Barry Smith vs Barry McKay - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
0
Midfield
52 lat (1974-02-19)
Scotland Scotland
Profil zawodnika
10
Midfield
31 lat (1994-12-30)
Scotland Scotland
Statystyki Barry Smith, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga szkocka Szkocja 3
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Statystyki Barry McKay, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Barry Smith
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2010/2011   11 450' 5 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Dundee FC 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Brechin City 8 450' 5 0 0 - - - - - - -
2009/2010   36 3150' 35 0 0 - - - - - - -
Baraże Brechin City 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Brechin City 32 2790' 31 0 0 - - - - - - -
2008/2009   16 1260' 14 0 0 - - - - - - -
Baraże Brechin City 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Brechin City 14 1080' 12 0 0 - - - - - - -
2007/2008   5 180' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Greenock Morton 5 180' 2 0 0 - - - - - - -
2006/2007   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valur 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2005/2006   0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Gretna 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2004/2005   36 0 0 0 2953' 31 1 1 5 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 35 0 0 0 2863' 30 1 1 5 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee FC 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2003/2004   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2002/2003   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Barry McKay
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 1 170' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 121 74% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 1 0 0 1 170' 1 0 1 0 0 2 2 0 0 121 74% 0
2024/2025   3 0 0 0 468' 3 0 3 0 0 6 0 0 1 149 79% 0
Puchar Ligi Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 1 0 0 0 164' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 40 78% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 2 0 0 0 304' 2 0 2 0 0 5 0 0 1 109 79% 0
2023/2024   6 0 0 2 941' 6 0 6 0 0 5 1 0 6 163 61% 0
Puchar Ligi Hearts 1 158' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Hearts 1 0 0 0 155' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 26 38% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 4 0 0 2 628' 4 0 4 0 0 4 1 0 4 137 65% 0
2022/2023   43 4 0 6 4558' 34 12 10 1 0 21 7 15 28 973 76% 0
Puchar Szkocji Hearts 2 0 0 0 253' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 37 4 0 6 4035' 29 11 10 1 0 21 7 15 28 973 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hearts 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Hearts 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 2 0 11 4561' 34 15 3 0 0 27 14 14 20 782 75% 4
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 33 2 0 10 3864' 30 12 3 0 0 27 14 14 20 782 75% 4
Puchar Szkocji Hearts 4 0 0 1 697' 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   35 3 0 4 3083' 16 10 12 0 0 19 13 12 20 491 73% 1
Johnstones Paint Trophy Fleetwood Town 2 1 0 0 197' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 32 2 0 4 2886' 15 10 11 0 0 19 13 12 20 491 73% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Fleetwood Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   24 2 0 2 2133' 11 9 7 3 0 3 1 0 1 32 81% 0
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 10 2 0 2 1405' 9 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Swansea City 10 287' 0 0 4 3 1 0 1 32 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Szkocja 3 Raith Rovers 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 0 0 0 294' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   50 3 0 7 3242' 17 10 14 0 0 16 5 10 13 393 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 45 2 0 5 3152' 16 10 14 0 0 16 5 10 13 393 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 4 1 0 2 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   37 5 0 7 3571' 22 17 6 0 0 21 12 11 13 545 80% 0
Championship Championship Championship Nottingham Forest 32 5 0 7 3408' 22 17 4 0 0 21 12 11 13 545 80% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 3 76' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Nottingham Forest 2 87' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   45 5 0 5 4294' 31 13 10 1 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 3 226' 2 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 3 0 0 2 276' 1 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 38 5 0 3 3792' 28 12 7 0 0 - - - - - - -
2015/2016   44 9 0 10 4925' 40 17 2 1 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 3 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 5 2 0 2 553' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Rangers 35 6 0 8 4117' 33 16 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   25 2 0 0 2499' 16 8 7 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Raith Rovers 24 1 0 0 2499' 16 8 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Raith Rovers 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   25 4 0 0 1961' 14 6 4 0 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Greenock Morton 18 3 0 0 1961' 14 6 4 0 0 - - - - - - -
Szkocja 3 Rangers 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 1 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   34 4 0 0 1453' 15 0 1 0 0 - - - - - - -
Szkocja 4 Rangers 31 1 0 0 1350' 15 0 0 0 0 - - - - - - -
Challenge Cup Rangers 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 1 2 0 0 73' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 1 77' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2