Liam Polworth vs Declan John - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
31
Midfield
178 cm
70 kg
31 lat (1994-10-12)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
75 kg
30 lat (1995-06-30)
Wales Wales
Statystyki Liam Polworth, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Declan John, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Liam Polworth
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 1 0 1 3294' 24 0 16 3 0 12 4 0 26 834 82% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 20 1 0 1 2759' 20 0 14 3 0 12 4 0 26 834 82% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 4 0 0 0 535' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   19 2 0 0 2770' 19 0 14 4 0 15 4 0 19 861 75% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 16 2 0 0 2280' 16 0 11 3 0 15 4 0 18 844 75% 0
Europa Conference League Kilmarnock 1 0 0 0 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 17 59% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Kilmarnock 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Kilmarnock 1 178' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 0 0 0 157' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0% 0
2023/2024   25 0 0 3 3670' 25 0 18 2 0 15 5 0 24 899 79% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 2 0 0 0 273' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 3 427' 3 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 20 0 0 3 2970' 20 0 15 1 0 15 5 0 24 899 79% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Ross County 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   34 1 0 2 3194' 21 9 10 1 0 9 6 12 44 729 80% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 30 1 0 2 2838' 19 8 8 1 0 9 6 12 44 729 80% 1
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 0 0 0 135' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Kilmarnock 3 221' 1 0 2 - - - - - - -
2021/2022   33 1 0 3 2916' 22 10 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dunfermline Athletic 9 0 0 1 938' 7 2 2 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Kilmarnock 22 1 0 2 1798' 13 8 1 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Scotland Promotion/Relegation 2 Dunfermline Athletic 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   35 1 0 5 2693' 21 7 3 1 1 7 2 6 24 439 78% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 32 0 0 3 2220' 18 5 3 1 1 7 2 6 24 439 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 3 1 0 2 473' 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 2 0 10 3466' 30 8 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 30 1 0 10 3256' 28 8 2 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 1 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2018/2019   42 3 0 17 4480' 41 9 1 6 1 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Inverness CT 35 2 0 13 3642' 34 7 1 6 0 - - - - - - -
Baraże Inverness CT 3 0 0 1 358' 3 1 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Szkocji Inverness CT 4 1 0 3 480' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   38 5 0 13 3420' 38 0 0 6 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Inverness CT 35 3 0 13 3150' 35 0 0 6 0 - - - - - - -
Challenge Cup Inverness CT 3 2 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 3 0 4 3236' 27 6 6 4 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Inverness CT 1 0 0 0 164' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Inverness CT 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Inverness CT 33 3 0 4 3072' 26 5 6 4 1 - - - - - - -
2015/2016   44 6 0 3 4549' 35 13 6 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inverness CT 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Inverness CT 3 0 0 0 306' 1 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Inverness CT 37 6 0 3 4077' 33 12 3 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Inverness CT 2 166' 1 0 1 - - - - - - -
2014/2015   34 435' 1 0 4 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Inverness CT 30 405' 1 0 4 - - - - - - -
Puchar Szkocji Inverness CT 4 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   42 1 0 0 1978' 7 2 15 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Inverness CT 2 199' 0 0 2 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Inverness CT 37 1 0 0 1720' 7 2 12 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Inverness CT 3 59' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   36 259' 0 0 3 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Inverness CT 36 259' 0 0 3 - - - - - - -
2010/2011   4 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Inverness CT 4 90' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Declan John
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 1 0 9 5304' 39 0 21 2 0 15 3 0 6 843 78% 5
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 28 1 0 5 3579' 28 0 14 1 0 15 3 0 5 786 78% 5
Puchar Ligi St. Mirren 7 0 0 4 985' 7 0 4 1 0 0 0 0 0 14 64% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 4 740' 4 0 3 0 0 0 1 43 81% 0
2024/2025   16 2 0 1 2345' 17 0 10 1 0 13 3 0 3 363 71% 2
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 2 0 1 2225' 16 0 10 1 0 13 3 0 3 363 71% 2
2023/2024   29 0 0 3 3032' 29 0 7 3 0 11 6 0 7 1011 76% 1
League 2 League 2 League 2 Salford City 29 0 0 3 3032' 29 0 7 3 0 11 6 0 7 987 78% 1
Johnstones Paint Trophy Salford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 24 0% 0
2022/2023   32 1 0 2 2376' 17 7 5 1 0 7 4 9 5 482 77% 5
Johnstones Paint Trophy Bolton Wanderers 3 0 0 0 421' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 29 1 0 2 1955' 14 5 5 1 0 7 4 9 5 482 77% 5
2021/2022   42 5 0 7 4415' 40 10 1 2 0 15 9 13 17 1453 79% 10
Johnstones Paint Trophy Bolton Wanderers 2 1 0 0 335' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 39 4 0 7 4050' 38 8 1 2 0 15 9 13 17 1453 79% 10
2020/2021   21 2 0 1 1994' 19 2 2 3 0 12 4 7 2 560 76% 0
League 2 League 2 League 2 Bolton Wanderers 21 2 0 1 1994' 19 2 2 3 0 12 4 7 2 560 76% 0
2019/2020   8 432' 4 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
Championship Championship Championship Swansea City 4 72' 0 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   27 0 0 0 1349' 9 4 4 0 0 2 1 2 7 231 85% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 22 0 0 0 1096' 7 4 3 0 0 2 1 2 6 228 85% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 2 163' 1 0 1 0 0 0 1 3 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   28 3 0 3 2488' 27 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 26 3 0 3 2308' 25 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   25 0 0 0 1606' 10 3 6 0 0 2 0 4 6 286 79% 0
Championship Championship Championship Cardiff City 24 0 0 0 1486' 9 3 6 0 0 2 0 4 6 286 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 0 0 1 692' 5 1 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 4 90' 0 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 6 0 0 1 602' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   28 0 0 0 1489' 12 1 5 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Walia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 9 0 0 0 860' 8 1 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 11 449' 2 0 4 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 1793' 16 3 2 0 0 3 3 3 3 400 78% 0
Premier League Premier League Premier League Cardiff City 22 0 0 0 1793' 16 3 2 0 0 3 3 3 3 400 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   6 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 4 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2