Christopher Schindler vs Boris Tomiak - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Defence
189 cm
82 kg
36 lat (1990-04-29)
Germany Germany
Profil zawodnika
3
Defence
Germany Germany
Statystyki Christopher Schindler, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Boris Tomiak, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Schindler
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   30 0 0 0 2768' 28 1 2 3 0 11 1 12 30 1157 84% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 27 0 0 0 2468' 25 1 2 3 0 11 1 12 30 1157 84% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 1 0 0 2910' 32 0 0 4 0 13 5 15 27 1291 85% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Nuernberg 32 1 0 0 2700' 30 0 0 4 0 13 5 15 27 1291 85% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Nuernberg 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   14 0 0 0 1558' 11 7 2 1 0 2 0 10 11 468 84% 0
Championship Championship Championship Huddersfield Town 13 0 0 0 1408' 10 6 2 1 0 2 0 10 11 468 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   46 2 0 1 4140' 46 0 0 3 0 14 3 40 47 1731 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Huddersfield Town 45 2 0 1 4050' 45 0 0 3 0 14 3 40 47 1731 82% 0
2018/2019   38 1 0 0 3491' 38 1 0 6 1 13 3 26 19 1287 83% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Huddersfield Town 37 1 0 0 3401' 37 1 0 6 1 13 3 26 19 1287 83% 0
2017/2018   40 0 0 1 3615' 39 2 0 8 1 10 1 30 22 1127 82% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Huddersfield Town 37 0 0 1 3389' 37 1 0 8 1 10 1 30 22 1127 82% 1
2016/2017   50 2 0 2 4481' 47 3 1 4 0 15 2 21 28 2076 83% 0
Championship Championship Championship Huddersfield Town 48 2 0 2 4391' 46 3 1 4 0 15 2 21 28 2076 83% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Huddersfield Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Huddersfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 1 0 0 3240' 36 0 0 3 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 34 1 0 0 2970' 33 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TSV 1860 Monachium 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 1 0 1 3060' 33 1 0 4 0 - - - - - - -
Baraże TSV 1860 Monachium 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 33 1 0 1 2700' 29 1 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TSV 1860 Monachium 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 0 0 0 2420' 26 1 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 30 0 0 0 2420' 26 1 0 1 0 - - - - - - -
2012/2013   34 0 0 0 1561' 10 2 9 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 33 0 0 0 1532' 10 2 8 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TSV 1860 Monachium 1 29' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   33 1 0 0 2699' 26 1 4 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 33 1 0 0 2699' 26 1 4 0 0 - - - - - - -
2010/2011   21 1 0 0 1271' 5 2 11 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 21 1 0 0 1271' 5 2 11 0 1 - - - - - - -
Statystyki Boris Tomiak
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 4 3 0 2583' 25 0 5 8 0 23 9 0 29 1672 91% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 24 3 2 0 2493' 24 0 5 7 0 20 7 0 27 1589 91% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 3 2 0 2 83 92% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Hannover 96 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   27 5 4 2 2653' 27 0 3 12 1 20 10 0 28 1333 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 2 1 1 0 180' 2 0 0 1 0 2 1 0 3 81 79% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 10 0 0 0 969' 10 0 1 3 1 7 2 0 7 497 89% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 15 4 3 2 1504' 15 0 2 7 0 11 7 0 18 755 85% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   35 5 2 2 3280' 35 0 2 9 2 25 12 0 65 1655 76% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 5 1 0 0 450' 5 0 0 3 0 6 4 0 13 264 62% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 30 4 2 2 2830' 30 0 2 6 2 19 8 0 52 1391 79% 3
2022/2023   33 3 0 2 2970' 33 0 0 9 0 2 0 0 4 340 91% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 33 3 0 2 2970' 33 0 0 9 0 2 0 0 4 340 91% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   38 5 0 0 3716' 38 5 0 15 0 - - - - - - -
Germany Promotion/Relegation 2 Kaiserslautern 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Kaiserslautern 35 5 0 0 3446' 35 5 0 13 0 - - - - - - -
2020/2021   1 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Fortuna Duesseldorf II 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   0 0 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Wattenscheid 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka RW Essen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka SC Verl 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka SC Wiedenbrueck 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2