Isaac Osbourne vs Bradley Lyons - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
13
Midfield
178 cm
76 kg
39 lat (1986-06-22)
England England
Profil zawodnika
8
Midfield
28 lat (1997-05-26)
N. Ireland N. Ireland
Statystyki Isaac Osbourne, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Liga szkocka Premiership
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bradley Lyons, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Isaac Osbourne
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2014/2015   18 0 0 0 1933' 14 8 1 3 0 - - - - - - -
Puchar Ligi St. Mirren 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 17 0 0 0 1813' 13 8 1 3 0 - - - - - - -
2013/2014   16 0 0 0 1280' 11 3 1 3 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Partick Thistle 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 15 0 0 0 1280' 11 3 1 3 0 - - - - - - -
2012/2013   25 1 0 0 2361' 22 3 2 3 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 23 1 0 0 2241' 21 3 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Aberdeen 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   24 0 0 0 2055' 22 0 1 4 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 24 0 0 0 2055' 22 0 1 4 0 - - - - - - -
2009/2010   16 0 0 0 1267' 12 3 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 16 0 0 0 1267' 12 3 0 1 0 - - - - - - -
2008/2009   28 0 0 0 2283' 20 3 5 6 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 27 0 0 0 2283' 20 3 5 6 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Coventry City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   44 0 0 0 4083' 38 4 5 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Coventry City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 43 0 0 0 3993' 37 4 5 5 0 - - - - - - -
2006/2007   26 0 0 0 2279' 18 6 3 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 23 0 0 0 2099' 16 6 3 3 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Crewe Alexandra 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2005/2006   16 0 0 0 962' 7 1 3 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 16 0 0 0 962' 7 1 3 1 0 - - - - - - -
2004/2005   14 0 0 0 1065' 7 4 2 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Coventry City 14 0 0 0 1065' 7 4 2 1 0 - - - - - - -
Statystyki Bradley Lyons
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 0 1 3321' 27 0 13 9 0 22 9 0 37 868 79% 3
Puchar Ligi Kilmarnock 3 1 0 0 414' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 23 1 0 1 2817' 23 0 11 8 0 22 9 0 36 860 79% 3
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2024/2025   40 1 0 1 4047' 40 0 7 7 1 41 10 0 41 1088 72% 1
Europa Conference League Kilmarnock 4 360' 4 0 0 2 2 0 1 39 54% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Kilmarnock 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Kilmarnock 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 130' 1 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 69% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 33 1 0 1 3377' 33 0 6 5 1 39 8 0 39 1036 73% 1
2023/2024   26 3 0 0 2958' 26 0 9 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 20 2 0 0 2255' 20 0 7 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 6 1 0 0 703' 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 1 0 0 1693' 6 3 13 3 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 26 1 0 0 1603' 5 3 13 2 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Kilmarnock 23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   22 7 0 0 1608' 5 3 13 2 0 4 1 10 8 91 53% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 1 74' 0 0 1 0 0 0 1 2 100% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Blackburn U23 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 20 1 0 0 1534' 5 3 12 2 0 4 1 10 7 89 52% 0
2018/2019   18 3 0 1 1973' 17 6 1 5 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 1 0 1 1613' 14 5 1 4 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 0 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   2 4 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2