Fran vs Abraham Marcus - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
39
Forward
28 lat (1998-02-03)
Spain Spain
Profil zawodnika
99
Forward
Nigeria Nigeria
Statystyki Fran, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Abraham Marcus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fran
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 12 0 3 4026' 28 0 22 6 0 37 20 0 31 392 81% 10
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 9 4 0 1 1329' 9 0 8 3 0 11 3 0 6 118 80% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 1 0 1 90' 1 0 0 1 0 6 4 0 4 29 83% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 14 6 0 1 2075' 14 0 12 2 0 19 13 0 18 232 80% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 3 1 0 0 442' 3 0 2 0 0 1 0 0 3 13 92% 0
Club Friendlies Braga 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 4 1 1 2571' 20 0 12 2 0 13 8 0 14 122 75% 11
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 0 0 1 151' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 7 71% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 2 241' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 15 4 1 0 1847' 15 0 8 1 0 11 7 0 12 89 71% 11
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 1 0 0 0 158' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 14 93% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 174' 1 0 1 0 0 0 1 12 83% 0
2023/2024   15 6 1 0 2301' 15 0 12 3 0 27 15 0 16 203 71% 10
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 11 5 1 0 1731' 11 0 10 3 0 20 12 0 11 181 70% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Europa Conference League Olympiakos Pireus 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 7 3 0 5 21 76% 2
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 2 390' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   34 21 5 2 3575' 34 5 1 4 0 47 30 25 26 264 76% 21
Europa Conference League Gil Vicente 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 34 17 3 2 3575' 34 5 1 4 0 47 30 25 26 264 76% 21
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Gil Vicente 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 16 2 0 4696' 30 22 2 5 0 47 27 57 37 355 80% 8
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 32 16 2 0 4696' 30 22 2 5 0 47 27 57 37 355 80% 8
2020/2021   11 2 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 11 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   14 2 0 0 1740' 10 8 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Lokeren 1 1 0 0 89' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lokeren 13 1 0 0 1651' 10 8 3 2 0 - - - - - - -
2018/2019   1 9 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 9 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   4 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Abraham Marcus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 5 0 5 3850' 31 0 13 2 1 44 13 0 53 714 80% 6
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 31 5 0 5 3850' 31 0 13 2 1 44 13 0 53 714 80% 6
2024/2025   16 3 0 1 2128' 16 0 10 2 1 10 2 0 14 106 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 16 3 0 1 2128' 16 0 10 2 1 10 2 0 14 106 0% 0
2023/2024   24 7 0 5 3349' 24 0 16 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 24 7 0 5 3349' 24 0 16 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   5 9 0 0 673' 4 0 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 4 9 0 0 583' 4 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   18 0 0 0 1015' 3 3 8 1 1 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 9 0 0 0 734' 2 2 6 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Portimonense 9 0 0 0 281' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   31 11 0 0 2958' 19 10 7 5 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 31 11 0 0 2958' 19 10 7 5 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2