Bradley Lyons vs Allan Campbell - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
28 lat (1997-05-26)
N. Ireland N. Ireland
Profil zawodnika
16
Midfield
173 cm
67 kg
28 lat (1997-07-04)
Scotland Scotland
Statystyki Bradley Lyons, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Ligi Puchar Szkocji Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Allan Campbell, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Puchar Szkocji Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bradley Lyons
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 2 0 1 3321' 27 0 13 9 0 22 9 0 37 868 79% 3
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 23 1 0 1 2817' 23 0 11 8 0 22 9 0 36 860 79% 3
Puchar Ligi Kilmarnock 3 1 0 0 414' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2024/2025   40 1 0 1 4047' 40 0 7 7 1 41 10 0 41 1088 72% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia Północna 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 69% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 33 1 0 1 3377' 33 0 6 5 1 39 8 0 39 1036 73% 1
Europa Conference League Kilmarnock 4 360' 4 0 0 2 2 0 1 39 54% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Kilmarnock 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Kilmarnock 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 130' 1 0 1 0 0 0 1 0 0% 0
2023/2024   26 3 0 0 2958' 26 0 9 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 20 2 0 0 2255' 20 0 7 7 0 31 12 0 17 654 61% 1
Puchar Ligi Kilmarnock 6 1 0 0 703' 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   28 1 0 0 1693' 6 3 13 3 0 5 1 10 7 242 65% 1
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Kilmarnock 26 1 0 0 1603' 5 3 13 2 0 5 1 10 7 242 65% 1
Puchar Szkocji Kilmarnock 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Kilmarnock 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Kilmarnock 23 0 0 0 1709' 8 3 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   22 7 0 0 1608' 5 3 13 2 0 4 1 10 8 91 53% 0
Championship Championship Championship Blackburn Rovers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier Reserve League Blackburn U23 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 20 1 0 0 1534' 5 3 12 2 0 4 1 10 7 89 52% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 1 74' 0 0 1 0 0 0 1 2 100% 0
2018/2019   18 3 0 1 1973' 17 6 1 5 1 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 0 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 15 1 0 1 1613' 14 5 1 4 0 - - - - - - -
2017/2018   2 4 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Coleraine 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Irlandii północnej Coleraine 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Allan Campbell
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 0 942' 8 0 3 2 0 5 0 0 13 344 88% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership St. Mirren 7 0 0 0 749' 7 0 2 1 0 5 0 0 12 331 88% 0
Puchar Szkocji St. Mirren 1 0 0 0 193' 1 0 1 1 0 0 0 0 1 13 77% 0
2024/2025   18 0 0 1 2462' 18 0 11 1 0 15 4 0 18 395 68% 4
League 1 League 1 League 1 Charlton Athletic 6 0 0 1 802' 6 0 4 1 0 6 0 0 8 156 68% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Charlton Athletic 1 0 0 0 237' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Charlton Athletic 2 0 0 0 247' 2 0 1 0 0 1 1 0 2 50 38% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 9 0 0 0 1176' 9 0 5 0 0 8 3 0 8 189 76% 2
2023/2024   9 0 0 2 1328' 9 0 7 1 0 7 1 0 8 249 82% 0
Championship Championship Championship Millwall 9 0 0 2 1328' 9 0 7 1 0 7 1 0 8 249 82% 0
2022/2023   53 3 0 2 5631' 42 22 4 5 0 16 12 42 21 740 74% 1
Championship Championship Championship Luton Town 46 3 0 2 4956' 38 18 3 5 0 16 12 42 21 737 74% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 3 86' 0 0 1 0 0 0 0 3 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 4 0 0 0 589' 4 4 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   45 4 0 2 4191' 33 12 5 8 0 21 9 47 18 687 73% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 1 109' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Luton Town 42 4 0 2 3934' 33 12 2 8 0 21 9 46 18 682 73% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 148' 0 0 2 0 0 1 0 5 60% 0
2020/2021   40 5 0 0 4095' 39 6 0 6 0 16 6 22 23 613 81% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Motherwell 3 0 0 0 391' 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 35 4 0 0 3226' 34 3 0 6 0 16 6 22 23 613 81% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 1 0 0 478' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   32 7 0 2 3206' 31 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Motherwell 2 1 0 0 193' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Szkocja U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 30 5 0 2 3013' 30 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   38 2 0 4 3561' 32 6 4 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 38 2 0 4 3561' 32 6 4 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   38 2 0 0 3185' 28 7 4 7 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 3 0 0 0 348' 3 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 35 2 0 0 2837' 25 6 4 6 0 - - - - - - -
2016/2017   25 1 0 1 706' 6 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 25 1 0 1 706' 6 1 1 1 0 - - - - - - -
2015/2016   5 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Motherwell 5 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2