Hasan Kurucay vs Christopher Schindler - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Defence
Turkey Turkey
Profil zawodnika
16
Defence
189 cm
82 kg
36 lat (1990-04-29)
Germany Germany
Statystyki Hasan Kurucay, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie Puchar Norwegii kwalifikacje Liga norweska Druga liga norweska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Schindler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Hasan Kurucay
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 4 0 0 3245' 29 0 8 6 0 15 7 0 29 1388 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 2 290' 2 0 1 0 0 0 2 135 88% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Schalke 04 27 4 0 0 2955' 27 0 7 6 0 15 7 0 27 1253 83% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   21 1 0 0 2017' 21 0 2 5 1 8 2 0 13 1183 87% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oud-Heverlee 21 1 0 0 2017' 21 0 2 5 1 8 2 0 13 1183 87% 1
2023/2024   25 4 3 2 2818' 25 0 7 7 2 10 7 0 15 1183 76% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 24 4 3 2 2728' 24 0 7 7 2 9 7 0 14 1156 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Brunszwik 1 90' 1 0 0 1 0 0 1 27 0% 0
2022/2023   17 0 0 0 1514' 13 2 3 3 0 2 1 0 7 103 72% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Eintracht Brunszwik 17 0 0 0 1514' 13 2 3 3 0 2 1 0 7 103 72% 1
2021/2022   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Puchar Norwegii kwalifikacje Hamarkameratene 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 0 0 0 0 2 - - - - - - -
Dania 3 Marienlyst 0 0 0 ' 0 2 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Anadolu Selcukspor 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Odense 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Christopher Schindler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   30 0 0 0 2768' 28 1 2 3 0 11 1 12 30 1157 84% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 27 0 0 0 2468' 25 1 2 3 0 11 1 12 30 1157 84% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 1 0 0 2910' 32 0 0 4 0 13 5 15 27 1291 85% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 32 1 0 0 2700' 30 0 0 4 0 13 5 15 27 1291 85% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   14 0 0 0 1558' 11 7 2 1 0 2 0 10 11 468 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 13 0 0 0 1408' 10 6 2 1 0 2 0 10 11 468 84% 0
2019/2020   46 2 0 1 4140' 46 0 0 3 0 14 3 40 47 1731 82% 0
Championship Championship Championship Huddersfield Town 45 2 0 1 4050' 45 0 0 3 0 14 3 40 47 1731 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 1 0 0 3491' 38 1 0 6 1 13 3 26 19 1287 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Huddersfield Town 37 1 0 0 3401' 37 1 0 6 1 13 3 26 19 1287 83% 0
2017/2018   40 0 0 1 3615' 39 2 0 8 1 10 1 30 22 1127 82% 1
Premier League Premier League Premier League Huddersfield Town 37 0 0 1 3389' 37 1 0 8 1 10 1 30 22 1127 82% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   50 2 0 2 4481' 47 3 1 4 0 15 2 21 28 2076 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Huddersfield Town 48 2 0 2 4391' 46 3 1 4 0 15 2 21 28 2076 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 1 0 0 3240' 36 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TSV 1860 Monachium 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 34 1 0 0 2970' 33 0 0 3 0 - - - - - - -
2014/2015   37 1 0 1 3060' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TSV 1860 Monachium 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Baraże TSV 1860 Monachium 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 33 1 0 1 2700' 29 1 0 4 0 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 0 2420' 26 1 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 30 0 0 0 2420' 26 1 0 1 0 - - - - - - -
2012/2013   34 0 0 0 1561' 10 2 9 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TSV 1860 Monachium 1 29' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 33 0 0 0 1532' 10 2 8 1 0 - - - - - - -
2011/2012   33 1 0 0 2699' 26 1 4 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 33 1 0 0 2699' 26 1 4 0 0 - - - - - - -
2010/2011   21 1 0 0 1271' 5 2 11 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 21 1 0 0 1271' 5 2 11 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2