Stephen O'Donnell vs Grant Hanley - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
183 cm
74 kg
34 lat (1992-05-11)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
4
Defence
188 cm
76 kg
35 lat (1990-11-20)
Scotland Scotland
Statystyki Stephen O'Donnell, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Szkocji Puchar Ligi Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Grant Hanley, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Europa Conference League Puchar Szkocji Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Stephen O'Donnell
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 1 0 3 3463' 31 0 10 3 0 10 1 0 4 1644 85% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 25 0 0 3 2745' 25 0 8 1 0 10 1 0 4 1644 85% 2
Puchar Szkocji Motherwell 2 0 0 0 246' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Motherwell 4 1 0 0 472' 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 2 0 1 3513' 33 0 7 7 0 10 3 0 11 1187 78% 0
Puchar Ligi Motherwell 6 1 0 0 755' 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 27 1 0 1 2758' 27 0 5 7 0 10 3 0 11 1187 78% 0
2023/2024   38 0 0 6 4567' 38 0 15 8 0 10 4 0 15 1189 63% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 32 0 0 4 3864' 32 0 13 6 0 10 4 0 15 1189 63% 1
Puchar Ligi Motherwell 4 0 0 2 466' 4 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 237' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   40 0 0 0 2519' 15 2 15 5 0 9 2 12 6 659 69% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 36 0 0 0 2383' 14 1 15 5 0 9 2 12 6 659 69% 0
Puchar Szkocji Motherwell 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   44 0 0 1 2960' 30 1 3 8 1 5 0 26 18 874 63% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 10 0 0 1 436' 4 1 0 1 0 0 0 4 2 74 69% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szkocja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 2 46' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 31 0 0 0 2478' 26 0 2 7 1 5 0 22 16 800 62% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St.Johnstone 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   45 3 0 6 4161' 42 4 0 4 1 4 1 20 14 857 67% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 3 1 0 2 382' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 1 0 1 240' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 34 1 0 2 3196' 34 2 0 3 1 3 1 20 13 845 67% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 6 0 0 1 343' 3 1 0 0 0 1 0 0 1 12 58% 0
2019/2020   32 3 0 3 2910' 32 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 28 3 0 3 2520' 28 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Kilmarnock 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   44 0 0 1 4290' 43 3 1 7 0 1 1 2 0 57 84% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 38 0 0 1 3461' 37 1 1 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Szkocja 4 0 0 0 649' 4 2 0 0 0 1 1 2 0 57 84% 0
2017/2018   40 4 0 5 3522' 38 0 1 5 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 37 2 0 5 3222' 35 0 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Kilmarnock 3 2 0 0 300' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   56 3 0 0 3345' 31 2 6 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Luton Town 47 1 0 0 2813' 27 2 3 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Luton Town 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 3 2 0 0 172' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 1 0 1 3185' 31 5 0 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 2 0 0 0 199' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Luton Town 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Luton Town 32 0 0 1 2986' 30 4 0 3 0 - - - - - - -
2014/2015   40 5 0 0 3253' 35 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 37 5 0 0 3133' 34 1 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Partick Thistle 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Partick Thistle 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   32 1 0 0 2341' 23 0 4 6 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Partick Thistle 31 0 0 0 2341' 23 0 4 6 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Partick Thistle 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   32 2 0 0 2460' 27 0 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Partick Thistle 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Partick Thistle 29 2 0 0 2340' 26 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   33 2 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Partick Thistle 33 2 0 0 2520' 28 0 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Grant Hanley
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 0 0 0 2537' 26 0 3 2 2 17 8 0 21 1067 89% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 23 0 0 0 2199' 23 0 2 2 2 15 7 0 19 1023 89% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Falkirk 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Hibernian 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Szkocja 1 158' 1 0 1 2 1 0 2 44 86% 0
2024/2025   14 0 0 0 1500' 14 0 4 2 0 3 1 0 7 860 91% 0
Championship Championship Championship Norwich City 1 0 0 0 151' 1 0 1 0 0 1 1 0 0 39 95% 0
Johnstones Paint Trophy Birmingham City 1 0 0 0 159' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 54 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 12 67% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Norwich City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 93 95% 0
League 1 League 1 League 1 Birmingham City 3 0 0 0 334' 3 0 1 1 0 0 0 0 5 262 91% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szkocja 8 0 0 0 766' 8 0 1 1 0 1 0 0 2 400 90% 0
2023/2024   10 0 0 0 1304' 10 0 6 2 0 3 1 0 7 376 89% 1
Championship Championship Championship Norwich City 6 0 0 0 769' 6 0 3 1 0 2 0 0 7 367 88% 1
Premier Reserve League Norwich City U21 2 0 0 0 293' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 242' 2 0 1 1 1 0 0 9 100% 0
2022/2023   43 1 0 1 3992' 42 3 0 9 1 21 3 26 44 2141 87% 8
Championship Championship Championship Norwich City 39 1 0 1 3636' 39 2 0 9 1 21 3 26 41 2016 86% 8
Championship Championship Championship Huddersfield Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 3 0 0 0 266' 2 1 0 0 0 0 0 0 3 125 91% 0
2021/2022   44 2 0 0 3979' 43 2 0 5 0 24 4 34 34 1620 84% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 7 1 0 0 630' 7 0 0 2 0 4 0 9 11 306 90% 0
Premier League Premier League Premier League Norwich City 33 1 0 0 3079' 33 2 0 2 0 17 4 21 21 1243 83% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szkocja 1 90' 1 0 0 3 0 3 0 44 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 1 2 27 67% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   45 1 0 0 3916' 43 0 1 4 0 17 5 38 57 2372 88% 2
Championship Championship Championship Norwich City 43 1 0 0 3780' 42 0 0 3 0 17 5 35 55 2244 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 3 2 128 91% 1
2019/2020   21 1 0 0 1696' 16 1 2 6 0 7 2 15 20 615 83% 0
Premier League Premier League Premier League Norwich City 18 0 0 0 1418' 14 1 1 4 0 7 2 12 20 543 83% 0
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 3 1 0 0 278' 2 0 1 2 0 0 0 3 0 72 88% 0
2018/2019   33 1 0 0 869' 7 0 3 0 1 7 3 5 5 252 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 30 1 0 0 779' 6 0 3 0 0 7 3 5 5 252 76% 0
2017/2018   43 1 0 1 3373' 31 3 4 7 0 16 6 15 14 702 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 0 0 0 296' 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Norwich City 40 1 0 1 2957' 28 2 4 6 0 16 6 15 14 702 77% 0
2016/2017   41 1 0 0 1780' 15 0 6 3 0 6 2 5 5 269 81% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Newcastle United 27 1 0 0 824' 5 0 5 1 0 6 2 5 5 269 81% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 8 0 0 0 416' 4 0 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   47 2 0 1 4302' 46 2 0 10 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 44 2 0 1 4122' 44 2 0 10 1 - - - - - - -
2014/2015   41 1 0 0 3508' 37 2 1 7 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 7 0 0 0 510' 5 0 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 31 1 0 0 2908' 31 2 0 5 0 - - - - - - -
2013/2014   40 1 0 2 3553' 38 2 0 7 2 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 40 1 0 2 3553' 38 2 0 7 2 - - - - - - -
2012/2013   55 4 0 1 4180' 44 1 4 10 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackburn Rovers 3 1 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 8 1 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 44 2 0 1 3370' 35 1 4 8 0 - - - - - - -
2011/2012   34 1 0 1 2050' 20 1 4 6 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackburn Rovers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Blackburn Rovers 33 1 0 1 1960' 19 1 4 6 0 - - - - - - -
2010/2011   25 0 0 0 639' 5 1 2 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Blackburn Rovers 24 0 0 0 639' 5 1 2 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szkocja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Blackburn Rovers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2