Jan Gregus vs Cheikh Sabaly - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
189 cm
70 kg
35 lat (1991-01-29)
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
7
Midfield
Senegal Senegal
Statystyki Jan Gregus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Liga amerykańska MLS Leagues Cup Puchar USA Liga Mistrzów Ameryka Płn. Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cheikh Sabaly, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska World Cup Qualification Africa Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga amerykańska MLS Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jan Gregus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   63 0 0 6 4482' 27 11 18 2 0 1 0 1 3 68 90% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowacja 3 150' 1 0 1 1 0 1 3 68 90% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Minnesota United 25 0 0 1 1623' 9 5 6 1 0 - - - - - - -
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS San Jose Earthquakes 34 0 0 5 2646' 17 6 10 1 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Słowacja 1 63' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   4 1 0 0 318' 2 0 2 0 0 4 3 2 4 143 89% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Słowacja 4 1 0 0 318' 2 0 2 0 0 4 3 2 4 143 89% 0
2018/2019   41 2 0 2 3644' 19 8 19 4 0 3 1 0 0 321 84% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Kopenhaga 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Słowacja 6 0 0 1 568' 2 1 3 1 0 0 0 0 0 33 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 14 0 0 1 1343' 9 2 5 1 0 3 1 0 0 288 83% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 20 2 0 0 1643' 7 5 11 2 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 1 0 2 3002' 23 6 7 5 1 3 0 3 1 212 91% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 31 0 0 1 2192' 14 6 7 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 5 360' 4 0 0 1 0 1 0 141 93% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Kopenhaga 5 1 0 1 450' 5 0 0 2 1 2 0 2 1 71 87% 0
2016/2017   59 5 0 3 3990' 21 5 23 6 2 3 2 11 6 93 84% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Kopenhaga 10 1 0 0 548' 2 0 5 2 1 2 2 6 4 72 88% 0
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet FC Kopenhaga 1 1 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Kopenhaga 35 2 0 3 2542' 12 3 16 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowacja 10 1 0 0 515' 5 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Kopenhaga 3 0 0 0 218' 1 1 1 3 1 1 0 5 2 21 71% 0
2015/2016   32 5 0 0 2681' 23 5 4 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Jablonec 4 1 0 0 255' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Czech Jablonec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 28 3 0 0 2426' 21 4 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 5 0 0 2726' 29 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 15 1 0 0 1350' 15 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 13 3 0 0 1286' 13 2 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Słowacja 6 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Czech Jablonec 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   14 2 0 0 1260' 14 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 14 2 0 0 1260' 14 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   10 1 0 0 628' 4 2 2 0 1 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 10 0 0 0 628' 4 2 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Czech Banik Ostrawa 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   29 1 1 0 2411' 17 3 9 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 29 1 1 0 2411' 17 3 9 0 0 - - - - - - -
2010/2011   28 0 0 0 1995' 15 6 4 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 28 0 0 0 1995' 15 6 4 0 0 - - - - - - -
2009/2010   13 0 0 0 324' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 13 0 0 0 324' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2008/2009   4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Nitra 4 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Cheikh Sabaly
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 3 0 5 2652' 21 0 12 3 0 23 10 0 21 405 79% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 14 0 0 2 1668' 14 0 6 2 0 8 5 0 16 229 76% 5
World Cup Qualification Africa Senegal 0 0 2 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Vancouver Whitecaps 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 69% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Vancouver Whitecaps 7 2 0 1 984' 7 0 6 1 0 13 4 0 3 146 83% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Senegal 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 2 17 76% 0
2024/2025   32 15 1 2 4759' 33 0 22 1 0 77 33 0 38 743 81% 24
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 90' 1 0 0 3 0 0 1 18 89% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 31 15 1 2 4669' 32 0 22 1 0 74 33 0 37 725 80% 23
2023/2024   22 3 0 1 3163' 18 3 18 4 0 23 9 0 27 360 72% 6
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 166' 1 0 1 2 0 0 0 8 100% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 21 3 0 1 2997' 17 3 17 4 0 21 9 0 27 352 71% 6
2022/2023   29 3 0 2 3748' 21 15 10 1 0 11 6 1 6 158 79% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 29 3 0 2 3748' 21 15 10 1 0 11 6 1 6 158 79% 2
2021/2022   29 2 0 2 2857' 14 13 10 0 0 - - - - - - -
France Promotion/Relegation 2 Quevilly 2 0 0 0 241' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 11 0 0 0 626' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Quevilly 16 2 0 2 1990' 11 10 5 0 0 - - - - - - -
2020/2021   32 3 0 4 3564' 18 16 13 5 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 2 79' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Pau 30 3 0 4 3485' 18 16 12 5 0 - - - - - - -
2019/2020   2 10 0 1 247' 1 1 1 0 1 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Pau 10 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Pau 2 0 0 1 247' 1 1 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2