Ethan Ross vs Christopher Cadden - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Midfield
Scotland Scotland
Profil zawodnika
12
Midfield
183 cm
68 kg
29 lat (1996-09-19)
Scotland Scotland
Statystyki Ethan Ross, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Cadden, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Europa Conference League Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Klubowe mecze towarzyskie Liga amerykańska MLS Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ethan Ross
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 4 0 2 1163' 9 0 6 3 0 14 5 0 25 199 84% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Falkirk 7 1 0 1 923' 7 0 5 3 0 13 4 0 21 194 86% 3
Puchar Ligi Falkirk 2 2 0 0 240' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Falkirk 0 0 1 ' 0 0 1 1 0 4 5 0% 0
Club Friendlies Falkirk 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   60 9 0 7 7384' 60 0 28 4 0 22 9 0 31 280 0% 2
Puchar Szkocji Falkirk 1 166' 1 0 1 0 0 0 3 0 0% 0
Puchar Ligi Falkirk 2 1 0 0 323' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Stenhousemuir 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Falkirk 30 8 0 7 4395' 30 0 24 2 0 22 9 0 28 262 0% 2
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Altrincham 27 0 0 0 2500' 27 0 1 2 0 0 0 0 0 18 0% 0
2023/2024   47 2 0 5 4817' 47 0 9 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Raith Rovers 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Falkirk 1 1 0 0 152' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Altrincham 37 0 0 0 3330' 37 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Raith Rovers 0 0 2 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Szkocja 3 Falkirk 9 1 0 3 1335' 9 0 8 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   21 1 0 0 2229' 13 6 9 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Raith Rovers 20 1 0 0 2161' 13 6 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Raith Rovers 1 68' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   26 6 0 1 3268' 20 15 6 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Raith Rovers 25 5 0 1 3093' 19 14 6 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Raith Rovers 1 1 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   25 2 0 1 1786' 9 7 6 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 12 175' 0 0 2 0 0 0 0 2 50% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Raith Rovers 11 2 0 1 1414' 9 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Aberdeen 2 197' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2020   11 0 0 0 1122' 5 5 5 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 2 0 0 0 238' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 9 0 0 0 884' 4 4 4 0 0 - - - - - - -
2018/2019   13 325' 0 0 4 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 11 325' 0 0 4 - - - - - - -
Statystyki Christopher Cadden
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 2 2516' 19 0 11 2 0 9 5 0 17 476 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hibernian 2 0 0 0 348' 2 0 2 1 0 1 1 0 1 27 59% 0
Europa Conference League Hibernian 4 1 0 0 552' 4 0 2 0 0 0 0 0 4 39 85% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 13 1 0 2 1616' 13 0 7 1 0 8 4 0 12 410 76% 0
Puchar Ligi Hibernian 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   30 0 0 1 3810' 30 0 15 1 0 13 5 0 15 699 73% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 27 0 0 1 3501' 27 0 14 1 0 13 5 0 12 699 73% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hibernian 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0% 0
Puchar Ligi Hibernian 1 0 0 0 129' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   10 1 0 0 1047' 10 0 2 0 0 10 4 0 9 403 79% 0
Puchar Szkocji Hibernian 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 9 1 0 0 957' 9 0 2 0 0 10 4 0 9 403 79% 0
2022/2023   36 1 0 3 4289' 34 11 6 5 0 21 5 19 23 1023 78% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 36 1 0 3 4289' 34 11 6 5 0 21 5 19 23 1023 78% 3
2021/2022   32 3 0 2 3248' 31 8 0 2 0 16 5 16 23 855 78% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 29 2 0 2 2978' 28 8 0 2 0 16 5 16 23 855 78% 2
Puchar Szkocji Hibernian 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   11 0 0 0 1029' 8 3 2 0 0 2 1 0 0 84 69% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 11 0 0 0 1029' 8 3 2 0 0 2 1 0 0 84 69% 1
2019/2020   28 0 0 4 2293' 23 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Oxford United 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oxford United 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Oxford United 22 0 0 4 2023' 21 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Oxford United 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   20 1 0 1 1919' 15 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 20 1 0 1 1919' 15 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   37 1 0 7 3699' 34 7 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 33 0 0 7 3339' 30 7 3 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szkocja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 3 0 2 3879' 38 8 0 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Motherwell 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 37 3 0 2 3789' 37 8 0 4 0 - - - - - - -
2015/2016   26 2 0 1 2173' 17 5 4 2 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 25 2 0 1 2083' 16 5 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   28 2 0 0 663' 5 0 3 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 17 213' 0 0 3 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Albion Rovers 10 2 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   9 242' 0 0 3 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 9 242' 0 0 3 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2