Gelson Fernandes vs Atakan Karazor - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
180 cm
72 kg
39 lat (1986-09-02)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
16
Midfield
29 lat (1996-10-13)
Germany Germany
Statystyki Gelson Fernandes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Liga Europy Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Euro Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Atakan Karazor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Bundesliga Superpuchar Niemiec Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gelson Fernandes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2019/2020   37 0 0 0 2459' 17 8 5 8 1 0 0 30 3 268 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 3 0 0 0 255' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 23 0 0 0 1248' 10 4 1 5 1 0 0 21 2 166 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 11 0 0 0 956' 5 3 4 3 0 0 0 9 1 102 84% 0
2018/2019   41 1 0 0 4249' 37 13 0 15 1 4 3 67 7 974 84% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 29 1 0 0 3177' 28 10 0 11 1 4 3 56 6 703 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 12 0 0 0 1072' 9 3 0 4 0 0 0 11 1 271 84% 0
2017/2018   34 0 0 0 2156' 13 5 9 4 1 1 1 33 3 268 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 29 0 0 0 1879' 12 5 7 4 0 1 1 33 3 268 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 4 0 0 0 277' 1 0 2 0 1 - - - - - - -
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Eintracht Frankfurt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   46 0 0 0 3602' 23 12 10 8 0 3 1 37 11 913 87% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwajcaria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Rennes 1 92' 0 0 2 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 35 0 0 0 3030' 21 10 6 7 0 3 1 37 11 913 87% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska PSG 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 8 0 0 0 480' 2 2 2 1 0 - - - - - - -
2015/2016   36 1 0 1 3098' 32 2 1 8 0 8 2 50 15 1503 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 2 0 0 0 113' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Rennes 2 82' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 32 1 0 1 2903' 32 1 0 8 0 8 2 50 15 1503 88% 0
2014/2015   45 0 0 0 3724' 32 6 5 9 0 3 0 65 19 1349 88% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Rennes 33 0 0 0 3458' 32 5 3 9 0 3 0 65 19 1349 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rennes 2 0 0 0 107' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szwajcaria 8 75' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Rennes 2 84' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   40 1 0 1 3804' 32 6 7 9 0 5 1 62 18 815 83% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Freiburg 1 0 0 0 90' 1 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Freiburg 6 0 0 0 571' 5 2 0 2 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Freiburg 33 1 0 1 3143' 26 4 7 5 0 5 1 62 18 815 83% 2
2012/2013   43 0 0 0 2868' 22 6 7 11 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 0 0 0 80' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 8 0 0 0 563' 4 2 1 3 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 8 314' 0 0 4 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 14 0 0 0 1306' 14 1 0 4 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 11 0 0 0 605' 4 2 2 4 0 - - - - - - -
2011/2012   38 2 0 1 2935' 22 4 9 7 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Udinese 20 1 0 1 1529' 12 2 4 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leicester City 18 1 0 0 1406' 10 2 5 3 0 - - - - - - -
2010/2011   42 2 0 1 2905' 24 3 9 13 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Szwajcaria 8 280' 0 0 4 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Chievo Werona 31 2 0 1 2625' 24 3 5 13 1 - - - - - - -
2009/2010   39 0 0 0 2929' 30 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 38 0 0 0 2839' 29 4 0 2 0 - - - - - - -
2008/2009   51 3 0 0 2332' 8 3 19 6 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 31 1 0 0 1318' 3 1 14 4 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Manchester City 10 400' 2 0 2 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 10 1 0 0 614' 3 2 3 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   32 2 0 0 2367' 22 1 5 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 29 2 0 0 2277' 21 1 5 5 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2006/2007   2 0 0 1 2 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sion 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Atakan Karazor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   37 2 0 1 4456' 37 0 14 7 1 15 5 0 62 1889 86% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 5 2 0 0 510' 5 0 0 1 0 5 3 0 9 294 86% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 22 0 0 1 2681' 22 0 9 5 1 7 2 0 34 1094 85% 1
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec VfB Stuttgart 1 171' 1 0 1 1 0 0 1 47 94% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy VfB Stuttgart 8 0 0 0 943' 8 0 3 1 0 2 0 0 15 402 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie VfB Stuttgart 1 151' 1 0 1 0 0 0 3 52 98% 0
2024/2025   44 3 1 4 4840' 44 0 12 11 1 20 8 0 86 2720 88% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 5 1 1 0 450' 5 0 0 0 0 2 1 0 13 370 89% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 31 2 0 4 3444' 31 0 9 10 1 15 7 0 59 1840 87% 2
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec VfB Stuttgart 1 120' 1 0 0 0 0 0 1 51 98% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów VfB Stuttgart 7 0 0 0 826' 7 0 3 1 0 3 0 0 13 459 92% 0
2023/2024   35 0 0 4 3924' 34 1 11 10 0 21 4 0 64 2038 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 32 0 0 4 3568' 31 1 10 9 0 19 2 0 61 1878 85% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 0 0 0 356' 3 0 1 1 0 2 2 0 3 160 52% 0
2022/2023   38 0 0 1 3612' 28 5 9 14 0 6 0 21 30 1091 85% 0
Baraże VfB Stuttgart 2 0 0 0 264' 2 0 1 2 0 0 0 0 2 69 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 4 0 0 0 360' 4 0 0 2 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 32 0 0 1 2988' 22 5 8 10 0 6 0 21 28 1022 85% 0
2021/2022   31 0 0 1 2718' 24 7 1 9 1 7 2 35 37 946 82% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 30 0 0 1 2628' 23 7 1 9 1 7 2 35 37 946 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 0 0 0 1635' 10 1 9 3 0 1 1 16 14 623 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 30 0 0 0 1635' 10 1 9 3 0 1 1 16 14 623 86% 0
2019/2020   36 2 0 1 2341' 22 2 3 7 0 12 4 24 18 1130 88% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfB Stuttgart 33 2 0 0 2131' 20 2 3 6 0 12 4 24 18 1130 88% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 0 0 1 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   29 3 0 2 2060' 17 0 7 6 0 0 0 3 1 48 81% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 27 2 0 2 1880' 16 0 6 6 0 0 0 3 1 48 81% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Holstein Kiel 2 180' 1 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Holstein Kiel II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   8 0 0 0 406' 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 8 0 0 0 406' 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Dortmund II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2