Daniel Berlaser vs Andrew Halliday - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
22
Midfield
184 cm
62 kg
29 lat (1997-01-18)
Turkey Turkey
Profil zawodnika
11
Midfield
173 cm
67 kg
34 lat (1991-10-11)
Scotland Scotland
Statystyki Daniel Berlaser, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szkocji Carabao Cup Puchar Ligi Championship Liga szkocka Premiership Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andrew Halliday, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Daniel Berlaser
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 0 0 3 4070' 31 0 18 4 0 15 2 0 18 1527 84% 0
Puchar Szkocji Hibernian 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Puchar Ligi Hibernian 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hibernian 31 0 0 3 4070' 31 0 18 4 0 15 2 0 17 1527 84% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   15 1 0 1 1544' 15 0 3 2 0 9 2 0 16 1132 89% 2
Championship Championship Championship Middlesbrough 12 1 0 1 1274' 12 0 3 2 0 8 2 0 15 963 89% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 2 180' 2 0 0 1 0 0 1 169 89% 0
2023/2024   34 0 0 2 3766' 34 0 9 2 0 10 1 0 25 2722 82% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 7 630' 7 0 0 3 0 0 4 564 75% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 26 0 0 2 2963' 26 0 8 2 0 7 1 0 19 2102 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 173' 1 0 1 0 0 0 2 56 88% 1
2022/2023   46 2 1 8 3983' 31 8 8 4 0 10 7 21 25 1657 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 70' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 17 0 0 1 942' 3 2 7 0 0 3 1 3 10 443 88% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 28 2 1 7 2971' 28 6 0 4 0 7 6 18 15 1214 75% 0
2021/2022   48 9 5 7 5186' 43 15 4 7 0 30 13 33 36 1513 71% 0
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 2 0 0 0 330' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 45 9 5 7 4720' 40 13 4 7 0 30 13 33 36 1513 71% 0
League 1 League 1 League 1 Oxford United 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   44 3 3 4 4393' 31 17 5 3 0 14 8 22 19 865 70% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 120' 1 0 0 1 1 0 1 56 73% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 41 3 3 4 4121' 29 17 4 3 0 13 7 22 18 809 70% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 2 152' 1 0 1 - - - - - - -
2019/2020   41 2 0 5 4069' 32 14 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 3 0 0 0 336' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 33 2 0 5 3097' 24 10 3 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Rotherham United 3 0 0 0 389' 3 2 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   48 3 0 0 4570' 39 7 7 6 1 1 0 2 0 11 82% 0
Johnstones Paint Trophy Accrington Stanley 3 1 0 0 288' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Accrington Stanley 41 1 0 0 3922' 34 6 6 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Accrington Stanley 4 1 0 0 360' 4 0 0 2 1 1 0 2 0 11 82% 0
2017/2018   16 0 0 0 762' 4 1 4 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0 0 0 190' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Crewe Alexandra 12 302' 0 0 4 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Newcastle Academy 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Newcastle United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   2 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Newcastle United 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andrew Halliday
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 1 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Puchar Ligi Motherwell 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Motherwell 1 1 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   41 4 1 4 6099' 41 0 33 8 0 21 9 0 59 988 78% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 35 3 1 2 5102' 35 0 28 8 0 21 9 0 58 988 78% 0
Puchar Ligi Motherwell 6 1 0 2 997' 6 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell ' 0 0 0 1 0 0% 0
2023/2024   8 1 0 1 1225' 8 0 8 2 0 13 5 0 8 243 74% 0
Puchar Szkocji Motherwell 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 8 1 0 1 1225' 8 0 8 1 0 13 5 0 7 228 75% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 15 73% 0
Europa Conference League Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   35 4 0 3 3699' 21 17 9 2 0 14 6 12 22 502 78% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Hearts 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 0 163' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 30 3 0 3 3446' 19 16 9 2 0 14 6 12 22 502 78% 1
2021/2022   36 5 0 0 3284' 18 10 13 6 1 15 7 17 23 542 77% 2
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 32 4 0 0 2780' 15 8 12 6 1 15 7 17 23 542 77% 2
Puchar Szkocji Hearts 4 1 0 0 504' 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   26 3 0 5 2579' 24 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Hearts 26 3 0 5 2579' 24 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   34 0 0 2 1284' 8 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 1 448' 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 0 0 0 69' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 20 0 0 1 541' 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 10 226' 2 0 1 - - - - - - -
2018/2019   54 3 0 1 3127' 21 5 11 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 14 602' 2 0 5 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 4 2 0 0 164' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 36 1 0 1 2361' 18 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   22 0 0 1 1635' 11 2 7 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 15 0 0 0 893' 5 0 6 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FK Gabala 4 0 0 0 437' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Rangers 3 0 0 1 305' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   42 4 2 0 3523' 28 6 9 5 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 1 0 0 242' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 36 3 2 0 3055' 24 5 8 4 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 3 0 0 0 226' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   44 10 2 3 4212' 43 4 0 8 2 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Rangers 35 5 1 3 3387' 35 3 0 7 2 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 1 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 3 2 1 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 5 2 0 0 480' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
2014/2015   38 3 0 2 3783' 24 16 7 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 8 2 0 0 784' 4 4 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 30 1 0 2 2999' 20 12 5 2 0 - - - - - - -
2013/2014   27 1 0 1 1962' 12 4 10 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Blackpool 20 1 0 1 1666' 12 4 6 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 7 296' 0 0 4 - - - - - - -
2012/2013   29 1 0 1 1880' 13 3 7 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 27 0 0 1 1816' 13 3 6 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 2 64' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   9 0 0 0 776' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Walsall 7 0 0 0 702' 2 2 5 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 2 74' 0 0 1 - - - - - - -
2010/2011   21 1 0 0 1223' 5 5 7 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 21 1 0 0 1223' 5 5 7 1 0 - - - - - - -
2009/2010   32 17 0 0 2070' 23 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Livingston 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Livingston 32 15 0 0 2070' 23 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   17 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 17 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Livingston 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2