Declan John vs Ante Palaversa - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
75 kg
30 lat (1995-06-30)
Wales Wales
Profil zawodnika
18
Midfield
Croatia Croatia
Statystyki Declan John, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ante Palaversa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Szkocji Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Europa Conference League Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Declan John
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 1 0 9 5304' 39 0 21 2 0 15 3 0 6 843 78% 5
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 28 1 0 5 3579' 28 0 14 1 0 15 3 0 5 786 78% 5
Puchar Ligi St. Mirren 7 0 0 4 985' 7 0 4 1 0 0 0 0 0 14 64% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 4 740' 4 0 3 0 0 0 1 43 81% 0
2024/2025   16 2 0 1 2345' 17 0 10 1 0 13 3 0 3 363 71% 2
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 2 0 1 2225' 16 0 10 1 0 13 3 0 3 363 71% 2
2023/2024   29 0 0 3 3032' 29 0 7 3 0 11 6 0 7 1011 76% 1
League 2 League 2 League 2 Salford City 29 0 0 3 3032' 29 0 7 3 0 11 6 0 7 987 78% 1
Johnstones Paint Trophy Salford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 24 0% 0
2022/2023   32 1 0 2 2376' 17 7 5 1 0 7 4 9 5 482 77% 5
Johnstones Paint Trophy Bolton Wanderers 3 0 0 0 421' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 29 1 0 2 1955' 14 5 5 1 0 7 4 9 5 482 77% 5
2021/2022   42 5 0 7 4415' 40 10 1 2 0 15 9 13 17 1453 79% 10
Johnstones Paint Trophy Bolton Wanderers 2 1 0 0 335' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bolton Wanderers 39 4 0 7 4050' 38 8 1 2 0 15 9 13 17 1453 79% 10
2020/2021   21 2 0 1 1994' 19 2 2 3 0 12 4 7 2 560 76% 0
League 2 League 2 League 2 Bolton Wanderers 21 2 0 1 1994' 19 2 2 3 0 12 4 7 2 560 76% 0
2019/2020   8 432' 4 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
Championship Championship Championship Swansea City 4 72' 0 0 1 0 0 0 0 9 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   27 0 0 0 1349' 9 4 4 0 0 2 1 2 7 231 85% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Walia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 22 0 0 0 1096' 7 4 3 0 0 2 1 2 6 228 85% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 2 163' 1 0 1 0 0 0 1 3 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   28 3 0 3 2488' 27 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 26 3 0 3 2308' 25 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   25 0 0 0 1606' 10 3 6 0 0 2 0 4 6 286 79% 0
Championship Championship Championship Cardiff City 24 0 0 0 1486' 9 3 6 0 0 2 0 4 6 286 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   11 0 0 1 692' 5 1 2 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Chesterfield 6 0 0 1 602' 5 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 4 90' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   28 0 0 0 1489' 12 1 5 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Cardiff City 3 90' 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Walia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 9 0 0 0 860' 8 1 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 11 449' 2 0 4 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 1793' 16 3 2 0 0 3 3 3 3 400 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Cardiff City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Cardiff City 22 0 0 0 1793' 16 3 2 0 0 3 3 3 3 400 78% 0
2012/2013   6 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Walia 4 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Cardiff City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ante Palaversa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 2 1238' 9 0 7 5 0 9 2 0 10 404 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 2 0 0 1 246' 2 0 1 1 0 5 1 0 2 106 89% 0
Puchar Szkocji Aberdeen 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 4 0 0 1 527' 4 0 3 3 0 4 1 0 7 258 75% 0
Puchar Ligi Aberdeen 1 0 0 0 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Aberdeen 1 0 0 0 154' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 40 75% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Aberdeen 1 155' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   26 2 0 4 3538' 26 0 16 12 0 22 6 0 29 1326 82% 0
Puchar Ligi Aberdeen 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 20 2 0 1 2719' 20 0 13 11 0 21 6 0 19 1304 82% 0
Puchar Szkocji Aberdeen 5 0 0 3 729' 5 0 3 1 0 1 0 0 10 22 82% 0
2023/2024   2 0 0 0 259' 2 0 1 1 0 0 0 0 2 121 79% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Troyes 2 0 0 0 259' 2 0 1 1 0 0 0 0 2 121 79% 0
2022/2023   12 1 0 0 151' 0 0 2 0 0 1 1 0 1 15 93% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 12 1 0 0 151' 0 0 2 0 0 1 1 0 1 15 93% 0
2021/2022   31 1 0 3 3411' 29 10 1 7 1 15 4 21 28 1148 79% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Kortrijk 31 1 0 3 3411' 29 10 1 7 1 15 4 21 28 1148 79% 0
2020/2021   23 2 0 0 1533' 7 7 5 2 0 2 0 7 4 86 79% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Kortrijk 9 2 0 0 1160' 6 6 3 2 0 2 0 6 4 79 81% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 13 173' 0 0 2 0 0 1 0 7 57% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Kortrijk 1 0 0 0 200' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   20 0 0 0 2021' 20 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Oostende 19 0 0 0 1901' 19 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Oostende 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   3 2 0 0 143' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hajduk Split 3 0 0 0 143' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2