Jodi Jones vs David Buchanan - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
175 cm
73 kg
28 lat (1997-10-22)
England England
Profil zawodnika
3
Midfield
173 cm
67 kg
40 lat (1986-05-06)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Jodi Jones, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 2 Puchar Anglii Carabao Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Buchanan, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Conference Premier Kwalifikacje FA Trophy
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Jodi Jones
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 9 4 5 5023' 34 0 27 6 0 51 23 0 54 840 73% 8
League 2 League 2 League 2 Notts County 32 8 3 4 4670' 32 0 25 6 0 46 20 0 53 797 73% 8
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 1 1 1 1 199' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 19 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Notts County 1 154' 1 0 1 3 1 0 1 24 79% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Malta 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 5 3 3 2008' 16 0 8 3 0 38 10 0 36 614 79% 0
League 2 League 2 League 2 Notts County 15 5 3 3 1825' 15 0 7 3 0 37 10 0 35 589 79% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Notts County 1 183' 1 0 1 1 0 0 1 25 84% 0
2023/2024   40 6 0 23 4849' 40 0 16 8 0 80 31 0 74 1285 76% 3
League 2 League 2 League 2 Notts County 40 6 0 23 4849' 40 0 16 8 0 79 31 0 73 1276 76% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Notts County 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Notts County 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 9 0% 0
2022/2023   32 1 0 0 2375' 10 8 13 5 0 1 1 1 0 6 67% 0
League 1 League 1 League 1 Oxford United 12 433' 0 0 5 1 1 1 0 6 67% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Notts County 18 1 0 0 1656' 8 6 8 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Malta 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oxford United 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 927' 1 0 10 1 1 0 4 76 86% 0
Championship Championship Championship Coventry City 29 718' 0 0 9 1 1 0 4 68 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 119' 0 0 1 0 0 0 0 8 62% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Coventry City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   4 167' 0 0 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Coventry City 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   10 1 0 0 820' 1 1 9 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Coventry City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 8 1 0 0 659' 0 1 8 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   22 5 0 5 2402' 22 6 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Coventry City 19 5 0 5 2057' 19 5 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Coventry City 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Coventry City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   53 2 0 3 3842' 14 8 30 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 41 1 0 3 2991' 11 7 23 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Coventry City 1 76' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Coventry City 8 1 0 0 520' 2 0 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 3 0 0 0 255' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   51 3 0 1 3458' 16 12 19 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Dagenham & Redbridge 37 3 0 0 2643' 12 9 15 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Coventry City 7 0 0 1 590' 4 2 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Dagenham & Redbridge 5 172' 0 0 2 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Dagenham & Redbridge 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Dagenham & Redbridge 1 0 0 0 53' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   16 1 0 0 739' 2 1 6 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Dagenham & Redbridge 16 1 0 0 739' 2 1 6 0 0 - - - - - - -
Statystyki David Buchanan
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2020/2021   11 0 0 0 1184' 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 10 0 0 0 1154' 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Chesterfield 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   28 0 0 0 2613' 25 5 1 4 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Chesterfield 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Chesterfield 27 0 0 0 2523' 24 5 1 4 0 - - - - - - -
2018/2019   52 0 0 3 4526' 42 8 2 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 5 0 0 0 572' 4 3 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Northampton Town 45 0 0 3 3834' 37 5 2 4 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 1 0 1 3351' 36 1 0 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 36 1 0 1 2880' 32 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 1 0 0 0 171' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   53 0 0 0 4636' 50 1 0 8 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 45 0 0 0 4050' 45 0 0 8 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 3 330' 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 3 0 0 0 76' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   54 0 0 4 4546' 50 1 0 3 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Northampton Town 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Northampton Town 46 0 0 4 4186' 46 1 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Northampton Town 4 270' 3 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Northampton Town 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   29 0 0 1 2171' 20 4 1 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 21 0 0 1 1785' 17 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Preston North End 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Preston North End 4 206' 1 0 1 - - - - - - -
2013/2014   49 0 0 1 1776' 17 0 3 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Preston North End 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 48 0 0 1 1776' 17 0 3 2 0 - - - - - - -
2012/2013   39 0 0 0 3243' 27 6 6 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Preston North End 39 0 0 0 3243' 27 6 6 1 0 - - - - - - -
2011/2012   43 1 0 0 3761' 41 1 0 5 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 43 1 0 0 3761' 41 1 0 5 1 - - - - - - -
2010/2011   32 1 0 0 2781' 27 5 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hamilton Academical 32 1 0 0 2781' 27 5 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   41 0 0 0 3378' 37 1 0 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 41 0 0 0 3378' 37 1 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   48 0 0 0 4350' 48 0 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 48 0 0 0 4350' 48 0 0 3 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Lincoln 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   43 0 0 0 3175' 24 1 12 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 43 0 0 0 3175' 24 1 12 1 0 - - - - - - -
2006/2007   45 0 0 0 4381' 36 11 5 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 45 0 0 0 4381' 36 11 5 2 0 - - - - - - -
2005/2006   28 0 0 0 2275' 22 4 1 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 28 0 0 0 2275' 22 4 1 1 0 - - - - - - -
2004/2005   9 246' 0 0 3 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 9 246' 0 0 3 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2