Cedric Soares vs Andre Silva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Defence
172 cm
67 kg
34 lat (1991-08-31)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
5
Defence
182 cm
70 kg
34 lat (1992-02-16)
Brazil Brazil
Statystyki Cedric Soares, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Johnstones Paint Trophy Carabao Cup Liga Mistrzów Puchar Anglii Brasiliense Puchar Południowoamerykański Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Copa Libertadores Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Konfederacji Euro
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Andre Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Superpuchar Holandii Liga Mistrzów Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Brasiliense Copa Libertadores Puchar Południowoamerykański Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cedric Soares
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   3 0 0 0 398' 2 1 2 0 0 2 0 0 1 145 68% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 60 92% 0
Johnstones Paint Trophy Arsenal Academy 1 159' 1 0 1 1 0 0 0 28 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Arsenal 1 0 0 0 87' 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Arsenal 1 152' 1 0 1 0 0 0 0 26 69% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Arsenal 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 31 84% 0
2022/2023   34 0 0 0 1171' 4 2 8 0 0 1 0 1 2 137 85% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 14 153' 0 0 2 0 0 0 0 1 0% 0
Premier League Premier League Premier League Fulham 12 0 0 0 571' 2 1 4 0 0 1 0 1 2 136 86% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fulham 2 0 0 0 269' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 5 88' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   42 1 0 3 2531' 21 5 5 4 0 6 1 15 7 936 83% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 4 0 0 2 371' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Portugalia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 33 1 0 1 2070' 16 4 5 3 0 6 1 15 6 875 83% 3
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 3 90' 1 0 0 0 0 0 1 61 75% 0
2020/2021   43 0 0 2 2260' 18 4 4 4 0 5 3 6 10 597 82% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 0 0 33 61% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 2 0 0 0 330' 2 1 0 1 0 0 0 1 3 104 83% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 26 0 0 1 915' 8 1 2 1 0 1 1 0 2 139 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 14 0 0 1 895' 7 2 2 1 0 3 2 5 5 321 85% 0
2019/2020   31 2 0 1 2675' 21 7 4 1 0 10 5 16 4 430 71% 0
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Arsenal 1 0 0 0 88' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 75' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 7 1 0 0 662' 3 3 2 0 0 1 1 6 1 92 79% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 19 0 0 1 1670' 16 4 0 1 0 9 4 10 3 338 69% 0
2018/2019   48 1 0 3 2994' 25 3 6 6 0 17 4 18 16 720 75% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 18 1 0 2 1588' 16 1 2 4 0 10 3 9 6 435 74% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 2 0 4 4 57 74% 0
Serie A Serie A Serie A Inter Mediolan 17 0 0 1 438' 3 1 1 0 0 4 1 2 4 127 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Inter Mediolan 4 0 0 0 411' 3 1 1 1 0 1 0 3 2 89 74% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 0 0 0 211' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Inter Mediolan 1 136' 0 0 1 0 0 0 0 12 83% 0
2017/2018   37 1 0 3 3427' 36 3 0 4 0 22 4 18 20 935 74% 3
Premier League Premier League Premier League Southampton 32 0 0 3 3067' 32 3 0 3 0 22 4 18 20 935 74% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   45 0 0 3 3941' 40 6 0 8 0 18 6 23 19 1293 74% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 7 0 0 0 611' 6 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 2 90' 1 0 0 0 0 1 0 39 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 5 270' 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 30 0 0 3 2970' 30 5 0 7 0 18 6 22 19 1254 74% 2
2015/2016   41 0 0 2 2794' 24 8 1 3 0 10 2 19 15 777 70% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Southampton 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Southampton 34 0 0 2 2640' 23 7 1 3 0 10 2 19 15 777 70% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Southampton 2 0 0 0 154' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   46 0 0 1 3410' 34 2 3 11 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 5 0 0 1 450' 5 0 0 3 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Portugalia 7 234' 2 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 28 0 0 0 2263' 23 2 1 8 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 4 0 0 0 283' 2 0 1 0 1 - - - - - - -
2013/2014   28 1 0 0 2520' 28 0 0 9 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 28 1 0 0 2520' 28 0 0 9 0 - - - - - - -
2012/2013   31 1 0 0 1698' 18 1 0 8 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 8 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 23 1 0 0 1248' 13 1 0 7 0 - - - - - - -
2011/2012   29 0 0 0 2340' 26 0 0 7 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Academica 4 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Academica 25 0 0 0 2160' 24 0 0 6 0 - - - - - - -
2010/2011   14 0 0 0 487' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 2 0 0 0 225' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 12 0 0 0 262' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   67 4 0 2 7156' 66 0 18 14 1 59 16 0 43 4381 82% 3
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 77 95% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 9 0 0 0 950' 8 0 3 2 0 7 0 0 5 533 63% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 2 226' 2 0 1 0 0 0 0 129 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 29 3 0 1 3474' 29 0 13 5 0 30 8 0 20 2260 84% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Corinthians 17 0 0 1 1576' 17 0 1 5 1 10 2 0 6 855 89% 1
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Corinthians 4 1 0 0 360' 4 0 0 2 0 6 2 0 4 258 90% 0
Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Puchar Południowoamerykański Corinthians 4 0 0 0 390' 4 0 0 0 0 6 4 0 5 196 58% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PSV Eindhoven 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 2 73 85% 0
2022/2023   50 0 0 1 4206' 32 7 12 6 0 16 3 13 10 1446 87% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 4 0 0 0 398' 2 1 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 4 0 0 1 390' 4 0 0 1 0 5 1 3 1 184 85% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 34 0 0 0 2742' 20 5 9 2 0 11 2 8 9 1185 88% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 8 0 0 0 676' 6 1 1 1 0 0 0 2 0 77 79% 0
2021/2022   34 3 0 3 2928' 31 1 2 5 0 18 8 13 9 1401 85% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 62' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 21 3 0 2 1786' 19 1 1 4 0 18 8 13 9 1401 85% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 6 0 0 1 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   43 2 0 3 3868' 39 3 2 7 1 19 8 19 27 1648 82% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 3 1 0 0 356' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 30 1 0 2 2612' 26 2 2 3 1 14 6 12 18 1096 79% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 8 0 0 1 720' 8 0 0 4 0 5 2 7 7 482 86% 0
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PSV Eindhoven 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 1 90' 1 0 0 0 0 0 2 70 89% 0
2019/2020   40 6 0 0 3223' 33 4 0 10 0 50 17 39 23 1600 81% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 28 6 0 0 2593' 26 4 0 9 0 47 16 35 22 1470 81% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 6 180' 2 0 0 2 1 3 0 73 84% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 2 90' 1 0 0 1 0 1 1 57 79% 0
2018/2019   47 1 0 4 3928' 43 0 1 9 1 38 13 36 24 2196 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 4 328' 3 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 30 1 0 3 2430' 27 0 0 6 1 29 12 34 23 1709 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 9 0 0 1 810' 9 0 0 3 0 9 1 2 1 487 90% 0
2017/2018   24 2 0 1 2087' 18 2 3 4 1 4 1 3 3 91 70% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 2 0 0 0 240' 2 0 0 1 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 4 241' 0 0 3 0 0 0 0 3 67% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 8 0 0 1 821' 8 1 0 3 0 4 1 3 3 88 70% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 10 2 0 0 785' 8 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   27 0 0 0 2040' 14 5 6 4 0 12 2 21 14 622 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FSV Mainz 05 3 0 0 0 246' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 0 0 0 1794' 12 4 6 4 0 12 2 21 14 622 77% 0
2015/2016   49 0 0 0 2033' 12 0 13 6 0 9 0 17 8 619 82% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 4 0 0 0 143' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 4 130' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 8 179' 1 0 1 2 0 1 0 0 0% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 33 0 0 0 1581' 11 0 8 5 0 7 0 16 8 619 82% 1
2014/2015   48 2 0 1 4118' 37 3 7 13 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 7 1 0 1 630' 7 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 4 420' 4 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 33 1 0 0 2888' 24 3 7 12 1 - - - - - - -
2013/2014   51 8 0 0 4672' 47 7 0 9 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 4 2 0 0 482' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 34 5 0 0 3290' 33 5 0 3 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Red Bull Salzburg 11 1 0 0 720' 8 0 0 5 0 - - - - - - -
2010/2011   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2