Josh Cullen vs Declan Rice - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
24
Midfield
178 cm
71 kg
30 lat (1996-04-07)
Ireland Ireland
Profil zawodnika
41
Midfield
England England
Statystyki Josh Cullen, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Declan Rice, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Carabao Cup Liga Mistrzów Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro MLS All-Star Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Josh Cullen
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 2 0 2 2149' 19 0 6 2 0 11 6 0 18 866 84% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 19 2 0 2 2149' 19 0 6 2 0 11 6 0 18 866 84% 0
Premier League Premier League Premier League Manchester United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   50 2 0 3 5399' 50 0 11 11 0 25 8 0 80 3045 89% 0
Championship Championship Championship Burnley 43 2 0 3 4693' 43 0 10 11 0 24 8 0 76 2770 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia 6 616' 6 0 1 1 0 0 4 275 83% 0
2023/2024   25 2 0 3 2632' 25 0 5 10 0 18 5 0 61 1514 86% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 6 90 89% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 23 2 0 3 2452' 23 0 5 9 0 16 5 0 50 1373 87% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 0 0 5 51 78% 1
2022/2023   54 1 0 4 5223' 52 4 3 12 0 21 5 49 65 3233 88% 1
Championship Championship Championship Burnley 43 1 0 4 4204' 43 3 1 8 0 19 5 42 59 2993 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burnley 5 0 0 0 398' 3 0 2 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burnley 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 5 0 0 0 531' 5 1 0 2 0 2 0 7 6 240 88% 0
2021/2022   50 1 0 3 4990' 50 6 0 7 0 15 6 50 47 3095 87% 0
Europa Conference League Anderlecht Bruksela 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 40 1 0 0 3668' 40 1 0 4 0 14 5 41 41 2809 87% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia 8 0 0 3 1142' 8 5 0 2 0 1 1 9 6 286 85% 0
2020/2021   35 0 0 1 3143' 24 5 9 8 2 1 1 6 10 420 86% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Anderlecht Bruksela 3 0 0 0 331' 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 3 156' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Anderlecht Bruksela 28 0 0 1 2566' 20 4 7 7 2 1 1 6 10 420 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   34 1 1 2 3116' 34 1 0 7 0 25 7 35 68 1264 83% 0
Championship Championship Championship Charlton Athletic 34 1 1 2 3116' 34 1 0 7 0 25 7 35 68 1264 83% 0
2018/2019   33 1 0 5 2990' 32 1 0 7 0 2 0 4 8 139 81% 0
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 32 1 0 5 2990' 32 1 0 7 0 2 0 4 8 139 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 0 0 0 1588' 12 2 5 1 0 2 0 6 12 318 74% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 300' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 14 174' 0 0 2 0 0 0 0 3 100% 0
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 23 0 0 0 1114' 9 2 3 1 0 2 0 6 12 315 74% 0
2016/2017   48 1 0 3 4460' 44 5 2 4 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 43 1 0 3 4260' 43 5 0 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bradford City 3 200' 1 0 2 - - - - - - -
2015/2016   36 1 0 0 2095' 17 5 2 4 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 11 90' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 18 0 0 0 1799' 17 4 0 4 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Irlandia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 3 0 0 0 146' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Declan Rice
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   55 5 0 9 5792' 55 0 11 6 0 58 17 0 11 3054 87% 3
Premier League Premier League Premier League Arsenal 36 4 0 5 3707' 36 0 6 3 0 40 13 0 10 2053 88% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 3 0 0 2 352' 3 0 1 0 0 3 1 0 0 189 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 11 1 0 2 1071' 11 0 1 3 0 9 3 0 1 652 92% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Anglia 2 249' 2 0 1 1 0 0 0 99 95% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Arsenal 2 0 0 0 323' 2 0 2 0 0 5 0 0 0 61 0% 0
2024/2025   53 11 0 11 5955' 53 0 16 11 1 78 30 0 20 2427 91% 3
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 3 1 0 1 332' 3 0 1 0 0 4 2 0 1 131 89% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 34 4 0 7 3730' 34 0 9 7 1 48 15 0 16 1466 90% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 12 4 0 2 1448' 12 0 5 3 0 18 7 0 2 478 92% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 4 2 0 1 445' 4 0 1 1 0 4 3 0 1 324 95% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 0 0 0 ' 0 0 4 3 0 0 28 89% 0
2023/2024   48 7 0 9 5077' 47 1 10 7 0 62 21 0 22 2905 90% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 72 86% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Arsenal ' 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 44 91% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 38 7 0 8 3996' 37 1 8 5 0 57 20 0 14 2199 91% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 9 0 0 1 991' 9 0 2 2 0 4 0 0 7 590 89% 0
2022/2023   48 5 0 2 4205' 46 1 0 5 0 25 11 17 12 2071 89% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 6 0 0 0 515' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 36 4 0 2 3240' 36 0 0 5 0 21 9 17 9 1823 89% 1
Europa Conference League West Ham United 3 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 4 2 0 3 248 92% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   59 6 0 4 5175' 52 4 2 12 0 27 12 34 12 2495 91% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 11 3 0 0 1169' 10 3 0 3 0 5 3 4 1 297 91% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 9 1 0 0 538' 5 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 1 0 0 166' 1 0 1 0 0 3 1 3 1 139 90% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 36 1 0 4 3212' 35 0 1 8 0 19 8 27 10 2059 91% 0
2020/2021   42 3 1 1 3886' 41 2 0 3 0 18 6 17 13 1323 88% 1
Premier League Premier League Premier League West Ham United 32 2 1 1 2970' 32 1 0 2 0 17 6 16 12 1129 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 210' 2 0 0 1 0 1 1 146 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 48 98% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 6 1 0 0 616' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   41 1 0 3 3600' 40 0 0 6 0 32 11 43 7 1567 86% 2
Premier League Premier League Premier League West Ham United 38 1 0 3 3420' 38 0 0 6 0 28 9 41 7 1462 86% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 180' 2 0 0 4 2 2 0 105 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 2 0 0 3721' 38 3 1 4 0 22 5 17 7 1367 86% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 190' 2 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 36 2 0 0 3185' 34 2 0 4 0 22 5 17 7 1311 86% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 2 0 0 0 256' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 90' 1 0 0 0 0 0 0 56 82% 0
2017/2018   42 0 0 0 2914' 21 3 11 1 0 5 0 5 2 448 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 36 0 0 0 2374' 15 3 11 1 0 5 0 5 2 448 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy West Ham United Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   8 120' 0 0 1 0 0 0 0 6 100% 0
Johnstones Paint Trophy West Ham United Academy 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 6 90' 0 0 1 0 0 0 0 6 100% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2