Calvin Verdonk vs Caio - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Midfield
172 cm
65 kg
29 lat (1997-04-26)
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
12
Defence
28 lat (1997-07-31)
Brazil Brazil
Statystyki Calvin Verdonk, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Liga holenderska Liga Europy World Cup Qualification Asia Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Caio, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Liga Mistrzów Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie Copa Libertadores Puchar Południowoamerykański Puchar Brazylii Liga brazylijska Serie A Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Calvin Verdonk
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 0 0 1 3474' 31 0 9 6 1 23 7 0 14 1665 82% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 9 0 0 0 1130' 9 0 4 3 1 3 1 0 3 502 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Lille 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 14 79% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 4 360' 4 0 0 2 0 0 0 357 85% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Lille 5 0 0 1 687' 5 0 3 1 0 3 0 0 4 295 85% 1
World Cup Qualification Asia Indonezja 11 0 0 0 1057' 11 0 1 2 0 15 6 0 7 497 77% 2
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Indonezja 1 0 0 0 150' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie NEC Nijmegen 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 1 0 1 3030' 33 0 0 10 0 34 7 0 10 2303 82% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 32 1 0 1 2910' 32 0 0 10 0 33 6 0 9 2199 82% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Willem II 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 1 0 1 104 75% 0
2023/2024   38 2 0 3 3693' 38 0 3 6 0 30 11 0 22 2270 74% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 33 2 0 2 3213' 33 0 3 5 0 28 11 0 17 1921 72% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 5 0 0 1 480' 5 0 0 1 0 2 0 0 5 349 81% 0
2022/2023   27 1 0 2 1899' 11 6 6 4 0 2 0 5 4 516 84% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 1 1 0 0 223' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 26 0 0 2 1676' 10 5 6 4 0 2 0 5 4 516 84% 1
2021/2022   34 2 0 1 2089' 9 4 14 3 0 7 4 26 8 547 72% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 3 0 0 0 77' 0 0 1 1 0 0 0 2 0 3 67% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 1 1 0 0 172' 1 1 0 0 0 1 1 2 0 40 72% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska NEC Nijmegen 30 1 0 1 1840' 8 3 13 2 0 6 3 22 8 504 72% 0
2020/2021   18 0 0 0 1323' 6 6 6 3 0 2 1 7 4 192 80% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 18 0 0 0 1323' 6 6 6 3 0 2 1 7 4 192 80% 1
2019/2020   25 1 0 2 2140' 22 2 0 4 1 10 4 26 12 884 78% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Twente 22 1 0 2 2140' 22 2 0 4 1 10 4 26 12 884 78% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   39 1 0 2 1796' 16 5 0 0 0 4 1 17 1 489 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 3 0 0 0 343' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Feyenoord Rotterdam 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 35 1 0 2 1363' 12 4 0 0 0 4 1 17 1 489 81% 0
2017/2018   41 2 0 0 3836' 40 2 1 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej NEC Nijmegen 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Feyenoord Rotterdam 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB NEC Nijmegen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska NEC Nijmegen 38 2 0 0 3536' 37 2 1 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   28 0 0 0 1543' 14 2 3 3 1 1 0 6 1 681 79% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 27 0 0 0 1543' 14 2 3 3 1 1 0 6 1 681 79% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Feyenoord Rotterdam 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 73' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Feyenoord Rotterdam 1 73' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Caio
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   41 1 0 10 3916' 36 6 3 4 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 32 1 0 9 3000' 28 5 2 3 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 1 83' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 8 0 0 1 833' 8 1 0 1 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie AS Monaco 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   52 2 0 12 5520' 44 17 4 5 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 3 0 0 1 296' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 37 2 0 8 3783' 31 11 3 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Monaco 8 0 0 2 874' 7 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Monaco 4 0 0 1 567' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 0 0 4 3857' 28 10 8 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 32 0 0 4 3418' 26 10 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 6 439' 2 0 3 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Brasiliense Fluminense 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Atletico Madryt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Atletico Madryt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2