FC Kopenhaga

Witamy w FC Kopenhaga (Denmark - Liga duńska Superligaen) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

FC Kopenhaga logo FC Kopenhaga Staty

Forma drużyny:
D
D
L
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 4

    Wygrane

  • 0

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 3/6

    Over 2.5

  • 3/6

    Over 1.5

  • 2/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 73

    Meczów

  • 136

    Gole

  • 1.86

    na mecz

  • 45

    Wygrane

  • 18

    Remisy

  • 10

    Przegrane

  • 45.2%

    Over 2.5

  • 75.3%

    Over 1.5

  • 52.05%

    CS

  • 39.73%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz FC Kopenhaga
Dania - Liga duńska Superligaen
dzisiaj 19:00
Nierozpoczęty
Dania - Liga duńska Superligaen
16 lut
Nierozpoczęty
Liga Europy
20 lut
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
  • Round 1
  •  
  • FC Santa Coloma 00
    Alashkert FC 03
    28-06-2016 FC Santa Coloma
    0 - 0
    Alashkert FC
    05-07-2016 Alashkert FC
    3 - 0
    FC Santa Coloma
  •  
  • TNS 23
    Tre Penne Galazzano 10
    28-06-2016 TNS
    2 - 1
    Tre Penne Galazzano
    05-07-2016 Tre Penne Galazzano
    0 - 3
    TNS
  •  
  • Valletta 11
    B36 Torshavn 02
    28-06-2016 Valletta
    1 - 0
    B36 Torshavn
    05-07-2016 B36 Torshavn
    2 - 1
    Valletta
  •  
  • Flora Tallinn 20
    Lincoln Red Imps FC 12
    28-06-2016 Flora Tallinn
    2 - 1
    Lincoln Red Imps FC
    06-07-2016 Lincoln Red Imps FC
    2 - 0
    Flora Tallinn
  •  
  • Round 2
  •  
  • Dundalk 12
    FH Hafnarfjordur 12
    13-07-2016 Dundalk
    1 - 1
    FH Hafnarfjordur
    20-07-2016 FH Hafnarfjordur
    2 - 2
    Dundalk
  •  
  • Olimpija Lublana 33
    AS Trenczyn 42
    13-07-2016 Olimpija Lublana
    3 - 4
    AS Trenczyn
    20-07-2016 AS Trenczyn
    2 - 3
    Olimpija Lublana
  •  
  • Crusaders 00
    FC Kopenhaga 36
    13-07-2016 Crusaders
    0 - 3
    FC Kopenhaga
    19-07-2016 FC Kopenhaga
    6 - 0
    Crusaders
  •  
  • Skenderbeu
    Ferencvaros
    13-07-2016 Skenderbeu
    -
    Ferencvaros
    20-07-2016 Ferencvaros
    -
    Skenderbeu
  •  
  • Partizani 11
    Ferencvaros 11
    13-07-2016 Partizani
    1 - 1
    Ferencvaros
    20-07-2016 Ferencvaros
    1 - 1
    Partizani
  •  
  • Łudogorec Razgrad 23
    Mladost Podgorica 00
    13-07-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Mladost Podgorica
    19-07-2016 Mladost Podgorica
    0 - 3
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Żalgiris Wilno 01
    FK Astana 02
    13-07-2016 Żalgiris Wilno
    0 - 0
    FK Astana
    20-07-2016 FK Astana
    2 - 1
    Żalgiris Wilno
  •  
  • Rosenborg Trondheim 32
    IFK Norrkoeping 13
    13-07-2016 Rosenborg Trondheim
    3 - 1
    IFK Norrkoeping
    20-07-2016 IFK Norrkoeping
    3 - 2
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • FK Vardar Skopje 12
    Dinamo Zagrzeb 23
    12-07-2016 FK Vardar Skopje
    1 - 2
    Dinamo Zagrzeb
    20-07-2016 Dinamo Zagrzeb
    3 - 2
    FK Vardar Skopje
  •  
  • Red Bull Salzburg 12
    FK Liepaja 00
    12-07-2016 Red Bull Salzburg
    1 - 0
    FK Liepaja
    19-07-2016 FK Liepaja
    0 - 2
    Red Bull Salzburg
  •  
  • TNS 00
    APOEL Nikozja 03
    12-07-2016 TNS
    0 - 0
    APOEL Nikozja
    19-07-2016 APOEL Nikozja
    3 - 0
    TNS
  •  
  • BATE Borysów 22
    Seinaejoen JK 02
    12-07-2016 BATE Borysów
    2 - 0
    Seinaejoen JK
    19-07-2016 Seinaejoen JK
    2 - 2
    BATE Borysów
  •  
  • Lincoln Red Imps FC 10
    Celtic Glasgow 03
    12-07-2016 Lincoln Red Imps FC
    1 - 0
    Celtic Glasgow
    20-07-2016 Celtic Glasgow
    3 - 0
    Lincoln Red Imps FC
  •  
  • Valletta 11
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    12-07-2016 Valletta
    1 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    19-07-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 1
    Valletta
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 30
    Sheriff Tyraspol 20
    12-07-2016 Hapoel Be'er Szewa
    3 - 2
    Sheriff Tyraspol
    19-07-2016 Sheriff Tyraspol
    0 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Dinamo Tbilisi 21
    Alashkert FC 01
    12-07-2016 Dinamo Tbilisi
    2 - 0
    Alashkert FC
    19-07-2016 Alashkert FC
    1 - 1
    Dinamo Tbilisi
  •  
  • FK Karabach 21
    F91 Dudelange 01
    12-07-2016 FK Karabach
    2 - 0
    F91 Dudelange
    20-07-2016 F91 Dudelange
    1 - 1
    FK Karabach
  •  
  • Zrinjski Mostar 10
    Legia Warszawa 12
    12-07-2016 Zrinjski Mostar
    1 - 1
    Legia Warszawa
    19-07-2016 Legia Warszawa
    2 - 0
    Zrinjski Mostar
  •  
  • Round 3
  •  
  • Olympiakos Pireus 00
    Hapoel Be'er Szewa 01
    27-07-2016 Olympiakos Pireus
    0 - 0
    Hapoel Be'er Szewa
    03-08-2016 Hapoel Be'er Szewa
    1 - 0
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Fenerbahce 21
    AS Monaco 13
    27-07-2016 Fenerbahce
    2 - 1
    AS Monaco
    03-08-2016 AS Monaco
    3 - 1
    Fenerbahce
  •  
  • AS Trenczyn 00
    Legia Warszawa 10
    27-07-2016 AS Trenczyn
    0 - 1
    Legia Warszawa
    03-08-2016 Legia Warszawa
    0 - 0
    AS Trenczyn
  •  
  • Astra Giurgiu 10
    FC Kopenhaga 13
    27-07-2016 Astra Giurgiu
    1 - 1
    FC Kopenhaga
    03-08-2016 FC Kopenhaga
    3 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • Rosenborg Trondheim 20
    APOEL Nikozja 13
    27-07-2016 Rosenborg Trondheim
    2 - 1
    APOEL Nikozja
    02-08-2016 APOEL Nikozja
    3 - 0
    Rosenborg Trondheim
  •  
  • FK Astana 11
    Celtic Glasgow 12
    27-07-2016 FK Astana
    1 - 1
    Celtic Glasgow
    03-08-2016 Celtic Glasgow
    2 - 1
    FK Astana
  •  
  • Ajax Amsterdam 12
    PAOK Saloniki 11
    26-07-2016 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    PAOK Saloniki
    03-08-2016 PAOK Saloniki
    1 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 21
    Dinamo Tbilisi 00
    26-07-2016 Dinamo Zagrzeb
    2 - 0
    Dinamo Tbilisi
    02-08-2016 Dinamo Tbilisi
    0 - 1
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Szachtar Donieck 20
    Young Boys Berno 02
    26-07-2016 Szachtar Donieck
    2 - 0
    Young Boys Berno
    03-08-2016 Young Boys Berno
    2 - 0
    Szachtar Donieck
  •  
  • FK Rostów 22
    Anderlecht Bruksela 20
    26-07-2016 FK Rostów
    2 - 2
    Anderlecht Bruksela
    03-08-2016 Anderlecht Bruksela
    0 - 2
    FK Rostów
  •  
  • Partizani 00
    Red Bull Salzburg 12
    26-07-2016 Partizani
    0 - 1
    Red Bull Salzburg
    03-08-2016 Red Bull Salzburg
    2 - 0
    Partizani
  •  
  • Viktoria Pilzno 01
    FK Karabach 01
    26-07-2016 Viktoria Pilzno
    0 - 0
    FK Karabach
    02-08-2016 FK Karabach
    1 - 1
    Viktoria Pilzno
  •  
  • BATE Borysów 10
    Dundalk 03
    26-07-2016 BATE Borysów
    1 - 0
    Dundalk
    02-08-2016 Dundalk
    3 - 0
    BATE Borysów
  •  
  • Łudogorec Razgrad 24
    Crvena Zvezda Belgrad 22
    26-07-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 2
    Crvena Zvezda Belgrad
    02-08-2016 Crvena Zvezda Belgrad
    2 - 4
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Sparta Praga 10
    Steaua Bukareszt 12
    26-07-2016 Sparta Praga
    1 - 1
    Steaua Bukareszt
    03-08-2016 Steaua Bukareszt
    2 - 0
    Sparta Praga
  •  
  • final
  •  
  • Celtic Glasgow 50
    Hapoel Be'er Szewa 22
    17-08-2016 Celtic Glasgow
    5 - 2
    Hapoel Be'er Szewa
    23-08-2016 Hapoel Be'er Szewa
    2 - 0
    Celtic Glasgow
  •  
  • Dundalk 01
    Legia Warszawa 21
    17-08-2016 Dundalk
    0 - 2
    Legia Warszawa
    23-08-2016 Legia Warszawa
    1 - 1
    Dundalk
  •  
  • FC Porto 13
    AS Roma 10
    17-08-2016 FC Porto
    1 - 1
    AS Roma
    23-08-2016 AS Roma
    0 - 3
    FC Porto
  •  
  • Łudogorec Razgrad 22
    Viktoria Pilzno 02
    17-08-2016 Łudogorec Razgrad
    2 - 0
    Viktoria Pilzno
    23-08-2016 Viktoria Pilzno
    2 - 2
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • Villarreal 10
    AS Monaco 21
    17-08-2016 Villarreal
    1 - 2
    AS Monaco
    23-08-2016 AS Monaco
    1 - 0
    Villarreal
  •  
  • Ajax Amsterdam 11
    FK Rostów 14
    16-08-2016 Ajax Amsterdam
    1 - 1
    FK Rostów
    24-08-2016 FK Rostów
    4 - 1
    Ajax Amsterdam
  •  
  • FC Kopenhaga 11
    APOEL Nikozja 01
    16-08-2016 FC Kopenhaga
    1 - 0
    APOEL Nikozja
    24-08-2016 APOEL Nikozja
    1 - 1
    FC Kopenhaga
  •  
  • Young Boys Berno 11
    Borussia M'gladbach 36
    16-08-2016 Young Boys Berno
    1 - 3
    Borussia M'gladbach
    24-08-2016 Borussia M'gladbach
    6 - 1
    Young Boys Berno
  •  
  • Dinamo Zagrzeb 12
    Red Bull Salzburg 11
    16-08-2016 Dinamo Zagrzeb
    1 - 1
    Red Bull Salzburg
    24-08-2016 Red Bull Salzburg
    1 - 2
    Dinamo Zagrzeb
  •  
  • Steaua Bukareszt 00
    Manchester City 51
    16-08-2016 Steaua Bukareszt
    0 - 5
    Manchester City
    24-08-2016 Manchester City
    1 - 0
    Steaua Bukareszt
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/16
  •  
  • Legia Warszawa 00
    Ajax Amsterdam 01
    16-02-2017 Legia Warszawa
    0 - 0
    Ajax Amsterdam
    23-02-2017 Ajax Amsterdam
    1 - 0
    Legia Warszawa
  •  
  • Anderlecht Bruksela 21
    Zenit St Petersburg 03
    16-02-2017 Anderlecht Bruksela
    2 - 0
    Zenit St Petersburg
    23-02-2017 Zenit St Petersburg
    3 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Athletic Bilbao 30
    APOEL Nikozja 22
    16-02-2017 Athletic Bilbao
    3 - 2
    APOEL Nikozja
    23-02-2017 APOEL Nikozja
    2 - 0
    Athletic Bilbao
  •  
  • Hapoel Be'er Szewa 11
    Besiktas Stambuł 32
    16-02-2017 Hapoel Be'er Szewa
    1 - 3
    Besiktas Stambuł
    23-02-2017 Besiktas Stambuł
    2 - 1
    Hapoel Be'er Szewa
  •  
  • Manchester United 31
    Saint-Etienne 00
    16-02-2017 Manchester United
    3 - 0
    Saint-Etienne
    22-02-2017 Saint-Etienne
    0 - 1
    Manchester United
  •  
  • PAOK Saloniki 01
    Schalke 04 31
    16-02-2017 PAOK Saloniki
    0 - 3
    Schalke 04
    22-02-2017 Schalke 04
    1 - 1
    PAOK Saloniki
  •  
  • Villarreal 01
    AS Roma 40
    16-02-2017 Villarreal
    0 - 4
    AS Roma
    23-02-2017 AS Roma
    0 - 1
    Villarreal
  •  
  • Astra Giurgiu 20
    Genk 21
    16-02-2017 Astra Giurgiu
    2 - 2
    Genk
    23-02-2017 Genk
    1 - 0
    Astra Giurgiu
  •  
  • AZ Alkmaar 11
    Olympique Lyon 47
    16-02-2017 AZ Alkmaar
    1 - 4
    Olympique Lyon
    23-02-2017 Olympique Lyon
    7 - 1
    AZ Alkmaar
  •  
  • Borussia M'gladbach 04
    Fiorentina 12
    16-02-2017 Borussia M'gladbach
    0 - 1
    Fiorentina
    23-02-2017 Fiorentina
    2 - 4
    Borussia M'gladbach
  •  
  • Celta Vigo 02
    Szachtar Donieck 10
    16-02-2017 Celta Vigo
    0 - 1
    Szachtar Donieck
    23-02-2017 Szachtar Donieck
    0 - 2
    Celta Vigo
  •  
  • Łudogorec Razgrad 10
    FC Kopenhaga 20
    16-02-2017 Łudogorec Razgrad
    1 - 2
    FC Kopenhaga
    23-02-2017 FC Kopenhaga
    0 - 0
    Łudogorec Razgrad
  •  
  • FK Rostów 41
    Sparta Praga 01
    16-02-2017 FK Rostów
    4 - 0
    Sparta Praga
    23-02-2017 Sparta Praga
    1 - 1
    FK Rostów
  •  
  • Gent 12
    Tottenham Hotspur 02
    16-02-2017 Gent
    1 - 0
    Tottenham Hotspur
    23-02-2017 Tottenham Hotspur
    2 - 2
    Gent
  •  
  • Olympiakos Pireus 03
    Osmanlispor FK 00
    16-02-2017 Olympiakos Pireus
    0 - 0
    Osmanlispor FK
    23-02-2017 Osmanlispor FK
    0 - 3
    Olympiakos Pireus
  •  
  • FK Krasnodar 11
    Fenerbahce 01
    16-02-2017 FK Krasnodar
    1 - 0
    Fenerbahce
    22-02-2017 Fenerbahce
    1 - 1
    FK Krasnodar
  •  
  • 1/8
  •  
  • Olympiakos Pireus 11
    Besiktas Stambuł 14
    09-03-2017 Olympiakos Pireus
    1 - 1
    Besiktas Stambuł
    16-03-2017 Besiktas Stambuł
    4 - 1
    Olympiakos Pireus
  •  
  • Schalke 04 12
    Borussia M'gladbach 12
    09-03-2017 Schalke 04
    1 - 1
    Borussia M'gladbach
    16-03-2017 Borussia M'gladbach
    2 - 2
    Schalke 04
  •  
  • Celta Vigo 22
    FK Krasnodar 10
    09-03-2017 Celta Vigo
    2 - 1
    FK Krasnodar
    16-03-2017 FK Krasnodar
    0 - 2
    Celta Vigo
  •  
  • Gent 21
    Genk 51
    09-03-2017 Gent
    2 - 5
    Genk
    16-03-2017 Genk
    1 - 1
    Gent
  •  
  • Olympique Lyon 41
    AS Roma 22
    09-03-2017 Olympique Lyon
    4 - 2
    AS Roma
    16-03-2017 AS Roma
    2 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • FC Kopenhaga 20
    Ajax Amsterdam 12
    09-03-2017 FC Kopenhaga
    2 - 1
    Ajax Amsterdam
    16-03-2017 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    FC Kopenhaga
  •  
  • APOEL Nikozja 00
    Anderlecht Bruksela 11
    09-03-2017 APOEL Nikozja
    0 - 1
    Anderlecht Bruksela
    16-03-2017 Anderlecht Bruksela
    1 - 0
    APOEL Nikozja
  •  
  • FK Rostów 10
    Manchester United 11
    09-03-2017 FK Rostów
    1 - 1
    Manchester United
    16-03-2017 Manchester United
    1 - 0
    FK Rostów
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Olympique Lyon 21
    Besiktas Stambuł 12
    13-04-2017 Olympique Lyon
    2 - 1
    Besiktas Stambuł
    20-04-2017 Besiktas Stambuł
    2 - 1
    Olympique Lyon
  •  
  • Ajax Amsterdam 22
    Schalke 04 03
    13-04-2017 Ajax Amsterdam
    2 - 0
    Schalke 04
    20-04-2017 Schalke 04
    3 - 2
    Ajax Amsterdam
  •  
  • Anderlecht Bruksela 11
    Manchester United 12
    13-04-2017 Anderlecht Bruksela
    1 - 1
    Manchester United
    20-04-2017 Manchester United
    2 - 1
    Anderlecht Bruksela
  •  
  • Celta Vigo 31
    Genk 21
    13-04-2017 Celta Vigo
    3 - 2
    Genk
    20-04-2017 Genk
    1 - 1
    Celta Vigo
  •  
  • semifinal
  •  
  • Celta Vigo 01
    Manchester United 11
    04-05-2017 Celta Vigo
    0 - 1
    Manchester United
    11-05-2017 Manchester United
    1 - 1
    Celta Vigo
  •  
  • Ajax Amsterdam 41
    Olympique Lyon 13
    03-05-2017 Ajax Amsterdam
    4 - 1
    Olympique Lyon
    11-05-2017 Olympique Lyon
    3 - 1
    Ajax Amsterdam
  •  
  • final
  •  
  • Ajax Amsterdam 0
    Manchester United 2
  •  
  •  
  • Winner

    Manchester United
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • CSC 2
    FC Helsingoer 6
  •  
  • Herlufsholm GF 0
    Nykoebing FC 4
  •  
  • Tjaereborg IF 1
    Vejle Boldklub 3
  •  
  • Middelfart G og BK 0
    Esbjerg fB 1
  •  
  • FC Graesroedderne 1
    AB 2
  •  
  • Aabyhoej IF 2
    FC Skanderborg 0
  •  
  • B 93 3
    AB Taarnby 1
  •  
  • Tarm IF 1
    AC Horsens 3
  •  
  • Fremad Amager 2
    Avarta 1
  •  
  • Avedoere 1
    B 1908 3
  •  
  • B 1909 1
    FC Soenderborg 0
  •  
  • Ballerup-Skovlunde 1
    Skovshoved 4
  •  
  • Birkelse IF 0
    Vendsyssel FF 9
  •  
  • Christiansbjerg IF 0
    Kjellerup 9
  •  
  • Maribo 0
    FC Roskilde 4
  •  
  • Svendborg 1
    Fredericia 4
  •  
  • GVI 2
    HIK 2
  •  
  • Karlslunde IF 0
    HB Koege 2
  •  
  • Herlev 2
    Hvidovre 3
  •  
  • Loegstoer IF 0
    Skive 4
  •  
  • Braedstrup IF 0
    Lystrup IF 3
  •  
  • Varde 1
    Marstal/Rise 0
  •  
  • Haarby/Flemloese 2
    SGI 1
  •  
  • Holstebro 3
    IF Lyseng 5
  •  
  • Aalborg Freja 1
    Thisted 1
  •  
  • Aarhus Fremad 1
    VSK Aarhus 1
  •  
  • Aarslev Boldklub 0
    Marienlyst 2
  •  
  • B 1913 0
    Kolding IF 4
  •  
  • Birkeroed 2
    Jaegersborg 0
  •  
  • Silkeborg KFUM 2
    Brabrand 6
  •  
  • Frederiksvaerk 1
    Broenshoej 0
  •  
  • Noerre Aaby Idraetsklub 1
    Dalum 6
  •  
  • Horslunde BK 2
    Doellefjelde-Musse 3
  •  
  • Maaloev 0
    Fredensborg BI 6
  •  
  • Vanloese 3
    Frem 4
  •  
  • Taarnby FF 3
    Fremad Valby 2
  •  
  • Ringkoebing 0
    Hobro 2
  •  
  • Nakskov 0
    Holbaek 5
  •  
  • IF Foeroyar 1
    VB 1968 2
  •  
  • NUBI 4
    Jammerbugt FC 5
  •  
  • Jyderup BK 1
    KFUM Roskilde 7
  •  
  • Rosenhoej BK 1
    Ledoeje-Smoerum Fodbold 3
  •  
  • Morud IF 3
    Otterup 5
  •  
  • OKS 2
    Naesby 1
  •  
  • Saeby IF Skjold 0
    Noerresundby 3
  •  
  • Vatanspor 1
    Odder IGF 5
  •  
  • NB Bornholm 2
    Taastrup FC 1
  •  
  • Round 2
  •  
  • Vejle Boldklub 0
    Odense 4
  •  
  • Noerresundby 1
    AaB 5
  •  
  • Brabrand 2
    Fredericia 4
  •  
  • Doellefjelde-Musse 0
    HB Koege 3
  •  
  • Skovshoved 1
    FC Roskilde 3
  •  
  • Vendsyssel FF 2
    Hobro 0
  •  
  • Nykoebing FC 2
    Naestved 2
  •  
  • Aalborg Freja 0
    AGF 5
  •  
  • B 1908 1
    Marienlyst 5
  •  
  • B 1909 0
    Skive 6
  •  
  • Haarby/Flemloese 0
    Esbjerg fB 5
  •  
  • Fredensborg BI 0
    FC Helsingoer 4
  •  
  • VB 1968 0
    Fremad Amager 2
  •  
  • Frederiksvaerk 1
    Lyngby 3
  •  
  • Lystrup IF 2
    Randers FC 6
  •  
  • OKS 0
    Viborg 2
  •  
  • IF Lyseng 1
    AC Horsens 4
  •  
  • Aabyhoej IF 0
    Silkeborg 9
  •  
  • Ledoeje-Smoerum Fodbold 2
    AB 7
  •  
  • KFUM Roskilde 1
    B 93 4
  •  
  • Birkeroed 0
    HIK 3
  •  
  • Dalum 0
    Holbaek 1
  •  
  • Taarnby FF 1
    FC Nordsjaelland 4
  •  
  • Otterup 0
    Hvidovre 4
  •  
  • Varde 1
    Jammerbugt FC 2
  •  
  • Kjellerup 2
    Odder IGF 0
  •  
  • VSK Aarhus 4
    Kolding IF 3
  •  
  • NB Bornholm 0
    Frem 4
  •  
  • Round 3
  •  
  • Naestved 1
    FC Nordsjaelland 0
  •  
  • HB Koege 2
    Viborg 1
  •  
  • Fremad Amager 1
    FC Midtjylland 3
  •  
  • Frem 1
    Broendby IF 2
  •  
  • Marienlyst 2
    AB 2
  •  
  • Holbaek 1
    AGF 3
  •  
  • FC Roskilde 2
    Fredericia 1
  •  
  • Jammerbugt FC 1
    FC Kopenhaga 6
  •  
  • VSK Aarhus 0
    AaB 1
  •  
  • FC Helsingoer 0
    AC Horsens 1
  •  
  • Hvidovre 0
    SoenderjyskE 2
  •  
  • Kjellerup 4
    Lyngby 3
  •  
  • Vendsyssel FF 2
    Odense 1
  •  
  • B 93 1
    Esbjerg fB 0
  •  
  • Skive 1
    Silkeborg 3
  •  
  • HIK 1
    Randers FC 3
  •  
  • Round 4
  •  
  • AC Horsens 1
    AGF 3
  •  
  • Randers FC 1
    SoenderjyskE 0
  •  
  • Naestved 3
    FC Roskilde 2
  •  
  • Marienlyst 1
    Broendby IF 4
  •  
  • Kjellerup 0
    FC Midtjylland 3
  •  
  • AaB 5
    Silkeborg 0
  •  
  • B 93 0
    FC Kopenhaga 3
  •  
  • Vendsyssel FF 4
    HB Koege 0
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Randers FC 2
    Broendby IF 4
  •  
  • FC Kopenhaga 2
    AGF 1
  •  
  • AaB 2
    FC Midtjylland 3
  •  
  • Naestved 1
    Vendsyssel FF 2
  •  
  • semifinal
  •  
  • FC Midtjylland 1
    Broendby IF 2
  •  
  • Vendsyssel FF 0
    FC Kopenhaga 2
  •  
  • final
  •  
  • FC Kopenhaga 3
    Broendby IF 1
  •  
  •  
  • Winner

    FC Kopenhaga
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 FC Kopenhaga FC Kopenhaga 26 64 19 7 0 57 10 47
W
W
W
D
D
2 Broendby IF Broendby IF 26 52 15 7 4 52 23 29
W
W
L
W
D
3 Lyngby Lyngby 26 39 11 6 9 25 23 2
L
W
D
D
W
4 SoenderjyskE SoenderjyskE 26 39 10 9 7 30 32 -2
W
W
W
L
L
5 FC Midtjylland FC Midtjylland 26 38 10 8 8 44 29 15
L
D
D
W
D
6 FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland 26 35 9 8 9 41 41 0
W
W
W
D
L
7 Randers FC Randers FC 26 33 9 6 11 26 32 -6
L
D
L
L
L
8 AaB AaB 26 33 9 6 11 28 38 -10
L
D
L
W
W
9 Silkeborg Silkeborg 26 30 7 9 10 31 46 -15
L
L
W
L
W
10 AC Horsens AC Horsens 26 29 7 8 11 29 45 -16
D
L
L
D
L
11 Odense Odense 26 28 7 7 12 26 32 -6
W
L
W
D
W
12 AGF AGF 26 25 6 7 13 33 40 -7
L
D
L
D
L
13 Viborg Viborg 26 25 6 7 13 29 40 -11
W
L
W
D
D
14 Esbjerg fB Esbjerg fB 26 24 5 9 12 28 48 -20
D
L
L
D
W

FC Kopenhaga Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Najlepsi strzelcy FC Kopenhaga
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Andreas Cornelius Cornelius
24
0.6
2 Federico Santander Santander
18
0.4
3 Andrija Pavlovic Pavlovic
12
0.4
4 Thomas Delaney Delaney
11
0.5
5 Benjamin Verbic Verbic
10
0.3
6 Rasmus Falk Jensen Jensen
9
0.3
7 Kasper Kusk Kusk
9
0.4
8 Toutouh
7
0.2
9 Peter Ankersen Ankersen
5
0.4
10 Jan Gregus Gregus
4
0.3

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 136 na mecz: 1.86
Straconych bramek 45 na mecz: 0.62
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 29
39.73%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 38
52.05%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.48
Wygranych meczów do zera (WTN) 32
43.84%
Przegranych meczów do zera (LTN) 6
8.22%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 23
31.51%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 5
6.85%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna FC Kopenhaga wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 14 15 8 8
Przegranych 7 3 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
2-0 6
15.4%
3-0 5
12.8%
0-0 5
12.8%
3-1 4
10.3%
1-0 4
10.3%
4-0 4
10.3%
2-1 3
7.7%
1-1 2
5.1%
0-1 2
5.1%
2-3 1
2.6%
5-0 1
2.6%
0-2 1
2.6%
6-0 1
2.6%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics