Ivan Cavaleiro vs Andrejs Ciganiks - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
175 cm
68 kg
32 lat (1993-10-18)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
14
Defence
Latvia Latvia
Statystyki Ivan Cavaleiro, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Liga szwajcarska Liga brazylijska Serie A Klubowe turieje towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje EURO U-21 Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andrejs Ciganiks, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Liga łotewska Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ivan Cavaleiro
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 5 1 1 3458' 23 0 18 2 0 32 11 0 25 498 76% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Tondela 10 2 1 0 1343' 10 0 6 1 0 19 4 0 10 234 78% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Tondela 1 198' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 12 3 0 1 1917' 12 0 11 1 0 13 7 0 15 264 75% 2
2024/2025   8 2 0 2 1005' 8 0 4 1 0 4 3 0 6 164 84% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Stal Mielec 8 2 0 2 1005' 8 0 4 1 0 4 3 0 6 164 84% 1
2023/2024   11 1 0 2 1825' 11 0 11 1 0 16 5 0 10 328 78% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 9 1 0 1 1489' 9 0 9 1 0 11 3 0 7 258 76% 2
Europa Conference League Lille 2 0 0 1 336' 2 0 2 0 0 5 2 0 3 70 86% 3
2022/2023   1 0 0 0 175' 1 0 1 0 0 3 1 0 2 50 86% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 1 0 0 0 175' 1 0 1 0 0 3 1 0 2 50 86% 0
2021/2022   25 2 0 0 1800' 5 2 16 1 0 15 6 7 10 257 84% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 2 0 0 0 174' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 22 2 0 0 1538' 5 2 13 1 0 15 6 6 10 256 84% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 1 88' 0 0 1 0 0 1 0 1 100% 0
2020/2021   40 3 1 0 4192' 28 13 9 2 0 25 13 23 18 525 78% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Fulham 36 3 1 0 4005' 27 12 9 2 0 24 13 23 18 494 78% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 0 0 0 187' 1 1 0 0 0 1 0 0 0 31 81% 1
2019/2020   48 6 0 7 6030' 38 27 8 5 0 59 19 48 44 962 82% 12
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 0 0 0 331' 2 2 0 0 0 0 0 0 2 10 60% 0
Championship Championship Championship Fulham 46 6 0 7 5699' 36 25 8 5 0 59 19 48 42 952 82% 12
2018/2019   39 5 0 2 2940' 9 9 20 1 0 16 6 17 7 296 77% 6
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 1 0 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Wolverhampton Wanderers 32 3 0 1 2182' 6 6 17 1 0 13 4 13 5 221 76% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 6 2 0 1 581' 2 2 3 0 0 3 2 4 2 75 79% 0
2017/2018   46 9 1 12 5676' 32 27 14 4 0 48 23 36 41 706 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 1 65' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Wolverhampton Wanderers 3 0 0 0 381' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 42 9 1 12 5230' 31 26 11 4 0 48 23 36 41 706 82% 0
2016/2017   38 5 1 5 3347' 18 10 16 4 1 34 13 25 30 478 78% 7
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 2 0 0 0 226' 1 1 1 0 0 2 0 1 1 26 77% 0
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 32 5 1 5 3035' 17 9 14 4 1 32 13 24 29 452 78% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 86' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   27 3 0 0 1806' 7 9 7 1 0 15 4 10 7 119 85% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 1 0 0 271' 0 4 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 18 1 0 0 1308' 6 4 6 1 0 15 4 10 7 119 85% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 3 1 0 0 227' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 3 0 3 3840' 27 16 5 6 0 41 12 37 30 775 75% 40
Euro Euro Euro Portugalia 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska RC Deportivo 35 3 0 3 3794' 27 16 4 6 0 41 12 37 30 775 75% 40
2013/2014   43 14 3 0 2258' 11 6 10 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 18 10 3 0 536' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Moreirense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 14 0 0 0 932' 4 4 4 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Benfica Lizbona 2 0 0 0 156' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Benfica Lizbona 3 231' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 4 283' 0 0 4 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 2 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   12 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 12 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andrejs Ciganiks
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 1 0 5 776' 8 0 1 4 0 12 2 0 8 585 77% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 6 1 0 5 540' 6 0 0 2 0 12 2 0 8 585 77% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Łotwa 1 0 0 0 146' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   36 1 0 6 3519' 36 0 4 7 1 27 6 0 27 1672 75% 6
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 27 1 0 5 2709' 27 0 4 6 1 21 4 0 20 1324 74% 4
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Łotwa 8 0 0 1 720' 8 0 0 1 0 6 2 0 7 348 78% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   13 4 0 2 1458' 13 0 4 7 0 23 5 0 12 861 80% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Widzew Łódź 13 3 0 2 1458' 13 0 4 7 0 23 5 0 12 861 80% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Warta Poznań 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Widzew Łódź 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   34 2 0 2 3297' 19 13 9 5 0 6 4 4 3 154 77% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 13 0 0 1 652' 4 2 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Łotwa 6 0 0 1 889' 5 5 1 1 0 5 3 4 2 102 75% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Widzew Łódź 15 1 0 0 1756' 10 6 5 2 0 1 1 0 1 52 81% 0
Europa Conference League DAC 1904 Dunajska Streda 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   43 3 0 2 4338' 33 13 8 3 0 6 2 2 7 205 66% 3
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Łotwa 10 1 0 0 1250' 9 5 1 1 0 6 2 2 7 205 66% 3
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 33 2 0 2 3088' 24 8 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   41 0 0 1 3381' 23 9 7 3 0 7 1 8 3 262 74% 0
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Łotwa 6 0 0 0 858' 6 4 0 1 0 1 0 2 0 90 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Zoria Ługańsk 6 0 0 0 436' 4 0 1 1 0 6 1 6 3 172 74% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Zoria Ługańsk 26 0 0 1 1847' 11 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Zoria Ługańsk 3 0 0 0 240' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   16 0 0 0 602' 3 2 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Zoria Ługańsk 14 0 0 0 375' 2 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rigas Futbola skola 2 0 0 0 227' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 2 0 2 3648' 28 9 7 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej Cambuur 4 1 0 0 488' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Cambuur 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Cambuur 30 0 0 2 2777' 21 6 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Łotwa 4 0 0 0 383' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Viktoria Koeln 1904 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2