Dirk Abels vs Comenencia - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Defence
28 lat (1997-06-13)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
3
Midfield
Netherlands Netherlands
Statystyki Dirk Abels, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Comenencia, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification CONCACAF CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dirk Abels
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   32 4 1 1 3189' 32 0 4 8 0 26 8 0 30 956 70% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 30 3 1 1 2952' 30 0 3 7 0 26 8 0 30 956 70% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 2 1 0 0 237' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   23 1 0 0 2429' 23 0 5 3 0 16 4 0 15 683 71% 1
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 22 1 0 0 2339' 22 0 5 3 0 16 4 0 15 683 71% 1
2023/2024   24 0 0 1 2551' 24 0 5 7 1 9 1 0 23 815 64% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 24 0 0 1 2551' 24 0 5 7 1 9 1 0 23 815 64% 0
2022/2023   32 1 0 2 2118' 12 3 12 2 0 10 2 5 11 647 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 32 1 0 2 2118' 12 3 12 2 0 10 2 5 11 647 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   33 0 0 0 3261' 33 4 0 7 0 8 3 22 12 1132 74% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 33 0 0 0 3261' 33 4 0 7 0 8 3 22 12 1132 74% 1
2020/2021   35 1 0 3 3060' 29 4 3 4 0 5 1 14 19 833 76% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 35 1 0 3 3060' 29 4 3 4 0 5 1 14 19 833 76% 0
2019/2020   26 0 0 2 2259' 19 2 6 1 0 9 2 15 9 507 73% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 26 0 0 2 2259' 19 2 6 1 0 9 2 15 9 507 73% 1
2018/2019   35 3 0 3 3141' 34 0 1 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej Sparta Rotterdam 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 14 2 0 2 1260' 14 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Sparta Rotterdam 17 1 0 1 1521' 16 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   36 0 0 0 2573' 26 1 3 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 36 0 0 0 2573' 26 1 3 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NEC Nijmegen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   28 940' 5 0 7 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 28 940' 5 0 7 - - - - - - -
2015/2016   5 136' 1 0 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 5 136' 1 0 1 - - - - - - -
2014/2015   5 0 0 0 315' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 5 0 0 0 315' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Comenencia
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 1 0 0 3467' 28 0 13 6 1 20 3 0 18 878 74% 2
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 15 0 0 0 1697' 15 0 5 5 1 9 1 0 11 557 78% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Curacao 2 226' 2 0 1 0 0 0 1 47 0% 0
World Cup Qualification CONCACAF Curacao 7 1 0 0 1070' 7 0 6 1 0 7 2 0 3 192 81% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Curacao 3 354' 3 0 1 4 0 0 3 82 71% 0
2024/2025   24 0 0 0 2562' 24 0 6 11 1 4 0 0 16 319 25% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Juventus U23 21 0 0 0 2292' 21 0 6 9 1 0 0 0 13 218 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Benevento 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Crotone 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trapani 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
CONCACAF Nations League 1 Curacao 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 4 0 0 3 101 80% 0
2023/2024   24 2 0 0 3055' 24 0 12 9 1 1 0 0 2 63 0% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 2 63 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Juventus U23 21 2 0 0 2785' 21 0 12 8 1 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Casertana 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dorking Wanderers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2022/2023   3 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 3 1 0 5 126 79% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 3 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 3 1 0 5 126 79% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2