5 7 216 82% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 1 0 1 3271' 33 2 2 8 1 23 6 41 52 1416 86% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 30 1 0 1 2791' 28 2 2 8 1 23 6 39 48 1416 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 180' 2 0 0 0 0 2 4 0 0% 0
2016/2017   58 0 0 3 4164' 45 2 0 15 2 2 0 35 25 2232 83% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Holandia 9 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 12 0 0 0 1014' 10 2 0 7 1 1 0 27 17 452 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 4 360' 4 0 0 1 0 4 4 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 32 0 0 3 2700' 30 0 0 8 1 0 0 4 4 1780 84% 0
2015/2016   43 2 0 5 3727' 39 3 0 5 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 34 2 0 5 3206' 34 2 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 7 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 2 0 0 0 71' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   45 4 0 1 3764' 38 6 0 7 1 0 0 2 0 31 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 28 4 0 0 2276' 25 1 0 3 0 0 0 2 0 31 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska SC Heerenveen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Holandia 5 0 0 0 128' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 5 0 0 0 450' 5 0 0 4 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 3 0 0 0 448' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 3 0 0 1 372' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   37 3 0 2 3087' 31 3 1 5 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 26 2 0 2 2306' 24 1 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 3 0 0 0 0' 0 0 0 1 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong Ajax 3 1 0 0 421' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   40 548' 2 0 5 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Ajax Amsterdam 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 29 488' 2 0 5 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Ajax Amsterdam 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Ajax Amsterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Ajax Amsterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Jayden Bogle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 4 4509' 36 0 15 8 0 23 6 0 32 1004 73% 10
Premier League Premier League Premier League Leeds United 33 1 0 4 4026' 33 0 13 6 0 17 4 0 29 861 77% 10
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 2 0 0 0 316' 2 0 1 2 0 3 0 0 2 75 72% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 19 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 1 167' 1 0 1 1 1 0 1 49 0% 0
2024/2025   44 6 0 4 4915' 44 0 12 12 0 47 14 0 58 1828 78% 7
Championship Championship Championship Leeds United 44 6 0 4 4915' 44 0 12 11 0 47 14 0 58 1810 78% 6
Championship Championship Championship Norwich City 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 83% 1
2023/2024   34 3 0 1 3795' 34 0 10 9 0 33 11 0 22 835 71% 4
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 32 3 0 1 3521' 32 0 9 9 0 32 11 0 22 756 70% 4
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 38 76% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sheffield United 1 184' 1 0 1 0 0 0 0 41 85% 0
2022/2023   29 3 0 1 2544' 18 6 6 9 0 9 3 19 15 467 68% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 4 1 0 0 344' 2 0 2 2 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield United 25 2 0 1 2200' 16 6 4 7 0 9 3 19 15 467 68% 4
2021/2022   27 3 0 1 1986' 19 2 2 5 0 14 8 26 13 622 79% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield United 24 3 0 1 1686' 16 2 2 5 0 14 8 26 13 622 79% 3
2020/2021   28 3 0 0 2286' 17 6 4 2 0 15 8 10 11 325 76% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 4 1 0 0 521' 4 2 0 0 0 4 2 5 4 97 73% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 1 0 0 0 206' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 23 2 0 0 1559' 12 3 4 2 0 11 6 5 7 228 77% 1
2019/2020   43 1 0 6 4007' 35 7 5 8 0 18 4 38 49 1046 81% 3
Championship Championship Championship Derby County 39 1 0 5 3752' 33 7 4 7 0 16 4 36 48 992 82% 3
Championship Championship Championship Luton Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 4 0 0 1 255' 2 0 1 1 0 2 0 2 1 54 76% 0
2018/2019   52 2 0 8 4736' 49 3 1 8 1 29 10 60 44 1680 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 4 0 0 0 484' 4 1 0 1 1 0 0 3 4 135 78% 0
Championship Championship Championship Derby County 45 2 0 8 3865' 42 1 1 7 0 29 10 57 40 1545 80% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 3 0 0 0 387' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Derby County Academy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2