Jayden Bogle vs Bruno Saltor - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
2
Midfield
England England
Profil zawodnika
2
Defence
181 cm
76 kg
46 lat (1980-01-10)
Spain Spain
Statystyki Jayden Bogle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Carabao Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bruno Saltor, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Premier League Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jayden Bogle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 4 4509' 36 0 15 8 0 23 6 0 32 1004 73% 10
Premier League Premier League Premier League Leeds United 33 1 0 4 4026' 33 0 13 6 0 17 4 0 29 861 77% 10
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Leeds United 2 0 0 0 316' 2 0 1 2 0 3 0 0 2 75 72% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 19 89% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Leeds United 1 167' 1 0 1 1 1 0 1 49 0% 0
2024/2025   44 6 0 4 4915' 44 0 12 12 0 47 14 0 58 1828 78% 7
Championship Championship Championship Leeds United 44 6 0 4 4915' 44 0 12 11 0 47 14 0 58 1810 78% 6
Championship Championship Championship Norwich City 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Leeds United 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 18 83% 1
2023/2024   34 3 0 1 3795' 34 0 10 9 0 33 11 0 22 835 71% 4
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 32 3 0 1 3521' 32 0 9 9 0 32 11 0 22 756 70% 4
Premier League Premier League Premier League Arsenal 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 38 76% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sheffield United 1 184' 1 0 1 0 0 0 0 41 85% 0
2022/2023   29 3 0 1 2544' 18 6 6 9 0 9 3 19 15 467 68% 4
Championship Championship Championship Sheffield United 25 2 0 1 2200' 16 6 4 7 0 9 3 19 15 467 68% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 4 1 0 0 344' 2 0 2 2 0 - - - - - - -
2021/2022   27 3 0 1 1986' 19 2 2 5 0 14 8 26 13 622 79% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield United 24 3 0 1 1686' 16 2 2 5 0 14 8 26 13 622 79% 3
2020/2021   28 3 0 0 2286' 17 6 4 2 0 15 8 10 11 325 76% 2
Premier League Premier League Premier League Sheffield United 23 2 0 0 1559' 12 3 4 2 0 11 6 5 7 228 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sheffield United 4 1 0 0 521' 4 2 0 0 0 4 2 5 4 97 73% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sheffield United 1 0 0 0 206' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   43 1 0 6 4007' 35 7 5 8 0 18 4 38 49 1046 81% 3
Championship Championship Championship Derby County 39 1 0 5 3752' 33 7 4 7 0 16 4 36 48 992 82% 3
Championship Championship Championship Luton Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 4 0 0 1 255' 2 0 1 1 0 2 0 2 1 54 76% 0
2018/2019   52 2 0 8 4736' 49 3 1 8 1 29 10 60 44 1680 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Derby County 4 0 0 0 484' 4 1 0 1 1 0 0 3 4 135 78% 0
Championship Championship Championship Derby County 45 2 0 8 3865' 42 1 1 7 0 29 10 57 40 1545 80% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Derby County 3 0 0 0 387' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Derby County 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   1 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Derby County Academy 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bruno Saltor
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   29 0 0 1 2197' 18 7 0 3 0 3 0 5 9 588 84% 3
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 23 0 0 1 1585' 14 5 0 2 0 2 0 4 9 419 83% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 6 0 0 0 612' 4 2 0 1 0 1 0 1 0 169 88% 0
2017/2018   37 0 0 0 2580' 24 4 2 3 0 2 1 19 8 797 82% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 35 0 0 0 2490' 23 4 2 3 0 2 1 19 8 797 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   43 0 0 4 4079' 42 4 0 7 0 12 2 30 24 1775 83% 3
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 42 0 0 4 4079' 42 4 0 7 0 12 2 30 24 1775 83% 3
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 1 0 3 4597' 48 4 0 7 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 48 1 0 3 4597' 48 4 0 7 0 - - - - - - -
2014/2015   41 3 0 1 3489' 34 4 2 6 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 38 3 0 1 3336' 33 3 2 6 1 - - - - - - -
2013/2014   35 1 0 1 3130' 31 3 2 10 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 33 1 0 1 3130' 31 3 2 10 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   31 1 0 5 3090' 29 6 1 3 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Brighton & Hove Albion 31 1 0 5 3090' 29 6 1 3 0 - - - - - - -
2011/2012   38 0 0 1 1747' 14 5 3 6 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 25 0 0 1 1396' 11 4 3 5 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 4 0 0 0 351' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
2010/2011   38 0 0 1 2374' 22 3 3 6 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 29 0 0 1 1924' 17 3 3 6 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 7 360' 4 0 0 - - - - - - -
2009/2010   34 1 0 1 3289' 32 7 0 14 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 7 1 0 0 586' 6 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 27 0 0 1 2703' 26 6 0 11 0 - - - - - - -
2008/2009   34 0 0 0 3106' 34 1 0 6 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 34 0 0 0 3106' 34 1 0 6 1 - - - - - - -
2007/2008   35 0 0 0 3174' 34 3 0 11 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Almeria 35 0 0 0 3174' 34 3 0 11 0 - - - - - - -
2006/2007   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Salamanca 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2