Edimilson Fernandes vs Anto Grgic - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
190 cm
70 kg
30 lat (1996-04-15)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
14
Midfield
188 cm
78 kg
29 lat (1996-11-28)
Switzerland Switzerland
Statystyki Edimilson Fernandes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Liga Europy Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Anto Grgic, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Edimilson Fernandes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   33 3 0 7 3559' 33 0 9 6 1 39 11 0 26 1480 87% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 25 2 0 7 2673' 25 0 7 6 1 34 10 0 23 1164 87% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Young Boys Berno 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Young Boys Berno 7 796' 7 0 2 5 1 0 3 316 87% 0
Club Friendlies FSV Mainz 05 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   24 1 0 1 3002' 24 0 12 1 0 19 5 0 8 1103 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Brest 8 1 0 0 1158' 8 0 6 0 0 6 2 0 1 276 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sturm Graz 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Brest 12 0 0 1 1332' 12 0 4 1 0 10 2 0 6 564 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Brest 1 0 0 0 159' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 84 94% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 3 0 0 0 353' 3 0 1 0 0 2 1 0 1 179 90% 0
2023/2024   15 0 0 2 1554' 14 1 3 4 0 16 1 0 10 779 68% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 14 0 0 2 1464' 13 1 3 4 0 15 1 0 8 722 73% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 90' 1 0 0 1 0 0 2 57 0% 0
2022/2023   36 0 0 3 3826' 30 10 5 4 0 9 2 19 13 869 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 34 0 0 3 3646' 28 10 5 4 0 9 2 19 13 869 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   34 2 0 3 2789' 14 13 9 3 0 16 7 19 10 448 82% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Arminia Bielefeld 16 0 0 0 634' 2 2 5 0 0 3 2 3 1 108 80% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 2 65' 0 0 1 0 0 1 0 24 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 14 2 0 3 1952' 12 11 2 3 0 13 5 15 9 316 83% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 108' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   27 0 0 1 1930' 11 5 8 1 0 11 5 8 7 358 76% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 22 0 0 1 1487' 9 5 5 1 0 10 4 7 6 306 75% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 4 332' 2 0 2 0 0 1 0 26 65% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 111' 0 0 1 1 1 0 1 26 92% 0
2019/2020   29 1 0 0 2644' 19 7 6 7 1 21 2 17 4 490 86% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 28 1 0 0 2554' 18 7 6 7 1 21 2 17 4 490 86% 0
2018/2019   42 2 0 1 3792' 27 10 11 10 1 26 5 42 19 794 85% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Szwajcaria 6 0 0 1 494' 2 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 4 320' 2 0 2 5 0 4 2 60 73% 0
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 32 2 0 0 2978' 23 9 6 10 1 21 5 38 17 734 86% 0
2017/2018   21 0 0 1 1783' 11 8 5 1 0 6 1 5 11 210 80% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 19 0 0 1 1438' 9 6 5 1 0 6 1 5 11 210 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 2 0 0 0 345' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   50 1 0 0 3471' 16 5 23 6 0 20 4 16 7 471 87% 1
Premier League Premier League Premier League West Ham United 33 0 0 0 2434' 8 3 20 4 0 20 4 16 7 471 87% 1
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szwajcaria 6 142' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Szwajcaria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 5 0 0 0 467' 4 1 1 2 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 1 0 0 338' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   37 5 0 1 3425' 30 6 4 6 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 26 1 0 0 2645' 22 6 4 4 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 3 2 0 0 60' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sion 8 0 0 1 720' 8 0 0 2 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szwajcaria U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   20 3 0 0 2120' 15 8 2 8 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 3 2 0 0 232' 0 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 17 1 0 0 1888' 15 5 2 7 0 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 0 143' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 2 0 0 0 143' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Anto Grgic
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   32 1 1 2 3197' 27 9 3 6 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 2 0 0 0 274' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 30 1 1 2 2923' 25 8 3 6 0 - - - - - - -
2021/2022   32 7 6 8 2845' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 32 7 6 8 2845' 28 3 2 8 0 - - - - - - -
2020/2021   36 10 5 5 3868' 29 9 7 7 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 33 9 4 5 3601' 28 9 5 6 0 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Sion 2 0 0 0 147' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 1 1 1 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   38 3 2 6 4035' 33 11 4 5 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 35 2 1 6 3619' 30 9 4 5 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 3 1 1 0 416' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   22 5 1 1 2178' 19 5 2 3 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 21 4 1 1 2058' 18 5 2 3 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Sion 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   20 1 0 0 1688' 11 4 5 1 0 0 0 1 0 10 100% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 4 85' 0 0 1 0 0 1 0 10 100% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 15 1 0 0 1529' 11 4 3 1 0 - - - - - - -
2016/2017   23 2 0 3 1335' 8 4 6 2 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka VfB Stuttgart II 2 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfB Stuttgart 22 0 0 3 1335' 8 4 6 1 0 - - - - - - -
2015/2016   33 5 1 0 2223' 20 0 7 6 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 27 4 1 0 2037' 20 0 4 6 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 4 1 0 0 156' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Zuerich 2 30' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2