Fluminense

Witamy w Fluminense (Brazil - Brasiliense) statystyki. Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.

Fluminense logo Fluminense Staty

Forma drużyny:
W
D
D
W
W

Statystyki ostatnie 6 meczów

  • 6

    Meczów

  • 7

    Gole

  • 1.17

    na mecz

  • 2

    Wygrane

  • 2

    Remisy

  • 2

    Przegrane

  • 2/6

    Over 2.5

  • 3/6

    Over 1.5

  • 3/6

    CS

  • 2/6

    BTTS

Ogólne statystyki meczów

  • 129

    Meczów

  • 158

    Gole

  • 1.22

    na mecz

  • 51

    Wygrane

  • 33

    Remisy

  • 45

    Przegrane

  • 40.3%

    Over 2.5

  • 69.0%

    Over 1.5

  • 36.43%

    CS

  • 41.86%

    BTTS

Zmień statystyki drużyny: Wszystkie Home Away
Więcej informacji
Mniej informacji
Aktualny mecz Fluminense
Brazylia - Puchar Brazylii
27 lut
Nierozpoczęty
Brazylia - Brasiliense
01 mar
Nierozpoczęty
Brazylia - Brasiliense
08 mar
Nierozpoczęty

Statystyki w sezonie

Wszystkie Home Away
Mecze
Bramki
Meczów Under/Over 1.5%
Meczów Under/Over 2.5%
Posiadanie piłki %
Strzałów
Dokładnych podań
Kartki
Następne mecze
Nie ma następnych meczów
Wszystkie Home Away
Konferencja Group C
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Fluminense Fluminense 6 14 4 2 0 13 3 10
D
W
D
W
W
2 Botafogo RJ Botafogo RJ 6 10 3 1 2 7 6 1
L
D
W
L
W
3 Portuguesa RJ 6 10 3 1 2 7 8 -1
L
L
W
D
W
4 Boavista 6 9 3 0 3 11 14 -3
W
L
L
L
W
5 Macae 6 8 2 2 2 7 6 1
W
W
D
L
L
6 Madureira RJ Madureira RJ 6 5 1 2 3 5 10 -5
W
L
L
D
D
Konferencja Group B
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Vasco da Gama Vasco da Gama 6 13 4 1 1 12 8 4
W
W
D
W
W
2 Flamengo Flamengo 6 12 4 0 2 12 5 7
W
L
W
W
L
3 AD Cabofriense AD Cabofriense 6 10 3 1 2 8 6 2
D
W
W
W
L
4 Bangu 6 5 1 2 3 5 11 -6
L
W
L
D
D
5 Volta Redonda 6 3 0 3 3 5 9 -4
L
D
D
L
D
6 Nova Iguacu 6 1 0 1 5 5 11 -6
L
L
L
D
L
  • Round 1
  •  
  • Fast Clube 1
    Oeste FC 6
  •  
  • Sinop 1
    Santa Cruz 2
  •  
  • Uniao Recreativa dos Trabalhadores 3
    Coritiba 2
  •  
  • Atletico Tubarao 0
    Brasil 0
  •  
  • Rio Branco 2
    Bahia 2
  •  
  • Manaus FC 1
    Vila Nova 1
  •  
  • Moto Club MA 2
    Vitoria 0
  •  
  • Galvez EC 0
    ABC 1
  •  
  • Sao Raimundo RR 0
    America MG 0
  •  
  • Operario MS 1
    Botafogo PB 4
  •  
  • Campinense 0
    Botafogo RJ 2
  •  
  • Ypiranga AP 0
    Cuiaba 1
  •  
  • Tombense FC 3
    Sport 0
  •  
  • Brusque 1
    Atletico GO 1
  •  
  • Real Desportivo Ariquemes 1
    Avai FC 4
  •  
  • Avenida 1
    Guarani 0
  •  
  • Boavista 1
    Figueirense 2
  •  
  • Sergipe 0
    Goias 2
  •  
  • Serra 1
    Remo 0
  •  
  • Sao Raimundo PA 0
    Criciuma 2
  •  
  • EC Sao Jose 0
    Chapecoense AF 0
  •  
  • Bragantino PA 1
    ASA 0
  •  
  • Brasiliense 0
    CRB 0
  •  
  • Imperatriz 1
    Nautico 1
  •  
  • Aparecidense 12
    Ponte Preta 00
    12-02-2019 Aparecidense
    1 - 0
    Ponte Preta
    03-04-2019 Ponte Preta
    0 - 2
    Aparecidense
  •  
  • Ferroviario 2
    Corinthians 2
  •  
  • Americano RJ 1
    Londrina EC 2
  •  
  • Central PE 1
    Ceara 1
  •  
  • AO Itabaiana 2
    Parana Clube 5
  •  
  • Corumbaense 0
    Luverdense 0
  •  
  • Mixto 1
    CS Alagoano 0
  •  
  • Uniclinic Atletico Clube 2
    Joinville 0
  •  
  • Juazeirense 2
    Vasco da Gama 2
  •  
  • Palmas 0
    Juventude 1
  •  
  • Santa Cruz RN 1
    Tupi 0
  •  
  • Sobradinho EC 0
    America RN 0
  •  
  • Foz do Iguacu 1
    Boa Esporte Clube 0
  •  
  • Altos 1
    Santos FC 7
  •  
  • Votuporanguense 0
    Ypiranga RS 1
  •  
  • River AC 0
    Fluminense 5
  •  
  • Round 2
  •  
  • Bragantino PA 3
    Aparecidense 2
  •  
  • Santos FC 4
    America RN 0
  •  
  • ABC 2
    Moto Club MA 2
  •  
  • Avai FC 2
    Brasil 0
  •  
  • Mixto 1
    Chapecoense AF 2
  •  
  • Fluminense 3
    Ypiranga RS 0
  •  
  • Santa Cruz RN 0
    Bahia 1
  •  
  • Juventude 2
    America MG 1
  •  
  • Tombense FC 2
    Botafogo PB 2
  •  
  • Botafogo RJ 3
    Cuiaba 0
  •  
  • Uniao Recreativa dos Trabalhadores 2
    Vila Nova 2
  •  
  • Foz do Iguacu 0
    Ceara 0
  •  
  • Uniclinic Atletico Clube 0
    Atletico GO 4
  •  
  • Goias 1
    CRB 1
  •  
  • Criciuma 0
    Oeste FC 0
  •  
  • Corinthians 4
    Avenida 2
  •  
  • Santa Cruz 1
    Nautico 1
  •  
  • Serra 0
    Vasco da Gama 2
  •  
  • Luverdense 1
    Figueirense 0
  •  
  • Londrina EC 1
    Parana Clube 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Vila Nova 21
    Bragantino PA 02
    17-04-2019 Vila Nova
    2 - 0
    Bragantino PA
    20-04-2019 Bragantino PA
    2 - 1
    Vila Nova
  •  
  • Botafogo RJ 11
    Juventude 12
    05-04-2019 Botafogo RJ
    1 - 1
    Juventude
    11-04-2019 Juventude
    2 - 1
    Botafogo RJ
  •  
  • Atletico GO 10
    Santos FC 03
    04-04-2019 Atletico GO
    1 - 0
    Santos FC
    12-04-2019 Santos FC
    3 - 0
    Atletico GO
  •  
  • ABC 10
    Santa Cruz 03
    04-04-2019 ABC
    1 - 0
    Santa Cruz
    11-04-2019 Santa Cruz
    3 - 0
    ABC
  •  
  • Luverdense 00
    Fluminense 02
    03-04-2019 Luverdense
    0 - 0
    Fluminense
    10-04-2019 Fluminense
    2 - 0
    Luverdense
  •  
  • CRB 10
    Bahia 11
    02-04-2019 CRB
    1 - 1
    Bahia
    09-04-2019 Bahia
    1 - 0
    CRB
  •  
  • Chapecoense AF 32
    Criciuma 20
    27-03-2019 Chapecoense AF
    3 - 2
    Criciuma
    10-04-2019 Criciuma
    0 - 2
    Chapecoense AF
  •  
  • Vasco da Gama 31
    Avai FC 20
    15-03-2019 Vasco da Gama
    3 - 2
    Avai FC
    11-04-2019 Avai FC
    0 - 1
    Vasco da Gama
  •  
  • Ceara 11
    Corinthians 30
    14-03-2019 Ceara
    1 - 3
    Corinthians
    04-04-2019 Corinthians
    0 - 1
    Ceara
  •  
  • Botafogo PB 03
    Londrina EC 23
    13-03-2019 Botafogo PB
    0 - 2
    Londrina EC
    04-04-2019 Londrina EC
    3 - 3
    Botafogo PB
  •  
  • Round 4
  •  
  • Juventude 00
    Vila Nova 00
    25-04-2019 Juventude
    0 - 0
    Vila Nova
    25-04-2019 Vila Nova
    0 - 0
    Juventude
  •  
  • Bahia 41
    Londrina EC 02
    19-04-2019 Bahia
    4 - 0
    Londrina EC
    25-04-2019 Londrina EC
    2 - 1
    Bahia
  •  
  • Chapecoense AF 10
    Corinthians 02
    18-04-2019 Chapecoense AF
    1 - 0
    Corinthians
    25-04-2019 Corinthians
    2 - 0
    Chapecoense AF
  •  
  • Fluminense 20
    Santa Cruz 02
    18-04-2019 Fluminense
    2 - 0
    Santa Cruz
    26-04-2019 Santa Cruz
    2 - 0
    Fluminense
  •  
  • Santos FC 21
    Vasco da Gama 02
    17-04-2019 Santos FC
    2 - 0
    Vasco da Gama
    24-04-2019 Vasco da Gama
    2 - 1
    Santos FC
  •  
  • 1/8
  •  
  • Internacional 31
    Paysandu 10
    24-05-2019 Internacional
    3 - 1
    Paysandu
    29-05-2019 Paysandu
    0 - 1
    Internacional
  •  
  • Sao Paulo 00
    Bahia 11
    23-05-2019 Sao Paulo
    0 - 1
    Bahia
    30-05-2019 Bahia
    1 - 0
    Sao Paulo
  •  
  • Juventude 00
    Gremio 03
    23-05-2019 Juventude
    0 - 0
    Gremio
    30-05-2019 Gremio
    3 - 0
    Juventude
  •  
  • Sampaio Correa 00
    Palmeiras 12
    22-05-2019 Sampaio Correa
    0 - 1
    Palmeiras
    31-05-2019 Palmeiras
    2 - 0
    Sampaio Correa
  •  
  • Fortaleza 00
    Atletico PR 01
    16-05-2019 Fortaleza
    0 - 0
    Atletico PR
    05-06-2019 Atletico PR
    1 - 0
    Fortaleza
  •  
  • Corinthians 00
    Flamengo 11
    16-05-2019 Corinthians
    0 - 1
    Flamengo
    05-06-2019 Flamengo
    1 - 0
    Corinthians
  •  
  • Fluminense 12
    Cruzeiro 12
    16-05-2019 Fluminense
    1 - 1
    Cruzeiro
    05-06-2019 Cruzeiro
    2 - 2
    Fluminense
  •  
  • Atletico MG 02
    Santos FC 01
    15-05-2019 Atletico MG
    0 - 0
    Santos FC
    07-06-2019 Santos FC
    1 - 2
    Atletico MG
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Cruzeiro 30
    Atletico MG 02
    12-07-2019 Cruzeiro
    3 - 0
    Atletico MG
    17-07-2019 Atletico MG
    2 - 0
    Cruzeiro
  •  
  • Atletico PR 11
    Flamengo 11
    11-07-2019 Atletico PR
    1 - 1
    Flamengo
    18-07-2019 Flamengo
    1 - 1
    Atletico PR
  •  
  • Palmeiras 10
    Internacional 01
    11-07-2019 Palmeiras
    1 - 0
    Internacional
    18-07-2019 Internacional
    1 - 0
    Palmeiras
  •  
  • Gremio 11
    Bahia 10
    10-07-2019 Gremio
    1 - 1
    Bahia
    17-07-2019 Bahia
    0 - 1
    Gremio
  •  
  • semifinal
  •  
  • Gremio 20
    Atletico PR 02
    15-08-2019 Gremio
    2 - 0
    Atletico PR
    04-09-2019 Atletico PR
    2 - 0
    Gremio
  •  
  • Cruzeiro 00
    Internacional 13
    08-08-2019 Cruzeiro
    0 - 1
    Internacional
    05-09-2019 Internacional
    3 - 0
    Cruzeiro
  •  
  • final
  •  
  • Atletico PR 12
    Internacional 01
    12-09-2019 Atletico PR
    1 - 0
    Internacional
    19-09-2019 Internacional
    1 - 2
    Atletico PR
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico PR
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • semifinal
  •  
  • Vasco da Gama 2
    Bangu 1
  •  
  • Flamengo 1
    Fluminense 1
  •  
  • final
  •  
  • Vasco da Gama 00
    Flamengo 22
    14-04-2019 Vasco da Gama
    0 - 2
    Flamengo
    21-04-2019 Flamengo
    2 - 0
    Vasco da Gama
  •  
  •  
  • Winner

    Flamengo
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • Round 1
  •  
  • Manaus FC 2
    CS Alagoano 2
  •  
  • Sao Raimundo RR 0
    Vila Nova 1
  •  
  • Atletico Acreano 1
    Atletico MG 1
  •  
  • Brusque 0
    Ceara 1
  •  
  • Corumbaense 1
    ASA 0
  •  
  • Ferroviario 2
    Confianca 1
  •  
  • Uniao Rondonopolis 1
    CRB 3
  •  
  • Sinop 0
    Goias 1
  •  
  • Cianorte 2
    ABC 0
  •  
  • Parnahyba 1
    Coritiba 1
  •  
  • Sao Caetano 1
    Criciuma 1
  •  
  • Globo FC 0
    Vitoria 2
  •  
  • Santos AP 1
    Sport 2
  •  
  • Altos 2
    Atletico GO 1
  •  
  • Atletico ES 0
    Remo 2
  •  
  • Ceilandia 2
    Avai FC 3
  •  
  • Aparecidense 2
    Botafogo RJ 1
  •  
  • Inter de Limeira 1
    Rio Branco 0
  •  
  • Brasiliense 1
    Oeste FC 1
  •  
  • Nacional AM 0
    Ponte Preta 0
  •  
  • Novo Hamburgo 2
    Paysandu 1
  •  
  • Uniao Recreativa dos Trabalhadores 1
    Parana Clube 1
  •  
  • Fluminense de Feira 2
    Santa Cruz 0
  •  
  • Real Desportivo Ariquemes 0
    Londrina EC 1
  •  
  • Madureira RJ 0
    Sao Paulo 1
  •  
  • AO Itabaiana 0
    Joinville 1
  •  
  • Floresta 0
    Botafogo PB 2
  •  
  • EC Cordino 1
    Nautico 1
  •  
  • Treze 0
    Figueirense 2
  •  
  • Independente PA 0
    Sampaio Correa 1
  •  
  • Interporto 0
    Juventude 0
  •  
  • Novoperario FC 2
    Salgueiro 3
  •  
  • Uberlandia 2
    Ituano FC 0
  •  
  • Atletico Tubarao 2
    America RN 0
  •  
  • CE Aimore 1
    Cuiaba 2
  •  
  • Boavista 1
    Internacional 1
  •  
  • Caldense 0
    Fluminense 1
  •  
  • Nova Iguacu 1
    Bragantino 1
  •  
  • Caxias 0
    Atletico PR 0
  •  
  • Vitoria da Conquista 0
    Boa Esporte Clube 0
  •  
  • Round 2
  •  
  • Uberlandia 0
    Coritiba 2
  •  
  • Sampaio Correa 1
    Parana Clube 0
  •  
  • Juventude 0
    Avai FC 2
  •  
  • Vila Nova 2
    Joinville 2
  •  
  • Botafogo PB 0
    Atletico MG 4
  •  
  • Ponte Preta 1
    Inter de Limeira 0
  •  
  • Cuiaba 3
    Aparecidense 1
  •  
  • Bragantino 1
    Altos 0
  •  
  • Goias 0
    Boa Esporte Clube 0
  •  
  • Criciuma 1
    Cianorte 1
  •  
  • Figueirense 2
    Oeste FC 1
  •  
  • Atletico PR 5
    Atletico Tubarao 4
  •  
  • Londrina EC 1
    Ceara 2
  •  
  • Remo 1
    Internacional 2
  •  
  • Novo Hamburgo 1
    CRB 1
  •  
  • CS Alagoano 0
    Sao Paulo 2
  •  
  • Vitoria 3
    Corumbaense 0
  •  
  • Sport 3
    Ferroviario 3
  •  
  • Fluminense 5
    Salgueiro 0
  •  
  • Fluminense de Feira 0
    Nautico 1
  •  
  • Round 3
  •  
  • Fluminense 10
    Avai FC 21
    01-03-2018 Fluminense
    1 - 2
    Avai FC
    16-03-2018 Avai FC
    1 - 0
    Fluminense
  •  
  • Internacional 22
    Cianorte 00
    01-03-2018 Internacional
    2 - 0
    Cianorte
    14-03-2018 Cianorte
    0 - 2
    Internacional
  •  
  • Figueirense 02
    Atletico MG 11
    01-03-2018 Figueirense
    0 - 1
    Atletico MG
    15-03-2018 Atletico MG
    1 - 2
    Figueirense
  •  
  • Atletico PR 01
    Ceara 01
    01-03-2018 Atletico PR
    0 - 0
    Ceara
    16-03-2018 Ceara
    1 - 1
    Atletico PR
  •  
  • Ferroviario 11
    Vila Nova 10
    01-03-2018 Ferroviario
    1 - 1
    Vila Nova
    16-03-2018 Vila Nova
    0 - 1
    Ferroviario
  •  
  • Bragantino 10
    Vitoria 03
    28-02-2018 Bragantino
    1 - 0
    Vitoria
    15-03-2018 Vitoria
    3 - 0
    Bragantino
  •  
  • Goias 11
    Coritiba 01
    28-02-2018 Goias
    1 - 0
    Coritiba
    14-03-2018 Coritiba
    1 - 1
    Goias
  •  
  • Sao Paulo 23
    CRB 00
    28-02-2018 Sao Paulo
    2 - 0
    CRB
    14-03-2018 CRB
    0 - 3
    Sao Paulo
  •  
  • Nautico 21
    Cuiaba 10
    28-02-2018 Nautico
    2 - 1
    Cuiaba
    15-03-2018 Cuiaba
    0 - 1
    Nautico
  •  
  • Ponte Preta 00
    Sampaio Correa 00
    28-02-2018 Ponte Preta
    0 - 0
    Sampaio Correa
    15-03-2018 Sampaio Correa
    0 - 0
    Ponte Preta
  •  
  • Round 4
  •  
  • Ponte Preta 30
    Nautico 01
    12-04-2018 Ponte Preta
    3 - 0
    Nautico
    19-04-2018 Nautico
    1 - 0
    Ponte Preta
  •  
  • Avai FC 20
    Goias 22
    11-04-2018 Avai FC
    2 - 2
    Goias
    18-04-2018 Goias
    2 - 0
    Avai FC
  •  
  • Internacional 20
    Vitoria 11
    11-04-2018 Internacional
    2 - 1
    Vitoria
    19-04-2018 Vitoria
    1 - 0
    Internacional
  •  
  • Atletico PR 22
    Sao Paulo 12
    05-04-2018 Atletico PR
    2 - 1
    Sao Paulo
    19-04-2018 Sao Paulo
    2 - 2
    Atletico PR
  •  
  • Atletico MG 42
    Ferroviario 02
    04-04-2018 Atletico MG
    4 - 0
    Ferroviario
    19-04-2018 Ferroviario
    2 - 2
    Atletico MG
  •  
  • 1/8
  •  
  • Atletico PR 11
    Cruzeiro 21
    17-05-2018 Atletico PR
    1 - 2
    Cruzeiro
    17-07-2018 Cruzeiro
    1 - 1
    Atletico PR
  •  
  • Santos FC 51
    Luverdense 12
    11-05-2018 Santos FC
    5 - 1
    Luverdense
    17-05-2018 Luverdense
    2 - 1
    Santos FC
  •  
  • Bahia 30
    Vasco da Gama 02
    10-05-2018 Bahia
    3 - 0
    Vasco da Gama
    17-07-2018 Vasco da Gama
    2 - 0
    Bahia
  •  
  • America MG 11
    Palmeiras 21
    09-05-2018 America MG
    1 - 2
    Palmeiras
    24-05-2018 Palmeiras
    1 - 1
    America MG
  •  
  • Atletico MG 00
    Chapecoense AF 00
    02-05-2018 Atletico MG
    0 - 0
    Chapecoense AF
    16-05-2018 Chapecoense AF
    0 - 0
    Atletico MG
  •  
  • Ponte Preta 00
    Flamengo 10
    02-05-2018 Ponte Preta
    0 - 1
    Flamengo
    10-05-2018 Flamengo
    0 - 0
    Ponte Preta
  •  
  • Vitoria 01
    Corinthians 03
    25-04-2018 Vitoria
    0 - 0
    Corinthians
    10-05-2018 Corinthians
    3 - 1
    Vitoria
  •  
  • Goias 01
    Gremio 23
    25-04-2018 Goias
    0 - 2
    Gremio
    09-05-2018 Gremio
    3 - 1
    Goias
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Bahia 00
    Palmeiras 01
    02-08-2018 Bahia
    0 - 0
    Palmeiras
    16-08-2018 Palmeiras
    1 - 0
    Bahia
  •  
  • Corinthians 11
    Chapecoense AF 00
    02-08-2018 Corinthians
    1 - 0
    Chapecoense AF
    16-08-2018 Chapecoense AF
    0 - 1
    Corinthians
  •  
  • Gremio 10
    Flamengo 11
    02-08-2018 Gremio
    1 - 1
    Flamengo
    16-08-2018 Flamengo
    1 - 0
    Gremio
  •  
  • Santos FC 02
    Cruzeiro 11
    01-08-2018 Santos FC
    0 - 1
    Cruzeiro
    15-08-2018 Cruzeiro
    1 - 2
    Santos FC
  •  
  • semifinal
  •  
  • Flamengo 01
    Corinthians 02
    13-09-2018 Flamengo
    0 - 0
    Corinthians
    27-09-2018 Corinthians
    2 - 1
    Flamengo
  •  
  • Palmeiras 01
    Cruzeiro 11
    13-09-2018 Palmeiras
    0 - 1
    Cruzeiro
    27-09-2018 Cruzeiro
    1 - 1
    Palmeiras
  •  
  • final
  •  
  • Cruzeiro 12
    Corinthians 01
    11-10-2018 Cruzeiro
    1 - 0
    Corinthians
    18-10-2018 Corinthians
    1 - 2
    Cruzeiro
  •  
  •  
  • Winner

    Cruzeiro
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Flamengo Flamengo 38 90 28 6 4 86 37 49
L
W
W
W
W
2 Santos FC Santos FC 38 74 22 8 8 60 33 27
W
L
W
L
W
3 Palmeiras Palmeiras 38 74 21 11 6 61 32 29
W
W
L
L
L
4 Gremio Gremio 38 65 19 8 11 64 39 25
L
W
W
L
W
5 Atletico PR Atletico PR 38 64 18 10 10 51 32 19
D
W
D
W
W
6 Sao Paulo Sao Paulo 38 63 17 12 9 39 30 9
W
W
L
W
D
7 Internacional Internacional 38 59 17 8 13 44 38 6
W
L
W
L
D
8 Corinthians Corinthians 38 56 14 14 10 42 34 8
L
W
L
W
L
9 Fortaleza Fortaleza 38 52 15 7 16 49 49 0
W
D
W
W
D
10 Goias Goias 38 52 15 7 16 46 64 -18
W
L
L
W
W
11 Bahia Bahia 38 49 12 13 13 44 43 1
L
D
W
D
L
12 Vasco da Gama Vasco da Gama 38 49 12 13 13 39 45 -6
D
D
W
L
D
13 Atletico MG Atletico MG 38 48 13 9 16 45 49 -4
L
W
W
D
L
14 Fluminense Fluminense 38 46 12 10 16 38 46 -8
W
D
D
W
W
15 Botafogo RJ Botafogo RJ 38 43 13 4 21 31 45 -14
D
L
L
W
W
16 Ceara Ceara 38 39 10 9 19 36 41 -5
D
L
D
L
D
17 Cruzeiro Cruzeiro 38 36 7 15 16 27 46 -19
L
L
L
L
L
18 CS Alagoano 38 32 8 8 22 24 58 -34
L
L
L
W
L
19 Chapecoense AF Chapecoense AF 38 32 7 11 20 31 52 -21
D
W
L
L
W
20 Avai FC Avai FC 38 20 3 11 24 18 62 -44
D
L
D
L
L
Wszystkie Home Away
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Palmeiras Palmeiras 38 80 23 11 4 64 26 38
W
W
W
D
W
2 Flamengo Flamengo 38 72 21 9 8 59 29 30
L
W
W
W
W
3 Internacional Internacional 38 69 19 12 7 51 29 22
D
W
L
L
W
4 Gremio Gremio 38 66 18 12 8 48 27 21
W
D
L
W
D
5 Sao Paulo Sao Paulo 38 63 16 15 7 46 34 12
L
D
L
W
D
6 Atletico MG Atletico MG 38 59 17 8 13 56 43 13
W
L
W
W
W
7 Atletico PR Atletico PR 38 57 16 9 13 54 37 17
W
D
W
W
D
8 Cruzeiro Cruzeiro 38 53 14 11 13 34 34 0
D
L
W
L
W
9 Botafogo RJ Botafogo RJ 38 51 13 12 13 38 46 -8
L
W
D
W
W
10 Santos FC Santos FC 38 50 13 11 14 46 40 6
L
W
D
L
L
11 Bahia Bahia 38 48 12 12 14 39 41 -2
D
L
W
L
W
12 Fluminense Fluminense 38 45 12 9 17 32 46 -14
W
L
L
D
L
13 Corinthians Corinthians 38 44 11 11 16 34 35 -1
L
D
L
W
L
14 Ceara Ceara 38 44 10 14 14 32 38 -6
D
D
W
D
L
15 Chapecoense AF Chapecoense AF 38 44 11 11 16 34 50 -16
W
D
W
L
L
16 Vasco da Gama Vasco da Gama 38 43 10 13 15 41 48 -7
D
L
W
L
D
17 Sport Sport 38 42 11 9 18 35 57 -22
W
D
L
L
D
18 America MG America MG 38 40 10 10 18 30 47 -17
L
W
L
W
L
19 Vitoria 38 37 9 10 19 36 63 -27
L
D
L
L
D
20 Parana Clube 38 23 4 11 23 18 57 -39
D
L
L
D
L
  • 1/32
  •  
  • Deportivo Cali 10
    Guarani 01
    05-04-2019 Deportivo Cali
    1 - 0
    Guarani
    03-05-2019 Guarani
    1 - 0
    Deportivo Cali
  •  
  • Argentinos Juniors 20
    Estudiantes Merida 01
    04-04-2019 Argentinos Juniors
    2 - 0
    Estudiantes Merida
    08-05-2019 Estudiantes Merida
    1 - 0
    Argentinos Juniors
  •  
  • CD UT Cajamarca 11
    Cerro 13
    04-04-2019 CD UT Cajamarca
    1 - 1
    Cerro
    30-04-2019 Cerro
    3 - 1
    CD UT Cajamarca
  •  
  • Independiente 42
    Binacional 11
    04-04-2019 Independiente
    4 - 1
    Binacional
    02-05-2019 Binacional
    1 - 2
    Independiente
  •  
  • Universidad Catolica 01
    Colo Colo 10
    03-04-2019 Universidad Catolica
    0 - 1
    Colo Colo
    01-05-2019 Colo Colo
    0 - 1
    Universidad Catolica
  •  
  • Mineros De Guayana 10
    Sol de America 01
    02-04-2019 Mineros De Guayana
    1 - 0
    Sol de America
    01-05-2019 Sol de America
    1 - 0
    Mineros De Guayana
  •  
  • Rionegro Aguilas 11
    Oriente Petrolero 11
    22-03-2019 Rionegro Aguilas
    1 - 1
    Oriente Petrolero
    18-04-2019 Oriente Petrolero
    1 - 1
    Rionegro Aguilas
  •  
  • Montevideo Wanderers 21
    Sport Huancayo 01
    21-03-2019 Montevideo Wanderers
    2 - 0
    Sport Huancayo
    19-04-2019 Sport Huancayo
    1 - 1
    Montevideo Wanderers
  •  
  • Independiente CG 00
    La Equidad 00
    21-03-2019 Independiente CG
    0 - 0
    La Equidad
    17-04-2019 La Equidad
    0 - 0
    Independiente CG
  •  
  • Union 20
    Independiente del Valle 02
    21-03-2019 Union
    2 - 0
    Independiente del Valle
    18-04-2019 Independiente del Valle
    2 - 0
    Union
  •  
  • Deportivo Municipal 00
    Colon 32
    20-03-2019 Deportivo Municipal
    0 - 3
    Colon
    17-04-2019 Colon
    2 - 0
    Deportivo Municipal
  •  
  • Nacional Potosi 01
    Zulia 10
    20-03-2019 Nacional Potosi
    0 - 1
    Zulia
    16-04-2019 Zulia
    0 - 1
    Nacional Potosi
  •  
  • Union Espanola 11
    Mushuc Runa 11
    19-03-2019 Union Espanola
    1 - 1
    Mushuc Runa
    19-04-2019 Mushuc Runa
    1 - 1
    Union Espanola
  •  
  • Fluminense 02
    Antofagasta 01
    27-02-2019 Fluminense
    0 - 0
    Antofagasta
    21-03-2019 Antofagasta
    1 - 2
    Fluminense
  •  
  • Corinthians 11
    Racing Club 11
    15-02-2019 Corinthians
    1 - 1
    Racing Club
    28-02-2019 Racing Club
    1 - 1
    Corinthians
  •  
  • Royal Pari 21
    Monagas SC 12
    14-02-2019 Royal Pari
    2 - 1
    Monagas SC
    27-02-2019 Monagas SC
    2 - 1
    Royal Pari
  •  
  • CSD Macara 23
    Guabira 10
    13-02-2019 CSD Macara
    2 - 1
    Guabira
    01-03-2019 Guabira
    0 - 3
    CSD Macara
  •  
  • River Plate 01
    Santos FC 01
    12-02-2019 River Plate
    0 - 0
    Santos FC
    26-02-2019 Santos FC
    1 - 1
    River Plate
  •  
  • Deportivo Santani 12
    Once Caldas 10
    08-02-2019 Deportivo Santani
    1 - 1
    Once Caldas
    22-02-2019 Once Caldas
    0 - 2
    Deportivo Santani
  •  
  • Bahia 00
    Liverpool FC 10
    07-02-2019 Bahia
    0 - 1
    Liverpool FC
    21-02-2019 Liverpool FC
    0 - 0
    Bahia
  •  
  • Botafogo RJ 13
    Defensa y Justicia 00
    07-02-2019 Botafogo RJ
    1 - 0
    Defensa y Justicia
    21-02-2019 Defensa y Justicia
    0 - 3
    Botafogo RJ
  •  
  • Union La Calera 01
    Chapecoense AF 01
    06-02-2019 Union La Calera
    0 - 0
    Chapecoense AF
    20-02-2019 Chapecoense AF
    1 - 1
    Union La Calera
  •  
  • 1/16
  •  
  • Argentinos Juniors 10
    Tolima 00
    24-05-2019 Argentinos Juniors
    1 - 0
    Tolima
    30-05-2019 Tolima
    0 - 0
    Argentinos Juniors
  •  
  • Fluminense 40
    Atletico Nacional 11
    24-05-2019 Fluminense
    4 - 1
    Atletico Nacional
    30-05-2019 Atletico Nacional
    1 - 0
    Fluminense
  •  
  • Independiente del Valle 52
    Universidad Catolica 03
    24-05-2019 Independiente del Valle
    5 - 0
    Universidad Catolica
    31-05-2019 Universidad Catolica
    3 - 2
    Independiente del Valle
  •  
  • Montevideo Wanderers 01
    Cerro 00
    23-05-2019 Montevideo Wanderers
    0 - 0
    Cerro
    30-05-2019 Cerro
    0 - 1
    Montevideo Wanderers
  •  
  • Corinthians 22
    Deportivo Lara 00
    23-05-2019 Corinthians
    2 - 0
    Deportivo Lara
    30-05-2019 Deportivo Lara
    0 - 2
    Corinthians
  •  
  • Liverpool FC 10
    Caracas 02
    23-05-2019 Liverpool FC
    1 - 0
    Caracas
    28-05-2019 Caracas
    2 - 0
    Liverpool FC
  •  
  • La Equidad 22
    Deportivo Santani 01
    23-05-2019 La Equidad
    2 - 0
    Deportivo Santani
    30-05-2019 Deportivo Santani
    1 - 2
    La Equidad
  •  
  • Sol de America 00
    Botafogo RJ 14
    22-05-2019 Sol de America
    0 - 1
    Botafogo RJ
    29-05-2019 Botafogo RJ
    4 - 0
    Sol de America
  •  
  • Deportivo Cali 10
    Club Atletico Penarol 12
    22-05-2019 Deportivo Cali
    1 - 1
    Club Atletico Penarol
    29-05-2019 Club Atletico Penarol
    2 - 0
    Deportivo Cali
  •  
  • Zulia 21
    Palestino 10
    22-05-2019 Zulia
    2 - 1
    Palestino
    29-05-2019 Palestino
    0 - 1
    Zulia
  •  
  • Union La Calera 10
    Atletico MG 01
    22-05-2019 Union La Calera
    1 - 0
    Atletico MG
    29-05-2019 Atletico MG
    1 - 0
    Union La Calera
  •  
  • Rionegro Aguilas 30
    Independiente 22
    22-05-2019 Rionegro Aguilas
    3 - 2
    Independiente
    28-05-2019 Independiente
    2 - 0
    Rionegro Aguilas
  •  
  • Union Espanola 00
    Sporting Cristal 33
    22-05-2019 Union Espanola
    0 - 3
    Sporting Cristal
    29-05-2019 Sporting Cristal
    3 - 0
    Union Espanola
  •  
  • River Plate 01
    Colon 03
    21-05-2019 River Plate
    0 - 0
    Colon
    28-05-2019 Colon
    3 - 1
    River Plate
  •  
  • Royal Pari 12
    CSD Macara 03
    21-05-2019 Royal Pari
    1 - 0
    CSD Macara
    30-05-2019 CSD Macara
    3 - 2
    Royal Pari
  •  
  • Universidad Catolica 60
    FBC Melgar 00
    21-05-2019 Universidad Catolica
    6 - 0
    FBC Melgar
    28-05-2019 FBC Melgar
    0 - 0
    Universidad Catolica
  •  
  • 1/8
  •  
  • Corinthians 22
    Montevideo Wanderers 01
    26-07-2019 Corinthians
    2 - 0
    Montevideo Wanderers
    02-08-2019 Montevideo Wanderers
    1 - 2
    Corinthians
  •  
  • Independiente 12
    Universidad Catolica 03
    26-07-2019 Independiente
    1 - 0
    Universidad Catolica
    02-08-2019 Universidad Catolica
    3 - 2
    Independiente
  •  
  • Botafogo RJ 00
    Atletico MG 12
    25-07-2019 Botafogo RJ
    0 - 1
    Atletico MG
    01-08-2019 Atletico MG
    2 - 0
    Botafogo RJ
  •  
  • Club Atletico Penarol 11
    Fluminense 23
    24-07-2019 Club Atletico Penarol
    1 - 2
    Fluminense
    31-07-2019 Fluminense
    3 - 1
    Club Atletico Penarol
  •  
  • Zulia 12
    Sporting Cristal 03
    23-07-2019 Zulia
    1 - 0
    Sporting Cristal
    30-07-2019 Sporting Cristal
    3 - 2
    Zulia
  •  
  • Colon 01
    Argentinos Juniors 10
    12-07-2019 Colon
    0 - 1
    Argentinos Juniors
    19-07-2019 Argentinos Juniors
    0 - 1
    Colon
  •  
  • Caracas 00
    Independiente del Valle 02
    10-07-2019 Caracas
    0 - 0
    Independiente del Valle
    18-07-2019 Independiente del Valle
    2 - 0
    Caracas
  •  
  • Royal Pari 11
    La Equidad 22
    10-07-2019 Royal Pari
    1 - 2
    La Equidad
    17-07-2019 La Equidad
    2 - 1
    Royal Pari
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Corinthians 01
    Fluminense 01
    23-08-2019 Corinthians
    0 - 0
    Fluminense
    30-08-2019 Fluminense
    1 - 1
    Corinthians
  •  
  • Atletico MG 23
    La Equidad 11
    21-08-2019 Atletico MG
    2 - 1
    La Equidad
    28-08-2019 La Equidad
    1 - 3
    Atletico MG
  •  
  • Zulia 10
    Colon 04
    08-08-2019 Zulia
    1 - 0
    Colon
    16-08-2019 Colon
    4 - 0
    Zulia
  •  
  • Independiente 20
    Independiente del Valle 11
    07-08-2019 Independiente
    2 - 1
    Independiente del Valle
    14-08-2019 Independiente del Valle
    1 - 0
    Independiente
  •  
  • semifinal
  •  
  • Colon 21
    Atletico MG 12
    20-09-2019 Colon
    2 - 1
    Atletico MG
    27-09-2019 Atletico MG
    2 - 1
    Colon
  •  
  • Corinthians 02
    Independiente del Valle 22
    19-09-2019 Corinthians
    0 - 2
    Independiente del Valle
    26-09-2019 Independiente del Valle
    2 - 2
    Corinthians
  •  
  • final
  •  
  • Independiente del Valle 3
    Colon 1
  •  
  •  
  • Winner

    Independiente del Valle
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • 1/32
  •  
  • Estudiantes Merida 10
    Deportes Temuco 12
    18-04-2018 Estudiantes Merida
    1 - 1
    Deportes Temuco
    09-05-2018 Deportes Temuco
    2 - 0
    Estudiantes Merida
  •  
  • Sol de America 21
    Independiente Medellin 03
    13-04-2018 Sol de America
    2 - 0
    Independiente Medellin
    11-05-2018 Independiente Medellin
    3 - 1
    Sol de America
  •  
  • Rosario Central 00
    Sao Paulo 01
    13-04-2018 Rosario Central
    0 - 0
    Sao Paulo
    10-05-2018 Sao Paulo
    1 - 0
    Rosario Central
  •  
  • Atletico PR 31
    Newells Old Boys 02
    12-04-2018 Atletico PR
    3 - 0
    Newells Old Boys
    10-05-2018 Newells Old Boys
    2 - 1
    Atletico PR
  •  
  • Audax Italiano 11
    Botafogo RJ 21
    12-04-2018 Audax Italiano
    1 - 2
    Botafogo RJ
    10-05-2018 Botafogo RJ
    1 - 1
    Audax Italiano
  •  
  • Blooming 10
    Bahia 04
    12-04-2018 Blooming
    1 - 0
    Bahia
    24-05-2018 Bahia
    4 - 0
    Blooming
  •  
  • Fluminense 30
    Nacional Potosi 02
    12-04-2018 Fluminense
    3 - 0
    Nacional Potosi
    11-05-2018 Nacional Potosi
    2 - 0
    Fluminense
  •  
  • San Lorenzo 10
    Atletico MG 00
    11-04-2018 San Lorenzo
    1 - 0
    Atletico MG
    09-05-2018 Atletico MG
    0 - 0
    San Lorenzo
  •  
  • Deportivo Cali 32
    Danubio 03
    11-04-2018 Deportivo Cali
    3 - 0
    Danubio
    09-05-2018 Danubio
    3 - 2
    Deportivo Cali
  •  
  • CD Jaguares 20
    Boston River 13
    10-04-2018 CD Jaguares
    2 - 1
    Boston River
    10-05-2018 Boston River
    3 - 0
    CD Jaguares
  •  
  • LDU de Quito 22
    Guabira 13
    10-04-2018 LDU de Quito
    2 - 1
    Guabira
    08-05-2018 Guabira
    3 - 2
    LDU de Quito
  •  
  • Everton CD 11
    Caracas 20
    23-02-2018 Everton CD
    1 - 2
    Caracas
    07-03-2018 Caracas
    0 - 1
    Everton CD
  •  
  • El Nacional 31
    San Jose 21
    22-02-2018 El Nacional
    3 - 2
    San Jose
    06-03-2018 San Jose
    1 - 1
    El Nacional
  •  
  • Lanus 41
    Sporting Cristal 22
    21-02-2018 Lanus
    4 - 2
    Sporting Cristal
    08-03-2018 Sporting Cristal
    2 - 1
    Lanus
  •  
  • Barcelona SC 01
    General Diaz 02
    21-02-2018 Barcelona SC
    0 - 0
    General Diaz
    07-03-2018 General Diaz
    2 - 1
    Barcelona SC
  •  
  • Sport Rosario 00
    Cerro 02
    20-02-2018 Sport Rosario
    0 - 0
    Cerro
    07-03-2018 Cerro
    2 - 0
    Sport Rosario
  •  
  • Defensa y Justicia 03
    America de Cali 10
    16-02-2018 Defensa y Justicia
    0 - 1
    America de Cali
    09-03-2018 America de Cali
    0 - 3
    Defensa y Justicia
  •  
  • Union Espanola 00
    Sport Huancayo 03
    16-02-2018 Union Espanola
    0 - 0
    Sport Huancayo
    09-03-2018 Sport Huancayo
    3 - 0
    Union Espanola
  •  
  • Nacional 00
    Mineros De Guayana 00
    15-02-2018 Nacional
    0 - 0
    Mineros De Guayana
    08-03-2018 Mineros De Guayana
    0 - 0
    Nacional
  •  
  • Zamora FC 00
    Colon 21
    14-02-2018 Zamora FC
    0 - 2
    Colon
    07-03-2018 Colon
    1 - 0
    Zamora FC
  •  
  • CD UT Cajamarca 20
    Rampla Juniors 04
    13-02-2018 CD UT Cajamarca
    2 - 0
    Rampla Juniors
    08-03-2018 Rampla Juniors
    4 - 0
    CD UT Cajamarca
  •  
  • Luqueno 20
    Deportivo Cuenca 02
    13-02-2018 Luqueno
    2 - 0
    Deportivo Cuenca
    08-03-2018 Deportivo Cuenca
    2 - 0
    Luqueno
  •  
  • 1/16
  •  
  • Fluminense 21
    Defensor Sporting 00
    03-08-2018 Fluminense
    2 - 0
    Defensor Sporting
    17-08-2018 Defensor Sporting
    0 - 1
    Fluminense
  •  
  • Sao Paulo 01
    Colon 10
    02-08-2018 Sao Paulo
    0 - 1
    Colon
    17-08-2018 Colon
    0 - 1
    Sao Paulo
  •  
  • Nacional 20
    Botafogo RJ 12
    01-08-2018 Nacional
    2 - 1
    Botafogo RJ
    16-08-2018 Botafogo RJ
    2 - 0
    Nacional
  •  
  • San Lorenzo 30
    Deportes Temuco 01
    27-07-2018 San Lorenzo
    3 - 0
    Deportes Temuco
    15-08-2018 Deportes Temuco
    1 - 0
    San Lorenzo
  •  
  • General Diaz 10
    Millonarios 14
    27-07-2018 General Diaz
    1 - 1
    Millonarios
    16-08-2018 Millonarios
    4 - 0
    General Diaz
  •  
  • Atletico PR 24
    Club Atletico Penarol 01
    26-07-2018 Atletico PR
    2 - 0
    Club Atletico Penarol
    07-08-2018 Club Atletico Penarol
    1 - 4
    Atletico PR
  •  
  • Bahia 21
    Cerro 01
    26-07-2018 Bahia
    2 - 0
    Cerro
    09-08-2018 Cerro
    1 - 1
    Bahia
  •  
  • Boston River 10
    Banfield 02
    26-07-2018 Boston River
    1 - 0
    Banfield
    02-08-2018 Banfield
    2 - 0
    Boston River
  •  
  • LDU de Quito 30
    Vasco da Gama 11
    25-07-2018 LDU de Quito
    3 - 1
    Vasco da Gama
    09-08-2018 Vasco da Gama
    1 - 0
    LDU de Quito
  •  
  • Rampla Juniors 00
    Santa Fe 02
    20-07-2018 Rampla Juniors
    0 - 0
    Santa Fe
    01-08-2018 Santa Fe
    2 - 0
    Rampla Juniors
  •  
  • Deportivo Cuenca 22
    Jorge Wilstermann 22
    19-07-2018 Deportivo Cuenca
    2 - 2
    Jorge Wilstermann
    31-07-2018 Jorge Wilstermann
    2 - 2
    Deportivo Cuenca
  •  
  • Deportivo Cali 42
    Bolivar 01
    19-07-2018 Deportivo Cali
    4 - 0
    Bolivar
    03-08-2018 Bolivar
    1 - 2
    Deportivo Cali
  •  
  • Sol de America 00
    Nacional 01
    19-07-2018 Sol de America
    0 - 0
    Nacional
    15-08-2018 Nacional
    1 - 0
    Sol de America
  •  
  • Defensa y Justicia 20
    El Nacional 01
    18-07-2018 Defensa y Justicia
    2 - 0
    El Nacional
    31-07-2018 El Nacional
    1 - 0
    Defensa y Justicia
  •  
  • Lanus 10
    Atletico Junior 01
    18-07-2018 Lanus
    1 - 0
    Atletico Junior
    25-07-2018 Atletico Junior
    1 - 0
    Lanus
  •  
  • Caracas 24
    Sport Huancayo 03
    17-07-2018 Caracas
    2 - 0
    Sport Huancayo
    24-07-2018 Sport Huancayo
    3 - 4
    Caracas
  •  
  • 1/8
  •  
  • Atletico Junior 11
    Colon 01
    27-09-2018 Atletico Junior
    1 - 0
    Colon
    04-10-2018 Colon
    1 - 1
    Atletico Junior
  •  
  • Bahia 21
    Botafogo RJ 12
    21-09-2018 Bahia
    2 - 1
    Botafogo RJ
    04-10-2018 Botafogo RJ
    2 - 1
    Bahia
  •  
  • Deportivo Cuenca 00
    Fluminense 22
    20-09-2018 Deportivo Cuenca
    0 - 2
    Fluminense
    04-10-2018 Fluminense
    2 - 0
    Deportivo Cuenca
  •  
  • Caracas 01
    Atletico PR 22
    19-09-2018 Caracas
    0 - 2
    Atletico PR
    03-10-2018 Atletico PR
    2 - 1
    Caracas
  •  
  • Santa Fe 00
    Millonarios 00
    19-09-2018 Santa Fe
    0 - 0
    Millonarios
    03-10-2018 Millonarios
    0 - 0
    Santa Fe
  •  
  • LDU de Quito 10
    Deportivo Cali 01
    23-08-2018 LDU de Quito
    1 - 0
    Deportivo Cali
    20-09-2018 Deportivo Cali
    1 - 0
    LDU de Quito
  •  
  • San Lorenzo 30
    Nacional 12
    22-08-2018 San Lorenzo
    3 - 1
    Nacional
    26-09-2018 Nacional
    2 - 0
    San Lorenzo
  •  
  • Defensa y Justicia 02
    Banfield 00
    21-08-2018 Defensa y Justicia
    0 - 0
    Banfield
    28-09-2018 Banfield
    0 - 2
    Defensa y Justicia
  •  
  • quarterfinal
  •  
  • Atletico Junior 21
    Defensa y Justicia 03
    26-10-2018 Atletico Junior
    2 - 0
    Defensa y Justicia
    02-11-2018 Defensa y Justicia
    3 - 1
    Atletico Junior
  •  
  • Bahia 01
    Atletico PR 10
    25-10-2018 Bahia
    0 - 1
    Atletico PR
    01-11-2018 Atletico PR
    0 - 1
    Bahia
  •  
  • Fluminense 11
    Nacional 10
    24-10-2018 Fluminense
    1 - 1
    Nacional
    31-10-2018 Nacional
    0 - 1
    Fluminense
  •  
  • Santa Fe 12
    Deportivo Cali 11
    24-10-2018 Santa Fe
    1 - 1
    Deportivo Cali
    31-10-2018 Deportivo Cali
    1 - 2
    Santa Fe
  •  
  • semifinal
  •  
  • Santa Fe 00
    Atletico Junior 21
    09-11-2018 Santa Fe
    0 - 2
    Atletico Junior
    30-11-2018 Atletico Junior
    1 - 0
    Santa Fe
  •  
  • Atletico PR 22
    Fluminense 00
    08-11-2018 Atletico PR
    2 - 0
    Fluminense
    29-11-2018 Fluminense
    0 - 2
    Atletico PR
  •  
  • final
  •  
  • Atletico Junior 11
    Atletico PR 11
    06-12-2018 Atletico Junior
    1 - 1
    Atletico PR
    13-12-2018 Atletico PR
    1 - 1
    Atletico Junior
  •  
  •  
  • Winner

    Atletico PR
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
Wszystkie Home Away
Konferencja Group C
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Bangu 6 15 5 0 1 9 3 6
W
W
W
W
W
2 Flamengo Flamengo 6 14 4 2 0 13 5 8
W
W
D
D
W
3 AD Cabofriense AD Cabofriense 6 11 3 2 1 10 4 6
D
D
W
L
W
4 Botafogo RJ Botafogo RJ 6 9 2 3 1 10 7 3
D
W
D
W
L
5 Boavista 6 8 2 2 2 7 9 -2
W
W
L
D
L
6 Resende 6 2 0 2 4 3 9 -6
L
L
L
D
D
Konferencja Group B
# Drużyna GP Pts W D L G+ G- GD Forma NG H2H
1 Fluminense Fluminense 6 11 3 2 1 11 6 5
L
D
W
W
D
2 Vasco da Gama Vasco da Gama 6 8 2 2 2 7 6 1
L
W
L
D
W
3 Volta Redonda 6 8 2 2 2 5 6 -1
L
D
D
L
W
4 Madureira RJ Madureira RJ 6 5 1 2 3 4 6 -2
D
L
W
L
L
5 Portuguesa RJ 6 4 1 1 4 5 14 -9
W
L
L
D
L
6 Americano RJ 6 2 0 2 4 5 14 -9
D
L
L
D
L
  • semifinal
  •  
  • Bangu 0
    Vasco da Gama 1
  •  
  • Fluminense 1
    Flamengo 2
  •  
  • final
  •  
  • Vasco da Gama 1
    Flamengo 1
  •  
  •  
  • Winner

    Flamengo
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • semifinal
  •  
  • Fluminense 2
    Vasco da Gama 3
  •  
  • Flamengo 0
    Botafogo RJ 1
  •  
  • final
  •  
  • Botafogo RJ 21
    Vasco da Gama 30
    01-04-2018 Botafogo RJ
    2 - 3
    Vasco da Gama
    08-04-2018 Vasco da Gama
    0 - 1
    Botafogo RJ
  •  
  •  
  • Winner

    Botafogo RJ
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę
  • semifinal
  •  
  • Flamengo 0
    Fluminense 1
  •  
  • Vasco da Gama 3
    Resende 0
  •  
  • final
  •  
  • Vasco da Gama 1
    Fluminense 0
  •  
  •  
  • Winner

    Vasco da Gama
  •  
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę

Fluminense Terminarz

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Najlepsi strzelcy Fluminense
Wszystkie Home Away
# Zawodnik Bramek na mecz
1 Pedro
17
0.6
2 Gonzalez
16
0.6
3 Luciano Neves Neves
16
0.4
4 Pedro
10
0.6
5 Paulo
6
0.3
6 Everaldo
5
0.2
7 Gilberto Junior Junior
5
0.3
8 Digao Digao
5
0.3
9 Pablo Dyego Dyego
4
0.4
10 Paulo Ganso Ganso
4
0.1

Statystyki goli

Wszystkie Home Away
Nazwa Wartość Procent
Zdobytych bramek 158 na mecz: 1.22
Straconych bramek 133 na mecz: 1.03
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola 54
41.86%
Meczów, w których drużyna nie straciła gola 47
36.43%
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika 2.26
Wygranych meczów do zera (WTN) 34
26.36%
Przegranych meczów do zera (LTN) 28
21.71%
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach 25
19.38%
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach 24
18.60%

Margines wygranych i przegranych

Wszystkie Home Away

Statystyka meczów, które drużyna Fluminense wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.

  • Wygranych
  • Przegranych
Nazwa 1. golem 2. golami 3. golami 4 i więcej golami
Wygranych 27 12 5 7
Przegranych 27 10 8 0

Najczęstszy wynik w meczu

Lista najczęstszych wyników meczów w lidze

Wyniki Liczba Procent
1-1 12
18.8%
1-0 8
12.5%
0-0 7
10.9%
0-1 7
10.9%
2-0 6
9.4%
2-1 5
7.8%
1-2 4
6.3%
3-1 3
4.7%
4-0 3
4.7%
3-0 2
3.1%
0-2 2
3.1%
4-1 2
3.1%
5-0 1
1.6%
2-3 1
1.6%
0-3 1
1.6%
  • A
    • Albania Albania (4)
    • Algieria Algieria (2)
    • Andora Andora (4)
    • Angola Angola (1)
    • Antigua i Barbuda Antigua i Barbuda (1)
    • Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1)
    • Armenia Armenia (4)
    • Australia Australia (7)
    • Austria Austria (7)
    • Azerbejdżan Azerbejdżan (3)
    • Azja Azja (1)
  • B
    • Bahrain Bahrain (1)
    • Barbados Barbados (1)
    • Belgia Belgia (6)
    • Benin Benin (1)
    • Bermudy Bermudy (1)
    • Białoruś Białoruś (4)
    • Boliwia Boliwia (3)
    • Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (3)
    • Botswana Botswana (1)
    • Burkina Faso Burkina Faso (1)
    • Bułgaria Bułgaria (6)
  • C
    • Cape Verde Cape Verde (1)
    • Chile Chile (4)
    • Chorwacja Chorwacja (4)
    • Cypr Cypr (4)
    • Czad Czad (1)
    • Czarnogóra Czarnogóra (4)
    • Czechy Czechy (6)
  • D
    • Dania Dania (13)
    • DR Kongo DR Kongo (1)
  • E
    • Egipt Egipt (2)
    • Ekwador Ekwador (2)
    • Estonia Estonia (4)
  • F
    • Fidżi Fidżi (1)
    • Filipiny Filipiny (1)
    • Finlandia Finlandia (7)
  • G
    • Gabon Gabon (1)
    • Gambia Gambia (1)
    • Ghana Ghana (1)
    • Gibraltar Gibraltar (2)
    • Granada Granada (1)
    • Grecja Grecja (6)
    • Gruzja Gruzja (4)
    • Gwadelupa Gwadelupa (1)
    • Gwatemala Gwatemala (2)
    • Gwinea Gwinea (1)
  • H
    • Honduras Honduras (1)
    • Hongkong Hongkong (2)
  • I
    • Indie Indie (2)
    • Indonezja Indonezja (1)
    • Irak Irak (1)
    • Iran Iran (4)
    • Irlandia Irlandia (6)
    • Irlandia Północna Irlandia Północna (5)
    • Islandia Islandia (3)
    • Izrael Izrael (5)
  • J
    • Jamajka Jamajka (1)
    • Japonia Japonia (8)
    • Jemen Jemen (1)
    • Jordania Jordania (1)
  • K
    • Kamerun Kamerun (1)
    • Kanada Kanada (1)
    • Katar Katar (1)
    • Kazachstan Kazachstan (5)
    • Kenia Kenia (5)
    • Kolumbia Kolumbia (4)
    • Kongo Kongo (1)
    • Korea Południowa Korea Południowa (5)
    • Kosowo Kosowo (1)
    • Kostaryka Kostaryka (2)
    • Krym Krym (1)
    • Kuba Kuba (1)
    • Kuwejt Kuwejt (1)
  • L
    • Lesotho Lesotho (1)
    • Liban Liban (1)
    • Liberia Liberia (1)
    • Libia Libia (1)
    • Liechtenstein Liechtenstein (1)
    • Litwa Litwa (4)
    • Luksemburg Luksemburg (4)
  • M
    • Macedonia Macedonia (5)
    • Madagaskar Madagaskar (1)
    • Malawi Malawi (1)
    • Malezja Malezja (2)
    • Mali Mali (1)
    • Malta Malta (3)
    • Maroko Maroko (2)
    • Martynika Martynika (1)
    • Mauritius Mauritius (1)
    • Meksyk Meksyk (4)
    • Mozambik Mozambik (1)
    • Mołdawia Mołdawia (3)
  • N
    • Namibia Namibia (1)
    • Nigeria Nigeria (1)
    • Nikaragua Nikaragua (1)
    • Norwegia Norwegia (11)
    • Nowa Zelandia Nowa Zelandia (2)
  • O
    • Oman Oman (1)
  • P
    • Pakistan Pakistan (1)
    • Palestyna Palestyna (1)
    • Panama Panama (1)
    • Paragwaj Paragwaj (2)
    • Peru Peru (2)
    • Polska Polska (5)
    • Portoryko Portoryko (1)
  • R
    • RPA RPA (4)
    • Rumunia Rumunia (6)
    • Rwanda Rwanda (1)
  • S
    • Saint Vincent i Grenadyny Saint Vincent i Grenadyny (1)
    • Salwador Salwador (1)
    • San Marino San Marino (2)
    • Senegal Senegal (1)
    • Serbia Serbia (3)
    • Sierra Leone Sierra Leone (1)
    • Singapur Singapur (3)
    • St. Kitts and Nevis St. Kitts and Nevis (1)
    • Suazi Suazi (1)
    • Sudan Sudan (1)
    • Syria Syria (1)
    • Szkocja Szkocja (10)
    • Szwajcaria Szwajcaria (6)
    • Szwecja Szwecja (11)
    • Słowacja Słowacja (4)
    • Słowenia Słowenia (5)
  • T
    • Tahiti Tahiti (1)
    • Tajlandia Tajlandia (2)
    • Tajwan Tajwan (1)
    • Tanzania Tanzania (1)
    • Togo Togo (1)
    • Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago (1)
    • Tunezja Tunezja (2)
  • U
    • Uganda Uganda (1)
    • Ukraina Ukraina (4)
    • Urugwaj Urugwaj (2)
    • Uzbekistan Uzbekistan (3)
  • V
    • Vanuatu Vanuatu (1)
  • W
    • Walia Walia (3)
    • Węgry Węgry (5)
    • Wenezuela Wenezuela (3)
    • Wietnam Wietnam (2)
    • Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
    • Wyspa Salomona Wyspa Salomona (1)
    • Wyspy Owcze Wyspy Owcze (2)
  • Z
    • Zambia Zambia (1)
    • ZEA ZEA (1)
    • Zimbabwe Zimbabwe (1)
    • Łotwa Łotwa (4)
Basketball stats
Check our new website with basketball statistics