River Plate

Witamy w River Plate (Argentina - Liga argentyńska) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

River Plate logo River Plate Staty

Forma drużyny:
L
W
W
D
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 10

    Gole

  • 1.67

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 4/6

    Over 2.5

  • 5/6

    Over 1.5

  • 1/6

    CS

  • 3/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 80

    Meczów

  • 100

    Gole

  • 1.25

    na mecz

  • 39

    Wygrane

  • 24

    Remisy

  • 17

    Przegrane

  • 30.0%

    Over 2.5

  • 56.3%

    Over 1.5

  • 51.25%

    CS

  • 38.75%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz River Plate
Argentyna - Puchar Argentyny
dzisiaj 02:15
Po karnych
90'
Copa Libertadores
24 lip
Nierozpoczęty
Argentyna - Liga argentyńska
28 lip
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 River Plate River Plate 19 37 11 4 4 28 15 13
W
W
W
D
W
2 Boca Juniors Boca Juniors 19 32 9 5 5 25 15 10
W
W
W
W
W
3 Estudiantes Estudiantes 19 32 8 8 3 20 11 9
L
W
W
L
D
4 Godoy Cruz Godoy Cruz 19 32 9 5 5 23 18 5
W
L
D
W
W
5 Gimnasia LP Gimnasia LP 19 31 9 4 6 24 19 5
L
L
D
W
W
6 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 19 30 9 3 7 34 26 8
W
W
D
W
L
7 Colon Colon 19 30 8 6 5 14 13 1
W
L
L
D
D
8 Rosario Central Rosario Central 19 28 7 7 5 21 21 0
W
D
D
L
D
9 Lanus Lanus 19 28 8 4 7 21 23 -2
D
L
D
D
W
10 Olimpo Olimpo 19 27 7 6 6 19 16 3
L
W
D
D
W
11 San Lorenzo San Lorenzo 19 27 7 6 6 19 20 -1
L
L
W
D
D
12 Newells Old Boys Newells Old Boys 19 25 6 7 6 22 18 4
D
W
L
W
D
13 Tigre Tigre 19 24 5 9 5 14 14 0
W
D
W
D
L
14 Quilmes Quilmes 19 24 7 3 9 16 22 -6
L
W
W
W
L
15 Belgrano Belgrano 19 20 3 11 5 17 21 -4
D
D
L
D
D
16 Atletico Rafaela Atletico Rafaela 19 20 4 8 7 22 28 -6
W
D
L
D
L
17 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 19 18 5 3 11 19 28 -9
L
D
W
L
W
18 Racing Club Racing Club 19 17 4 5 10 19 24 -5
L
D
L
L
W
19 Argentinos Juniors Argentinos Juniors 19 15 3 6 10 9 21 -12
L
L
L
L
L
20 All Boys All Boys 19 15 3 6 10 14 27 -13
D
L
L
L
L
  • 1/32
  •  
  • Aldosivi 0
    Banfield 3
  •  
  • Boca Unidos 1
    Douglas Haig 1
  •  
  • Huracan 2
    Crucero del Norte 2
  •  
  • San Martin San Juan 2
    Club Cipolletti 1
  •  
  • Patronato de Parana 2
    Instituto 2
  •  
  • Juventud Unida Universitario 0
    Union 0
  •  
  • Independiente Rivadavia 1
    Almirante Brown 2
  •  
  • Gimnasia Jujuy 0
    Club Atletico Estudiantes 0
  •  
  • Talleres 3
    Sarmiento 0
  •  
  • Defensa y Justicia 1
    Brown de Adrogue 1
  •  
  • Atletico Tucuman 0
    Ferro Carril Oeste 1
  •  
  • Independiente 4
    Santamarina Tandil 2
  •  
  • 1/16
  •  
  • Quilmes 0
    Banfield 4
  •  
  • Belgrano 0
    Independiente 2
  •  
  • Tigre 0
    All Boys 0
  •  
  • River Plate 0
    Ferro Carril Oeste 0
  •  
  • Racing Club 1
    San Martin San Juan 0
  •  
  • Lanus 0
    Colon 1
  •  
  • Boca Juniors 0
    Huracan 2
  •  
  • Rosario Central 3
    Juventud Unida Universitario 1
  •  
  • Newells Old Boys 1
    Talleres 3
  •  
  • Gimnasia LP 0
    Argentinos Juniors 0
  •  
  • Velez Sarsfield 0
    Club Atletico Estudiantes 2
  •  
  • Godoy Cruz 3
    Defensa y Justicia 3
  •  
  • Arsenal Sarandi 1
    Instituto 3
  •  
  • Olimpo 0
    Atletico Rafaela 0
  •  
  • Estudiantes 3
    Douglas Haig 1
  •  
  • San Lorenzo 2
    Almirante Brown 0
  •  
  • 1/8
  •  
  • Estudiantes 2
    Independiente 0
  •  
  • Huracan 2
    Banfield 2
  •  
  • Rosario Central 1
    Tigre 0
  •  
  • Racing Club 0
    Argentinos Juniors 1
  •  
  • San Lorenzo 1
    Defensa y Justicia 2
  •  
  • Atletico Rafaela 2
    Talleres 1
  •  
  • River Plate 0
    Colon 0
  •  
  • Instituto 0
    Club Atletico Estudiantes 1
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Atletico Rafaela 1
    Defensa y Justicia 0
  •  
  • Argentinos Juniors 1
    Club Atletico Estudiantes 1
  •  
  • River Plate 0
    Rosario Central 0
  •  
  • Estudiantes 1
    Huracan 1
  •  
  • semifinal
  •  
  • Rosario Central 5
    Argentinos Juniors 0
  •  
  • Atletico Rafaela 0
    Huracan 2
  •  
  • final
  •  
  • Rosario Central 0
    Huracan 0
  •  
  •  
  • Winner

    Huracan
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Guarani 04
    Oriente Petrolero 01
    02-08-2013 Guarani
    0 - 0
    Oriente Petrolero
    09-08-2013 Oriente Petrolero
    1 - 4
    Guarani
  •  
  • Mineros De Guayana 22
    Barcelona SC 20
    02-08-2013 Mineros De Guayana
    2 - 2
    Barcelona SC
    09-08-2013 Barcelona SC
    0 - 2
    Mineros De Guayana
  •  
  • Cobreloa 02
    Club Atletico Penarol 00
    02-08-2013 Cobreloa
    0 - 0
    Club Atletico Penarol
    09-08-2013 Club Atletico Penarol
    0 - 2
    Cobreloa
  •  
  • Montevideo Wanderers 10
    Libertad 20
    01-08-2013 Montevideo Wanderers
    1 - 2
    Libertad
    09-08-2013 Libertad
    0 - 0
    Montevideo Wanderers
  •  
  • Independiente del Valle 02
    Deportivo Anzoategui 00
    01-08-2013 Independiente del Valle
    0 - 0
    Deportivo Anzoategui
    09-08-2013 Deportivo Anzoategui
    0 - 2
    Independiente del Valle
  •  
  • Universidad Catolica 11
    Cerro Porteno 10
    01-08-2013 Universidad Catolica
    1 - 1
    Cerro Porteno
    08-08-2013 Cerro Porteno
    0 - 1
    Universidad Catolica
  •  
  • Deportivo Pasto 30
    FBC Melgar 02
    01-08-2013 Deportivo Pasto
    3 - 0
    FBC Melgar
    06-08-2013 FBC Melgar
    2 - 0
    Deportivo Pasto
  •  
  • Blooming 00
    River Plate 14
    01-08-2013 Blooming
    0 - 1
    River Plate
    06-08-2013 River Plate
    4 - 0
    Blooming
  •  
  • El Tanque Sisley 00
    Colo Colo 12
    01-08-2013 El Tanque Sisley
    0 - 1
    Colo Colo
    08-08-2013 Colo Colo
    2 - 0
    El Tanque Sisley
  •  
  • Sport Huancayo 10
    Emelec 34
    31-07-2013 Sport Huancayo
    1 - 3
    Emelec
    08-08-2013 Emelec
    4 - 0
    Sport Huancayo
  •  
  • Trujillanos FC 00
    La Equidad 10
    31-07-2013 Trujillanos FC
    0 - 1
    La Equidad
    08-08-2013 La Equidad
    0 - 0
    Trujillanos FC
  •  
  • Nacional 01
    The Strongest 01
    31-07-2013 Nacional
    0 - 0
    The Strongest
    07-08-2013 The Strongest
    1 - 1
    Nacional
  •  
  • Real Potosi 30
    Universidad de Chile 15
    31-07-2013 Real Potosi
    3 - 1
    Universidad de Chile
    07-08-2013 Universidad de Chile
    5 - 0
    Real Potosi
  •  
  • Rionegro Aguilas 33
    Juan Aurich 02
    30-07-2013 Rionegro Aguilas
    3 - 0
    Juan Aurich
    07-08-2013 Juan Aurich
    2 - 3
    Rionegro Aguilas
  •  
  • Ayacucho FC 00
    Atletico Nacional 14
    30-07-2013 Ayacucho FC
    0 - 1
    Atletico Nacional
    07-08-2013 Atletico Nacional
    4 - 0
    Ayacucho FC
  •  
  • Liga de Loja 21
    Deportivo Lara 01
    30-07-2013 Liga de Loja
    2 - 0
    Deportivo Lara
    07-08-2013 Deportivo Lara
    1 - 1
    Liga de Loja
  •  
  • Round 2
  •  
  • Deportivo Pasto 12
    Colo Colo 00
    23-08-2013 Deportivo Pasto
    1 - 0
    Colo Colo
    29-08-2013 Colo Colo
    0 - 2
    Deportivo Pasto
  •  
  • Portuguesa 10
    Bahia 20
    23-08-2013 Portuguesa
    1 - 2
    Bahia
    29-08-2013 Bahia
    0 - 0
    Portuguesa
  •  
  • Liga de Loja 01
    Nacional 00
    23-08-2013 Liga de Loja
    0 - 0
    Nacional
    30-08-2013 Nacional
    0 - 1
    Liga de Loja
  •  
  • San Lorenzo 00
    River Plate 10
    23-08-2013 San Lorenzo
    0 - 1
    River Plate
    06-09-2013 River Plate
    0 - 0
    San Lorenzo
  •  
  • Universidad de Chile 13
    Independiente del Valle 11
    22-08-2013 Universidad de Chile
    1 - 1
    Independiente del Valle
    29-08-2013 Independiente del Valle
    1 - 3
    Universidad de Chile
  •  
  • Vitoria 10
    Coritiba 01
    22-08-2013 Vitoria
    1 - 0
    Coritiba
    28-08-2013 Coritiba
    1 - 0
    Vitoria
  •  
  • Criciuma 10
    Ponte Preta 20
    22-08-2013 Criciuma
    1 - 2
    Ponte Preta
    28-08-2013 Ponte Preta
    0 - 0
    Criciuma
  •  
  • Libertad 22
    Mineros De Guayana 01
    22-08-2013 Libertad
    2 - 0
    Mineros De Guayana
    29-08-2013 Mineros De Guayana
    1 - 2
    Libertad
  •  
  • Rionegro Aguilas 10
    River Plate 00
    21-08-2013 Rionegro Aguilas
    1 - 0
    River Plate
    29-08-2013 River Plate
    0 - 0
    Rionegro Aguilas
  •  
  • La Equidad 01
    Cobreloa 01
    21-08-2013 La Equidad
    0 - 0
    Cobreloa
    30-08-2013 Cobreloa
    1 - 1
    La Equidad
  •  
  • Guarani 00
    Atletico Nacional 20
    21-08-2013 Guarani
    0 - 2
    Atletico Nacional
    28-08-2013 Atletico Nacional
    0 - 0
    Guarani
  •  
  • Universidad Catolica 43
    Emelec 02
    21-08-2013 Universidad Catolica
    4 - 0
    Emelec
    28-08-2013 Emelec
    2 - 3
    Universidad Catolica
  •  
  • Sport 20
    Nautico 02
    21-08-2013 Sport
    2 - 0
    Nautico
    29-08-2013 Nautico
    2 - 0
    Sport
  •  
  • Racing Club 10
    Lanus 22
    15-08-2013 Racing Club
    1 - 2
    Lanus
    29-08-2013 Lanus
    2 - 0
    Racing Club
  •  
  • Belgrano 10
    Velez Sarsfield 02
    14-08-2013 Belgrano
    1 - 0
    Velez Sarsfield
    30-08-2013 Velez Sarsfield
    2 - 0
    Belgrano
  •  
  • 1/8
  •  
  • Atletico Nacional 10
    Bahia 01
    27-09-2013 Atletico Nacional
    1 - 0
    Bahia
    25-10-2013 Bahia
    1 - 0
    Atletico Nacional
  •  
  • Sao Paulo 14
    Universidad Catolica 13
    27-09-2013 Sao Paulo
    1 - 1
    Universidad Catolica
    24-10-2013 Universidad Catolica
    3 - 4
    Sao Paulo
  •  
  • Libertad 22
    Sport 01
    26-09-2013 Libertad
    2 - 0
    Sport
    24-10-2013 Sport
    1 - 2
    Libertad
  •  
  • Ponte Preta 20
    Deportivo Pasto 01
    26-09-2013 Ponte Preta
    2 - 0
    Deportivo Pasto
    23-10-2013 Deportivo Pasto
    1 - 0
    Ponte Preta
  •  
  • Coritiba 01
    Rionegro Aguilas 12
    25-09-2013 Coritiba
    0 - 1
    Rionegro Aguilas
    25-10-2013 Rionegro Aguilas
    2 - 1
    Coritiba
  •  
  • Liga de Loja 20
    River Plate 12
    20-09-2013 Liga de Loja
    2 - 1
    River Plate
    27-09-2013 River Plate
    2 - 0
    Liga de Loja
  •  
  • La Equidad 11
    Velez Sarsfield 22
    19-09-2013 La Equidad
    1 - 2
    Velez Sarsfield
    03-10-2013 Velez Sarsfield
    2 - 1
    La Equidad
  •  
  • Lanus 40
    Universidad de Chile 01
    19-09-2013 Lanus
    4 - 0
    Universidad de Chile
    26-09-2013 Universidad de Chile
    1 - 0
    Lanus
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Libertad 20
    Rionegro Aguilas 01
    01-11-2013 Libertad
    2 - 0
    Rionegro Aguilas
    08-11-2013 Rionegro Aguilas
    1 - 0
    Libertad
  •  
  • Ponte Preta 02
    Velez Sarsfield 00
    01-11-2013 Ponte Preta
    0 - 0
    Velez Sarsfield
    08-11-2013 Velez Sarsfield
    0 - 2
    Ponte Preta
  •  
  • Sao Paulo 30
    Atletico Nacional 20
    31-10-2013 Sao Paulo
    3 - 2
    Atletico Nacional
    07-11-2013 Atletico Nacional
    0 - 0
    Sao Paulo
  •  
  • Lanus 03
    River Plate 01
    30-10-2013 Lanus
    0 - 0
    River Plate
    07-11-2013 River Plate
    1 - 3
    Lanus
  •  
  • semifinal
  •  
  • Libertad 11
    Lanus 22
    22-11-2013 Libertad
    1 - 2
    Lanus
    29-11-2013 Lanus
    2 - 1
    Libertad
  •  
  • Sao Paulo 11
    Ponte Preta 31
    21-11-2013 Sao Paulo
    1 - 3
    Ponte Preta
    28-11-2013 Ponte Preta
    1 - 1
    Sao Paulo
  •  
  • final
  •  
  • Ponte Preta 10
    Lanus 12
    05-12-2013 Ponte Preta
    1 - 1
    Lanus
    12-12-2013 Lanus
    2 - 0
    Ponte Preta
  •  
  •  
  • Winner

    Lanus
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • San Lorenzo 0
    River Plate 1
  •  
  •  
  • Winner

    River Plate
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • final
  •  
  • River Plate 0
    Huracan 1
  •  
  •  
  • Winner

    Huracan
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 San Lorenzo San Lorenzo 19 33 9 6 4 29 17 12
D
D
D
W
D
2 Lanus Lanus 19 31 8 7 4 32 18 14
D
D
D
W
W
3 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 19 31 8 7 4 24 16 8
D
W
W
W
D
4 Newells Old Boys Newells Old Boys 19 31 8 7 4 27 21 6
D
L
D
L
D
5 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 19 30 7 9 3 22 19 3
D
L
D
W
L
6 Belgrano Belgrano 19 29 8 5 6 28 20 8
W
W
W
L
W
7 Boca Juniors Boca Juniors 19 29 8 5 6 25 24 1
D
D
L
L
W
8 Atletico Rafaela Atletico Rafaela 19 29 8 5 6 25 24 1
D
L
D
W
W
9 Estudiantes Estudiantes 19 27 6 9 4 16 14 2
L
D
W
L
D
10 Rosario Central Rosario Central 19 26 7 5 7 22 24 -2
W
D
L
L
D
11 Gimnasia LP Gimnasia LP 19 26 6 8 5 21 24 -3
D
W
D
D
L
12 Argentinos Juniors Argentinos Juniors 19 25 7 4 8 17 19 -2
L
L
D
D
W
13 Tigre Tigre 19 25 7 4 8 19 21 -2
W
W
L
W
L
14 Godoy Cruz Godoy Cruz 19 24 6 6 7 17 17 0
L
L
L
W
L
15 Olimpo Olimpo 19 23 6 5 8 19 25 -6
W
W
W
W
L
16 All Boys All Boys 19 22 5 7 7 19 19 0
L
W
W
L
W
17 River Plate River Plate 19 21 5 6 8 12 14 -2
D
W
L
L
D
18 Quilmes Quilmes 19 21 5 6 8 14 23 -9
D
L
D
D
W
19 Racing Club Racing Club 19 16 4 4 11 12 24 -12
W
D
W
D
L
20 Colon Colon 19 12 3 3 13 8 25 -17
L
L
L
L
L
  • Round 1
  •  
  • Millonarios 12
    Universidad Cesar Vallejo 22
    22-08-2014 Millonarios
    1 - 2
    Universidad Cesar Vallejo
    29-08-2014 Universidad Cesar Vallejo
    2 - 2
    Millonarios
  •  
  • Universidad Catolica 00
    River Plate 13
    22-08-2014 Universidad Catolica
    0 - 1
    River Plate
    28-08-2014 River Plate
    3 - 0
    Universidad Catolica
  •  
  • Barcelona SC 30
    Alianza Lima 00
    22-08-2014 Barcelona SC
    3 - 0
    Alianza Lima
    28-08-2014 Alianza Lima
    0 - 0
    Barcelona SC
  •  
  • Trujillanos FC 01
    Independiente del Valle 11
    22-08-2014 Trujillanos FC
    0 - 1
    Independiente del Valle
    27-08-2014 Independiente del Valle
    1 - 1
    Trujillanos FC
  •  
  • Deportivo Capiata 32
    Danubio 12
    21-08-2014 Deportivo Capiata
    3 - 1
    Danubio
    28-08-2014 Danubio
    2 - 2
    Deportivo Capiata
  •  
  • Ayacucho FC 00
    Caracas 11
    21-08-2014 Ayacucho FC
    0 - 1
    Caracas
    29-08-2014 Caracas
    1 - 0
    Ayacucho FC
  •  
  • Deportivo La Guaira 10
    Atletico Nacional 11
    21-08-2014 Deportivo La Guaira
    1 - 1
    Atletico Nacional
    28-08-2014 Atletico Nacional
    1 - 0
    Deportivo La Guaira
  •  
  • Club Atletico Penarol 24
    Jorge Wilstermann 00
    21-08-2014 Club Atletico Penarol
    2 - 0
    Jorge Wilstermann
    29-08-2014 Jorge Wilstermann
    0 - 4
    Club Atletico Penarol
  •  
  • General Diaz 22
    Cobresal 12
    21-08-2014 General Diaz
    2 - 1
    Cobresal
    27-08-2014 Cobresal
    2 - 2
    General Diaz
  •  
  • CD UT Cajamarca 00
    Deportivo Cali 03
    20-08-2014 CD UT Cajamarca
    0 - 0
    Deportivo Cali
    29-08-2014 Deportivo Cali
    3 - 0
    CD UT Cajamarca
  •  
  • Nacional Potosi 10
    Libertad 03
    20-08-2014 Nacional Potosi
    1 - 0
    Libertad
    28-08-2014 Libertad
    3 - 0
    Nacional Potosi
  •  
  • Huachipato 33
    San Jose 12
    20-08-2014 Huachipato
    3 - 1
    San Jose
    26-08-2014 San Jose
    2 - 3
    Huachipato
  •  
  • Universidad Catolica 11
    Deportivo Anzoategui 11
    20-08-2014 Universidad Catolica
    1 - 1
    Deportivo Anzoategui
    27-08-2014 Deportivo Anzoategui
    1 - 1
    Universidad Catolica
  •  
  • Rionegro Aguilas 11
    Emelec 12
    20-08-2014 Rionegro Aguilas
    1 - 1
    Emelec
    27-08-2014 Emelec
    2 - 1
    Rionegro Aguilas
  •  
  • Rentistas 01
    Cerro Porteno 20
    19-08-2014 Rentistas
    0 - 2
    Cerro Porteno
    27-08-2014 Cerro Porteno
    0 - 1
    Rentistas
  •  
  • Universitario 20
    Deportes Iquique 01
    19-08-2014 Universitario
    2 - 0
    Deportes Iquique
    27-08-2014 Deportes Iquique
    1 - 0
    Universitario
  •  
  • Round 2
  •  
  • Emelec 21
    River Plate 11
    19-09-2014 Emelec
    2 - 1
    River Plate
    26-09-2014 River Plate
    1 - 1
    Emelec
  •  
  • Universitario 20
    Universidad Cesar Vallejo 23
    18-09-2014 Universitario
    2 - 2
    Universidad Cesar Vallejo
    24-09-2014 Universidad Cesar Vallejo
    3 - 0
    Universitario
  •  
  • Huachipato 20
    Universidad Catolica 01
    17-09-2014 Huachipato
    2 - 0
    Universidad Catolica
    25-09-2014 Universidad Catolica
    1 - 0
    Huachipato
  •  
  • Club Atletico Penarol 21
    Deportivo Cali 20
    17-09-2014 Club Atletico Penarol
    2 - 2
    Deportivo Cali
    25-09-2014 Deportivo Cali
    0 - 1
    Club Atletico Penarol
  •  
  • Deportivo Capiata 13
    Caracas 11
    17-09-2014 Deportivo Capiata
    1 - 1
    Caracas
    25-09-2014 Caracas
    1 - 3
    Deportivo Capiata
  •  
  • Independiente del Valle 10
    Cerro Porteno 03
    17-09-2014 Independiente del Valle
    1 - 0
    Cerro Porteno
    24-09-2014 Cerro Porteno
    3 - 0
    Independiente del Valle
  •  
  • Barcelona SC 10
    Libertad 02
    12-09-2014 Barcelona SC
    1 - 0
    Libertad
    18-09-2014 Libertad
    2 - 0
    Barcelona SC
  •  
  • Atletico Nacional 03
    General Diaz 21
    11-09-2014 Atletico Nacional
    0 - 2
    General Diaz
    26-09-2014 General Diaz
    1 - 3
    Atletico Nacional
  •  
  • Rosario Central 10
    Boca Juniors 13
    05-09-2014 Rosario Central
    1 - 1
    Boca Juniors
    19-09-2014 Boca Juniors
    3 - 0
    Rosario Central
  •  
  • Godoy Cruz 00
    River Plate 12
    04-09-2014 Godoy Cruz
    0 - 1
    River Plate
    18-09-2014 River Plate
    2 - 0
    Godoy Cruz
  •  
  • Gimnasia LP 00
    Estudiantes 01
    03-09-2014 Gimnasia LP
    0 - 0
    Estudiantes
    17-09-2014 Estudiantes
    1 - 0
    Gimnasia LP
  •  
  • Sport 01
    Vitoria 12
    29-08-2014 Sport
    0 - 1
    Vitoria
    04-09-2014 Vitoria
    2 - 1
    Sport
  •  
  • Criciuma 20
    Sao Paulo 12
    29-08-2014 Criciuma
    2 - 1
    Sao Paulo
    05-09-2014 Sao Paulo
    2 - 0
    Criciuma
  •  
  • Fluminense 20
    Goias 11
    28-08-2014 Fluminense
    2 - 1
    Goias
    04-09-2014 Goias
    1 - 0
    Fluminense
  •  
  • Internacional 01
    Bahia 21
    28-08-2014 Internacional
    0 - 2
    Bahia
    05-09-2014 Bahia
    1 - 1
    Internacional
  •  
  • 1/8
  •  
  • Libertad 10
    River Plate 32
    17-10-2014 Libertad
    1 - 3
    River Plate
    23-10-2014 River Plate
    2 - 0
    Libertad
  •  
  • Boca Juniors 01
    Deportivo Capiata 10
    16-10-2014 Boca Juniors
    0 - 1
    Deportivo Capiata
    24-10-2014 Deportivo Capiata
    0 - 1
    Boca Juniors
  •  
  • Cerro Porteno 21
    Lanus 11
    15-10-2014 Cerro Porteno
    2 - 1
    Lanus
    22-10-2014 Lanus
    1 - 1
    Cerro Porteno
  •  
  • Estudiantes 21
    Club Atletico Penarol 12
    15-10-2014 Estudiantes
    2 - 1
    Club Atletico Penarol
    23-10-2014 Club Atletico Penarol
    2 - 1
    Estudiantes
  •  
  • Atletico Nacional 21
    Vitoria 20
    02-10-2014 Atletico Nacional
    2 - 2
    Vitoria
    17-10-2014 Vitoria
    0 - 1
    Atletico Nacional
  •  
  • Emelec 10
    Goias 01
    02-10-2014 Emelec
    1 - 0
    Goias
    16-10-2014 Goias
    1 - 0
    Emelec
  •  
  • Bahia 20
    Universidad Cesar Vallejo 02
    02-10-2014 Bahia
    2 - 0
    Universidad Cesar Vallejo
    16-10-2014 Universidad Cesar Vallejo
    2 - 0
    Bahia
  •  
  • Sao Paulo 13
    Huachipato 02
    01-10-2014 Sao Paulo
    1 - 0
    Huachipato
    16-10-2014 Huachipato
    2 - 3
    Sao Paulo
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Boca Juniors 14
    Cerro Porteno 01
    31-10-2014 Boca Juniors
    1 - 0
    Cerro Porteno
    07-11-2014 Cerro Porteno
    1 - 4
    Boca Juniors
  •  
  • Sao Paulo 42
    Emelec 23
    31-10-2014 Sao Paulo
    4 - 2
    Emelec
    06-11-2014 Emelec
    3 - 2
    Sao Paulo
  •  
  • Atletico Nacional 11
    Universidad Cesar Vallejo 00
    30-10-2014 Atletico Nacional
    1 - 0
    Universidad Cesar Vallejo
    06-11-2014 Universidad Cesar Vallejo
    0 - 1
    Atletico Nacional
  •  
  • Estudiantes 12
    River Plate 23
    30-10-2014 Estudiantes
    1 - 2
    River Plate
    07-11-2014 River Plate
    3 - 2
    Estudiantes
  •  
  • semifinal
  •  
  • Boca Juniors 00
    River Plate 01
    21-11-2014 Boca Juniors
    0 - 0
    River Plate
    28-11-2014 River Plate
    1 - 0
    Boca Juniors
  •  
  • Atletico Nacional 10
    Sao Paulo 01
    20-11-2014 Atletico Nacional
    1 - 0
    Sao Paulo
    27-11-2014 Sao Paulo
    1 - 0
    Atletico Nacional
  •  
  • final
  •  
  • Atletico Nacional 10
    River Plate 12
    04-12-2014 Atletico Nacional
    1 - 1
    River Plate
    11-12-2014 River Plate
    2 - 0
    Atletico Nacional
  •  
  •  
  • Winner

    River Plate
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Racing Club Racing Club 19 41 13 2 4 30 16 14
W
W
W
W
W
2 River Plate River Plate 19 39 11 6 2 34 13 21
W
W
L
D
L
3 Lanus Lanus 19 35 10 5 4 28 23 5
D
D
W
L
L
4 Independiente Independiente 19 33 10 3 6 31 29 2
L
W
L
W
D
5 Boca Juniors Boca Juniors 19 31 9 4 6 25 23 2
L
D
W
D
W
6 Estudiantes Estudiantes 19 31 9 4 6 23 23 0
W
L
D
D
W
7 Tigre Tigre 19 26 8 2 9 30 26 4
L
W
W
L
W
8 San Lorenzo San Lorenzo 19 26 8 2 9 26 22 4
W
W
L
W
L
9 Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi 19 26 7 5 7 27 25 2
W
L
W
D
D
10 Belgrano Belgrano 19 25 7 4 8 26 26 0
W
W
L
L
W
11 Velez Sarsfield Velez Sarsfield 19 25 7 4 8 21 22 -1
L
W
L
D
D
12 Newells Old Boys Newells Old Boys 19 25 6 7 6 21 24 -3
D
L
L
L
W
13 Atletico Rafaela Atletico Rafaela 19 25 7 4 8 25 29 -4
L
L
W
L
L
14 Gimnasia LP Gimnasia LP 19 24 6 6 7 16 15 1
W
W
L
D
W
15 Rosario Central Rosario Central 19 21 6 3 10 21 28 -7
W
L
D
D
L
16 Godoy Cruz Godoy Cruz 19 21 5 6 8 31 39 -8
L
L
W
D
W
17 Banfield Banfield 19 20 5 5 9 25 25 0
L
L
W
D
L
18 Defensa y Justicia Defensa y Justicia 19 20 5 5 9 19 30 -11
D
L
D
W
W
19 Olimpo Olimpo 19 19 4 7 8 15 22 -7
D
W
D
D
W
20 Quilmes Quilmes 19 12 2 6 11 17 31 -14
L
L
L
L
L

River Plate Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
1
2
3
4
Najlepsi strzelcy River Plate
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Gutierrez
21
0.7
2 Fernando Cavenaghi Cavenaghi
10
0.4
3 Gabriel Mercado Mercado
8
0.4
4 Carlos Carbonero Carbonero
8
0.6
5 Rodrigo Mora Mora
8
0.4
6 Leonardo Nicolas Pisculichi Pisculichi
7
0.4
7 Carlos Sanchez Sanchez
6
0.7
8 Manuel Lanzini Lanzini
5
0.6
9 German Pezzela Pezzela
4
0.8
10 Giovanni Simeone Simeone
4
0.4

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 100 na mecz: 1.25
Straconych bramek 55 na mecz: 0.69
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 31
38.75%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 41
51.25%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 1.94
Wygranych meczów do zera (WTN) 29
36.25%
Przegranych meczów do zera (LTN) 8
10.00%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 2
2.50%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 0
0.00%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna River Plate wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 22 11 4 2
Przegranych 14 3 0 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-0 9
22.5%
2-0 8
20%
0-0 5
12.5%
3-2 3
7.5%
0-1 3
7.5%
1-2 3
7.5%
3-0 3
7.5%
1-3 2
5%
1-1 2
5%
5-0 1
2.5%
4-1 1
2.5%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics