Daniel Wass vs Ben Godfrey - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
181 cm
74 kg
36 lat (1989-05-31)
Denmark Denmark
Profil zawodnika
14
Defence
183 cm
74 kg
28 lat (1998-01-15)
England England
Statystyki Daniel Wass, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga duńska Superligaen The Atlantic Cup Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Trzecia liga norweska Liga norweska Tippeligaen Qualification
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ben Godfrey, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga duńska Superligaen Championship Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Wass
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 1 2 3768' 27 0 19 2 1 32 7 0 33 1033 85% 1
Europa Conference League Broendby IF 5 1 0 0 740' 5 0 4 1 0 10 2 0 7 254 87% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 18 1 1 2 2668' 18 0 15 1 1 22 5 0 26 779 84% 1
The Atlantic Cup Broendby IF 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Broendby IF 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Broendby IF 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   29 3 3 4 3675' 29 0 15 4 0 30 13 0 44 1818 88% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 26 2 2 3 3195' 26 0 12 3 0 26 12 0 36 1631 88% 0
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen FC Midtjylland 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Broendby IF 3 1 1 1 480' 3 0 3 1 0 4 1 0 8 187 88% 0
2023/2024   31 3 2 6 4167' 31 0 18 7 0 31 11 0 50 2080 85% 3
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 31 3 2 6 4167' 31 0 18 7 0 31 11 0 50 2080 85% 3
2022/2023   29 1 0 4 3242' 26 11 1 6 1 13 5 20 26 1019 81% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Dania 6 0 0 0 451' 3 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 23 1 0 4 2791' 23 8 1 6 1 13 5 20 26 1019 81% 0
2021/2022   42 2 0 3 3676' 27 15 1 8 0 33 9 31 28 990 81% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 10 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 0 0 1 1 17 76% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 21 1 0 1 2492' 19 10 0 6 0 24 8 29 18 645 81% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Dania 9 1 0 2 1138' 8 5 0 1 0 9 1 1 9 328 80% 1
2020/2021   44 4 1 1 4967' 42 15 0 9 0 18 8 25 22 998 77% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 37 4 1 1 4254' 35 14 0 8 0 18 8 25 22 998 77% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Dania 6 0 0 0 623' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   46 2 0 6 4075' 39 3 5 10 0 22 6 38 43 1376 80% 4
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 8 1 0 0 720' 8 0 0 3 0 6 2 9 12 300 77% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 51 80% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 37 1 0 6 3265' 30 3 5 7 0 16 4 29 30 1025 81% 4
2018/2019   59 2 0 6 5172' 42 12 8 6 0 41 10 43 69 1372 79% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 6 270' 3 0 0 2 1 3 3 113 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 8 1 0 1 687' 6 1 1 0 0 9 5 4 11 225 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 37 1 0 3 3308' 26 8 6 4 0 29 4 28 42 896 78% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Madryt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 7 0 0 2 817' 6 3 1 2 0 1 0 8 13 138 72% 0
Superpuchar Valencia CF 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 4 0 9 4207' 36 12 1 4 0 47 11 27 53 1181 80% 9
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 35 4 0 9 3913' 34 10 1 4 0 47 11 27 53 1181 80% 9
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 2 0 0 0 294' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   55 7 0 5 6894' 44 31 8 5 0 57 20 25 53 1506 76% 6
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Dania 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 6 2 0 0 955' 5 5 1 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 32 3 0 4 4088' 29 17 3 3 0 39 13 21 42 1140 76% 6
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Malaga CF 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Celta Vigo 14 2 0 1 1851' 10 9 4 1 0 18 7 4 11 366 75% 0
2015/2016   41 3 0 5 4935' 35 18 6 4 0 50 12 36 40 1593 82% 7
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Celta Vigo 5 1 0 0 674' 4 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 36 2 0 5 4261' 31 15 5 3 0 50 12 36 40 1593 82% 7
2014/2015   44 10 0 5 3388' 29 5 7 3 1 47 19 31 48 965 68% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Evian TG 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 34 8 0 5 3161' 28 4 6 2 1 47 19 31 48 965 68% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Evian TG 2 1 0 0 68' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Dania 7 0 0 0 159' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   39 11 0 3 3734' 37 1 5 1 0 66 24 22 48 1149 72% 6
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 38 9 0 3 3734' 37 1 5 1 0 66 24 22 48 1149 72% 6
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Evian TG 1 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   44 2 0 1 3697' 38 4 0 4 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 35 2 0 1 3253' 34 3 0 4 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Dania 6 0 0 0 234' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Evian TG 3 210' 2 0 0 - - - - - - -
2011/2012   32 4 0 0 3376' 27 10 2 3 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Evian TG 32 4 0 0 3376' 27 10 2 3 0 - - - - - - -
2010/2011   41 7 0 3 3926' 35 6 5 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Broendby IF 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Dania 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 32 6 0 3 3250' 29 6 3 0 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Broendby IF 1 1 0 0 46' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2009/2010   20 2 0 0 891' 9 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 18 2 0 0 891' 9 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Broendby IF 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   40 1 0 0 3367' 31 4 5 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Broendby IF 5 1 0 0 450' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 32 0 0 0 2647' 23 4 5 3 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Broendby IF 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2007/2008   25 2 0 0 1726' 11 6 6 1 0 - - - - - - -
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Broendby IF 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Trzecia duńska liga Broendby II 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 22 0 0 0 1546' 9 6 6 1 0 - - - - - - -
2006/2007   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ben Godfrey
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 1 0 0 1684' 15 0 5 3 0 9 2 0 2 584 85% 1
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 11 1 0 0 1096' 11 0 2 3 0 8 2 0 2 452 86% 1
Championship Championship Championship Sheffield United 4 588' 4 0 3 1 0 0 0 132 82% 0
2024/2025   4 0 0 0 543' 4 0 3 1 0 2 1 0 0 197 84% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Atalanta 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 16 88% 0
Premier League Premier League Premier League Ipswich Town 2 0 0 0 290' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 49 82% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atalanta 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 100% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Atalanta 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 9 89% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Ipswich Town 2 253' 2 0 1 0 0 0 0 106 84% 0
Serie A Serie A Serie A Atalanta 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 9 78% 0
2023/2024   17 0 0 0 1481' 14 0 3 2 0 15 3 0 6 387 72% 2
Premier League Premier League Premier League Everton 16 0 0 0 1391' 13 0 3 2 0 15 3 0 6 337 71% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Everton 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 50 82% 0
2022/2023   20 0 0 1 1510' 12 4 3 3 0 2 1 7 4 158 72% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 18 0 0 1 1330' 10 4 3 2 0 2 1 7 4 158 72% 1
Johnstones Paint Trophy Everton Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   28 0 0 0 2525' 26 3 0 6 0 15 7 17 12 749 76% 0
Premier League Premier League Premier League Everton 25 0 0 0 2211' 23 2 0 6 0 14 7 17 12 699 77% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 2 0 0 0 194' 2 1 0 0 0 1 0 0 0 50 70% 0
2020/2021   40 0 0 2 3483' 36 1 2 5 0 9 3 16 17 1241 84% 5
Premier League Premier League Premier League Everton 33 0 0 2 2717' 29 0 2 4 0 8 2 13 16 1027 84% 4
Premier League Premier League Premier League Chelsea 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 4 0 0 0 496' 4 1 0 1 0 1 1 1 1 141 82% 1
Championship Championship Championship Norwich City 3 270' 3 0 0 0 0 2 0 73 88% 0
2019/2020   34 1 0 0 3017' 32 1 1 3 1 16 6 15 11 1613 87% 0
Premier League Premier League Premier League Norwich City 31 0 0 0 2750' 30 1 0 3 1 15 6 14 9 1484 87% 0
Premier League Premier League Premier League Burnley 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Anglia U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 240' 2 0 0 1 0 1 2 129 88% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 1 27' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   50 4 0 2 3195' 31 0 5 3 0 21 10 13 9 1442 90% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 45 4 0 2 2745' 26 0 5 3 0 21 10 13 9 1442 90% 2
2017/2018   54 1 0 0 5346' 46 11 5 3 1 0 0 3 2 80 71% 0
League 1 League 1 League 1 Shrewsbury Town 43 1 0 0 4537' 38 10 5 3 0 0 0 3 2 80 71% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Shrewsbury Town 4 0 0 0 449' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Shrewsbury Town 4 0 0 0 360' 4 0 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   20 1 0 0 785' 3 2 4 0 1 0 0 0 1 2 50% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Norwich City 3 1 0 0 352' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Norwich City Academy 4 0 0 0 90' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Norwich City 2 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Norwich City 11 167' 0 0 2 0 0 0 1 2 50% 0
2015/2016   27 1 0 0 1253' 5 5 8 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii York City 1 0 0 0 77' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup York City 2 101' 0 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy York City 1 0 0 0 50' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 York City 23 1 0 0 1025' 5 3 7 1 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 York City 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2