Franco Vazquez vs Augusto Solari - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Midfield
187 cm
81 kg
37 lat (1989-02-22)
Italy Italy
Profil zawodnika
23
Midfield
180 cm
34 lat (1992-01-03)
Argentina Argentina
Statystyki Franco Vazquez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Włoch Liga argentyńska Puchar Argentyny EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Augusto Solari, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska Puchar Argentyny Liga argentyńska Puchar Południowoamerykański Copa Libertadores Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Franco Vazquez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 3 0 3 2569' 18 0 13 4 0 33 8 0 47 751 81% 5
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cremonese 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 90% 0
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Belgrano 13 2 0 1 1864' 13 0 9 3 0 21 4 0 31 543 82% 5
Puchar Argentyny Puchar Argentyny Puchar Argentyny Belgrano 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Cremonese 4 1 0 2 569' 4 0 3 1 0 12 4 0 16 198 78% 0
2024/2025   27 9 1 4 3833' 27 0 20 8 0 85 23 0 81 1072 81% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cremonese 0 0 0 ' 1 0 2 0 0 0 38 82% 0
Serie B Serie B Serie B Cremonese 27 9 1 4 3833' 27 0 20 6 0 83 23 0 81 1034 81% 2
Serie B Serie B Serie B Modena 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   36 5 0 7 5203' 36 0 27 11 0 91 29 0 90 1434 77% 3
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Cremonese 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 4 2 0 3 55 0% 0
Serie B Serie B Serie B Cremonese 35 4 0 7 5083' 35 0 27 10 0 87 27 0 87 1379 80% 3
Serie B Serie B Serie B Venezia 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   45 13 8 8 4995' 43 10 4 9 0 10 3 0 18 259 74% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 2 166' 1 0 1 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Parma 37 11 6 7 4055' 36 10 0 7 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B SSD Parma 6 2 2 1 774' 6 0 3 2 0 10 3 0 18 259 74% 0
2021/2022   35 14 0 5 3788' 35 8 0 9 2 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Parma 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Parma 34 14 0 5 3698' 34 8 0 9 2 - - - - - - -
2020/2021   45 1 0 0 1805' 2 2 18 1 0 2 0 6 6 129 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sevilla FC 6 0 0 0 404' 1 1 3 0 0 0 0 2 1 45 71% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 37 1 0 0 1401' 1 1 15 1 0 2 0 4 5 72 88% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 2 0' 0 0 0 0 0 0 0 12 100% 0
2019/2020   47 6 0 1 3908' 14 8 28 6 0 29 14 35 43 815 86% 5
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Sevilla FC 1 124' 0 0 1 0 0 0 1 6 67% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 35 3 0 0 2985' 11 8 20 5 0 15 6 28 38 501 87% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 10 2 0 1 799' 3 0 7 1 0 14 8 7 4 308 86% 1
2018/2019   52 6 0 5 5431' 38 17 12 14 2 58 13 60 93 1185 81% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 35 3 0 4 3644' 26 12 8 8 1 45 8 52 71 844 79% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 13 3 0 0 1326' 10 3 2 5 1 10 4 4 14 289 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 4 0 0 1 461' 2 2 2 1 0 3 1 4 8 52 85% 1
2017/2018   52 5 0 8 5316' 33 21 12 9 0 62 15 59 75 865 77% 9
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 34 4 0 6 3573' 22 15 8 5 0 48 13 48 61 643 75% 8
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 7 1 0 1 841' 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sevilla FC 10 0 0 1 812' 5 3 2 0 0 14 2 11 14 222 82% 1
Superpuchar Sevilla FC 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   44 7 0 4 4653' 31 22 4 10 1 60 21 79 86 1078 77% 16
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sevilla FC 7 0 0 1 749' 5 4 0 2 1 5 1 19 13 142 72% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 37 7 0 3 3904' 26 18 4 8 0 55 20 60 73 936 77% 13
2015/2016   41 9 1 7 3993' 38 6 1 12 1 104 24 115 196 1354 77% 12
Superpuchar Sevilla FC 2 0 0 0 147' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Palermo 36 8 1 7 3726' 36 6 0 11 0 104 24 115 196 1354 77% 12
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Sevilla FC 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Palermo 2 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   42 9 1 9 4304' 37 7 5 6 0 99 29 82 125 1612 80% 13
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Palermo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Włochy 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Palermo 37 9 1 9 4304' 37 7 5 6 0 99 29 82 125 1612 80% 13
2013/2014   20 4 0 0 995' 0 9 4 0 1 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Palermo 20 4 0 0 995' 0 9 4 0 1 - - - - - - -
2012/2013   31 3 0 0 1854' 8 6 10 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Rayo Vallecano 31 3 0 0 1854' 8 6 10 2 0 - - - - - - -
2011/2012   40 3 0 0 3024' 21 5 11 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Palermo 22 0 0 0 1255' 4 3 10 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Belgrano 18 3 0 0 1769' 17 2 1 0 0 - - - - - - -
2010/2011   2 0 0 0 269' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Belgrano 2 0 0 0 269' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Augusto Solari
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   18 2 0 2 2675' 18 0 17 6 0 11 7 0 18 456 70% 2
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Atlas 15 2 0 2 2228' 15 0 14 4 0 8 6 0 17 342 71% 2
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Rosario Central 3 0 0 0 447' 3 0 3 2 0 3 1 0 1 101 71% 0
Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Rosario Central 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 46% 0
2022/2023   25 0 0 1 1118' 3 3 9 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 25 0 0 1 1118' 3 3 9 1 0 - - - - - - -
2021/2022   35 1 0 0 2096' 4 4 22 5 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 35 0 0 0 2096' 4 4 22 5 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   23 3 0 2 2096' 6 7 16 2 0 - - - - - - -
Argentina Cup 3 Racing Club 6 1 0 0 631' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 17 2 0 2 1465' 3 4 13 2 0 - - - - - - -
2019/2020   4 1 0 0 496' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Racing Club 4 1 0 0 496' 4 2 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   24 5 0 3 2340' 19 5 5 6 1 3 2 0 0 79 75% 0
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Racing Club 24 5 0 3 2340' 19 5 5 6 1 3 2 0 0 79 75% 0
2017/2018   25 2 0 6 1990' 13 7 5 2 1 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Racing Club 25 2 0 6 1990' 13 7 5 2 1 - - - - - - -
2016/2017   30 3 0 3 3306' 21 14 7 2 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska Estudiantes 30 3 0 3 3306' 21 14 7 2 0 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 908' 5 1 4 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska River Plate 21 698' 4 0 4 - - - - - - -
Puchar Argentyny Puchar Argentyny Puchar Argentyny River Plate 2 0 0 0 210' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   9 0 0 0 284' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska River Plate 9 0 0 0 284' 1 1 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2