David Douline vs Comenencia - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Midfield
181 cm
77 kg
32 lat (1993-05-28)
France France
Profil zawodnika
3
Midfield
Netherlands Netherlands
Statystyki David Douline, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Comenencia, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska World Cup Qualification CONCACAF Mecze towarzyskie Reprezentacje CONCACAF Gold Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Douline
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 4 0 2 2705' 23 0 8 6 0 33 7 0 32 774 76% 3
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 23 4 0 2 2705' 23 0 8 6 0 33 7 0 32 774 76% 3
2024/2025   18 0 0 2 2081' 18 0 6 4 0 18 3 0 29 524 76% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 14 0 0 2 1476' 14 0 3 2 0 17 3 0 27 479 77% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Servette Genewa 2 0 0 0 335' 2 0 2 1 0 1 0 0 2 45 64% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Servette Genewa 2 0 0 0 270' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   17 2 0 0 2174' 17 0 9 9 1 21 6 0 24 645 55% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Servette Genewa 3 0 0 0 380' 3 0 1 4 1 4 0 0 5 81 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 12 2 0 0 1547' 12 0 7 4 0 15 6 0 18 497 61% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Servette Genewa 2 0 0 0 247' 2 0 1 1 0 2 0 0 1 67 78% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   20 1 0 0 2339' 18 8 1 7 0 11 3 19 25 478 79% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 19 1 0 0 2203' 18 8 0 7 0 11 3 19 25 478 79% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Sion 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 1 136' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   33 0 0 0 3044' 22 8 7 7 1 10 3 37 21 674 81% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 1 66' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 32 0 0 0 2978' 22 8 6 7 1 10 3 37 21 674 81% 0
2020/2021   31 3 0 1 2929' 29 2 2 8 0 15 8 38 41 514 75% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Rodez 31 3 0 1 2929' 29 2 2 8 0 15 8 38 41 514 75% 0
2019/2020   28 1 0 1 2613' 26 2 1 6 0 13 1 42 52 675 77% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Rodez 26 1 0 1 2403' 25 2 0 6 0 13 1 42 52 675 77% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Guingamp 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rodez 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Rodez 1 120' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   8 3 0 0 589' 4 0 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 5 319' 1 0 3 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Rodez 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Rodez 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Clermont Foot 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   34 2 0 0 1843' 12 4 7 4 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 31 2 0 0 1573' 9 4 7 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Clermont Foot 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 1 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Monts Or Azergues 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Comenencia
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 1 0 0 3467' 28 0 13 6 1 20 3 0 18 878 74% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 15 0 0 0 1697' 15 0 5 5 1 9 1 0 11 557 78% 2
World Cup Qualification CONCACAF Curacao 7 1 0 0 1070' 7 0 6 1 0 7 2 0 3 192 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Curacao 2 226' 2 0 1 0 0 0 1 47 0% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Curacao 3 354' 3 0 1 4 0 0 3 82 71% 0
2024/2025   24 0 0 0 2562' 24 0 6 11 1 4 0 0 16 319 25% 0
CONCACAF Nations League 1 Curacao 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 4 0 0 3 101 80% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Juventus U23 21 0 0 0 2292' 21 0 6 9 1 0 0 0 13 218 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Benevento 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Crotone 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trapani 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   24 2 0 0 3055' 24 0 12 9 1 1 0 0 2 63 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Juventus U23 21 2 0 0 2785' 21 0 12 8 1 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Casertana 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Dorking Wanderers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 2 63 0% 0
2022/2023   3 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 3 1 0 5 126 79% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong PSV 3 1 0 0 270' 3 0 0 2 0 3 1 0 5 126 79% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2