Rodrigo Pinho vs Fran - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
185 cm
79 kg
34 lat (1991-05-30)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
39
Forward
28 lat (1998-02-03)
Spain Spain
Statystyki Rodrigo Pinho, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Brazil Cup 1 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fran, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Liga Europy Puchar Ligi Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Rodrigo Pinho
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 5 2 1 2012' 13 0 12 5 0 41 15 0 25 168 66% 6
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 12 4 1 1 1857' 12 0 11 5 0 41 15 0 25 168 66% 6
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sintra Football 1 1 1 0 155' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   19 6 1 0 2676' 19 0 15 7 0 53 19 0 49 278 69% 13
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 18 5 1 0 2540' 18 0 14 7 0 51 18 0 48 267 68% 13
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sintra Football 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 11 82% 0
2023/2024   4 1 0 1 588' 4 0 4 2 0 7 4 0 5 47 77% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 4 1 0 1 588' 4 0 4 2 0 7 4 0 5 47 77% 3
2022/2023   7 3 0 0 301' 0 0 4 0 0 1 0 1 2 11 64% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Benfica B 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 5 167' 0 0 2 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 2 134' 0 0 2 1 0 1 2 11 64% 0
2021/2022   6 1 0 0 279' 1 1 2 0 0 2 1 5 6 13 69% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Benfica Lizbona 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 4 1 0 0 279' 1 1 2 0 0 2 1 5 6 13 69% 1
2020/2021   19 15 3 0 2315' 14 9 5 5 0 20 10 20 19 112 65% 11
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 6 2 0 180' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 18 9 1 0 2135' 13 8 5 5 0 20 10 20 19 112 65% 11
2019/2020   27 9 1 0 3380' 18 14 9 8 0 38 21 44 32 239 73% 10
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 27 9 1 0 3380' 18 14 9 8 0 38 21 44 32 239 73% 10
2018/2019   30 4 1 1 2328' 14 5 11 4 0 50 19 30 29 248 74% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 30 4 1 1 2328' 14 5 11 4 0 50 19 30 29 248 74% 3
2017/2018   37 11 2 0 4015' 24 17 8 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 1 3 0 0 102' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Maritimo 3 1 1 0 417' 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Maritimo 33 4 0 0 3496' 22 15 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Maritimo 3 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   26 8 0 0 1699' 5 4 14 0 0 8 4 5 6 17 59% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 2 0 0 135' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 7 5 0 0 767' 4 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 17 1 0 0 797' 1 1 9 0 0 8 4 5 6 17 59% 0
2015/2016   19 1 0 0 1458' 5 6 9 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 4 0 0 0 437' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 14 1 0 0 948' 2 2 9 1 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 1 0 0 0 73' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Fran
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 12 0 3 4026' 28 0 22 6 0 37 20 0 31 392 81% 10
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 14 6 0 1 2075' 14 0 12 2 0 19 13 0 18 232 80% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 3 1 0 0 442' 3 0 2 0 0 1 0 0 3 13 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 9 4 0 1 1329' 9 0 8 3 0 11 3 0 6 118 80% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 1 0 1 90' 1 0 0 1 0 6 4 0 4 29 83% 1
Club Friendlies Braga 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 4 1 1 2571' 20 0 12 2 0 13 8 0 14 122 75% 11
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 0 0 1 151' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 7 71% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 2 241' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 15 4 1 0 1847' 15 0 8 1 0 11 7 0 12 89 71% 11
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 1 0 0 0 158' 1 0 1 0 0 2 1 0 1 14 93% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 174' 1 0 1 0 0 0 1 12 83% 0
2023/2024   15 6 1 0 2301' 15 0 12 3 0 27 15 0 16 203 71% 10
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 7 3 0 5 21 76% 2
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 2 390' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 11 5 1 0 1731' 11 0 10 3 0 20 12 0 11 181 70% 8
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Europa Conference League Olympiakos Pireus 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2022/2023   34 21 5 2 3575' 34 5 1 4 0 47 30 25 26 264 76% 21
Europa Conference League Gil Vicente 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 34 17 3 2 3575' 34 5 1 4 0 47 30 25 26 264 76% 21
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Gil Vicente 2 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 16 2 0 4696' 30 22 2 5 0 47 27 57 37 355 80% 8
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 32 16 2 0 4696' 30 22 2 5 0 47 27 57 37 355 80% 8
2020/2021   11 2 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 11 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   14 2 0 0 1740' 10 8 4 2 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lokeren 13 1 0 0 1651' 10 8 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Lokeren 1 1 0 0 89' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 9 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 9 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   4 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2