Baidoo vs Arthur Masuaku - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
Austria Austria
Profil zawodnika
27
Defence
179 cm
70 kg
32 lat (1993-11-07)
France France
Statystyki Baidoo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji EURO U-21 Mecze towarzyskie U-21 Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Euro
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Arthur Masuaku, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Carabao Cup Premier League Puchar Francji World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Baidoo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 2 0 1 2826' 28 0 5 2 0 19 5 0 5 1419 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 22 2 0 1 2040' 22 0 1 2 0 17 4 0 5 1032 93% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 3 334' 3 0 1 2 1 0 0 253 91% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Lens 1 165' 1 0 1 0 0 0 0 45 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Red Bull Salzburg 2 287' 2 0 2 0 0 0 0 88 32% 0
FIFA Club World Cup Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
2024/2025   42 0 0 0 3973' 42 0 2 5 1 19 2 0 11 2859 91% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 11 0 0 0 1067' 11 0 1 1 0 4 1 0 2 598 91% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 29 0 0 0 2696' 29 0 1 4 1 14 1 0 9 2181 92% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 2 210' 2 0 0 1 0 0 0 80 88% 0
2023/2024   21 2 0 1 2050' 21 0 2 4 1 5 2 0 6 1081 75% 4
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 14 2 0 1 1349' 14 0 1 1 0 4 2 0 5 885 74% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Red Bull Salzburg 3 0 0 0 341' 3 0 1 2 0 1 0 0 1 196 81% 1
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Austria U21 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 270' 3 0 0 3 0 0 1 95 53% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 30 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Red Bull Salzburg 2 180' 2 0 0 2 0 0 1 65 77% 0
Statystyki Arthur Masuaku
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 1 0 0 1833' 15 0 6 4 1 3 1 0 3 291 87% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 2 0 0 0 318' 2 0 2 1 0 1 1 0 1 130 87% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Sunderland 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 1 0 0 1 89 91% 0
Premier League Premier League Premier League Sunderland 2 0 0 0 297' 2 0 2 1 0 1 0 0 0 48 81% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 0 0 0 ' 0 1 0 0 0 1 24 83% 0
World Cup Qualification Africa DR Kongo 8 0 0 0 918' 8 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje DR Kongo 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   45 1 0 11 4488' 45 0 6 14 0 37 12 0 34 1984 83% 2
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 4 0 0 1 360' 4 0 0 1 0 2 1 0 0 58 62% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 31 0 0 8 3076' 31 0 4 9 0 29 7 0 30 1541 84% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Besiktas Stambuł 9 1 0 2 962' 9 0 2 4 0 4 4 0 3 356 85% 0
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Besiktas Stambuł 1 90' 1 0 0 2 0 0 1 29 59% 0
2023/2024   25 0 0 2 2570' 25 0 5 5 1 10 3 0 20 1093 59% 1
Europa Conference League Besiktas Stambuł 6 0 0 2 586' 6 0 1 0 1 3 0 0 4 281 52% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Besiktas Stambuł 3 0 0 0 352' 3 0 1 0 0 0 0 0 0 46 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 16 0 0 0 1632' 16 0 3 5 0 7 3 0 16 766 65% 1
2022/2023   5 1 0 1 540' 5 0 1 1 0 0 0 0 3 156 88% 1
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Besiktas Stambuł 3 0 0 1 360' 3 0 1 1 0 0 0 0 3 156 88% 1
2021/2022   47 1 0 1 2094' 11 6 9 1 0 3 1 8 4 314 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 0 0 0 431' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 32 1 0 1 1145' 6 2 7 1 0 3 1 8 4 314 79% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy West Ham United 12 0 0 0 518' 2 2 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   15 0 0 2 1551' 13 5 0 2 0 4 2 10 6 386 84% 1
Premier League Premier League Premier League West Ham United 13 0 0 2 1461' 12 5 0 2 0 4 2 10 6 386 84% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2022   1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2019/2021   4 0 0 0 310' 3 0 1 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 2 0 0 0 130' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   26 0 0 1 1704' 12 2 7 6 1 7 2 12 9 423 81% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 24 0 0 1 1524' 10 2 7 6 1 5 2 10 9 390 81% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 1 90' 1 0 0 2 0 2 0 33 79% 0
2018/2019   40 0 0 1 2386' 22 1 5 3 0 4 1 18 7 813 84% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 3 180' 1 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Ham United 35 0 0 1 2026' 19 1 4 2 0 4 1 16 5 732 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 2 2 81 86% 0
2017/2018   41 1 0 3 3646' 28 9 6 5 1 9 3 30 30 548 82% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Ham United 3 0 0 0 300' 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 32 0 0 3 2904' 21 8 6 5 0 9 3 30 30 548 82% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 4 1 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 0 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   20 0 0 1 1448' 12 2 4 1 0 4 0 16 10 468 88% 0
Premier League Premier League Premier League West Ham United 16 0 0 1 1253' 11 2 2 1 0 4 0 16 10 468 88% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympiakos Pireus 2 60' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Ham United 2 135' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   36 1 0 0 3074' 33 1 0 4 0 4 2 5 5 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympiakos Pireus 2 0 0 0 210' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympiakos Pireus 6 450' 5 0 0 4 2 5 5 0 0% 0
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 26 1 0 0 2234' 24 1 0 2 0 - - - - - - -
2014/2015   41 1 0 0 3480' 36 3 1 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympiakos Pireus 6 1 0 0 540' 6 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 6 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 27 0 0 0 2534' 26 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Panathinaikos Ateny 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympiakos Pireus 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   31 1 0 4 2632' 27 0 3 3 0 16 4 35 21 819 73% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Valenciennes 31 1 0 4 2632' 27 0 3 3 0 16 4 35 21 819 73% 2
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Valenciennes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2