Christopher Trimmel vs Anthony Caci - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Defence
189 cm
80 kg
39 lat (1987-02-24)
Austria Austria
Profil zawodnika
19
Midfield
184 cm
70 kg
28 lat (1997-07-01)
France France
Statystyki Christopher Trimmel, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Anthony Caci, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Christopher Trimmel
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 0 0 3 3388' 25 0 16 7 0 5 0 0 8 709 67% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 21 0 0 3 2952' 21 0 15 7 0 4 0 0 8 638 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 256' 2 0 1 1 0 0 0 71 66% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Union Berlin 2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   20 0 0 3 2432' 20 0 9 5 0 9 3 0 5 536 67% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 20 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 20 0 0 3 2432' 20 0 9 5 0 9 3 0 5 516 66% 1
2023/2024   22 0 0 3 2533' 20 1 9 3 1 7 5 0 4 664 68% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union Berlin 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 0 44 70% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 70% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 21 0 0 3 2443' 19 1 9 2 1 6 4 0 4 610 68% 3
2022/2023   49 0 0 6 3802' 31 4 10 4 0 10 3 12 8 564 66% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union Berlin 9 0 0 0 914' 6 2 3 3 0 0 0 0 0 29 62% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 6 0 0 0 468' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 0 0 6 2330' 20 1 6 1 0 10 3 12 8 535 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   50 4 0 2 4449' 35 12 4 8 2 17 6 28 7 770 68% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Union Berlin 1 0 0 ' 2 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 5 0 0 1 651' 4 2 1 0 0 1 1 0 0 34 56% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 10 1 0 1 616' 6 0 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 33 2 0 0 2931' 23 9 2 5 0 16 5 28 7 736 68% 0
Europa Conference League Union Berlin 2 0 0 0 251' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   39 1 0 9 3749' 32 9 2 10 0 4 2 23 9 822 74% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 1 0 9 3389' 30 8 1 9 0 4 2 22 8 774 73% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Austria 5 73' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 0 0 0 287' 2 1 0 1 0 0 0 1 1 48 79% 0
2019/2020   36 0 0 8 3208' 34 1 1 6 0 4 3 32 18 606 73% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 4 254' 2 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 32 0 0 8 2954' 32 1 0 6 0 4 3 32 18 606 73% 1
2018/2019   36 0 0 7 3253' 35 1 0 10 0 1 0 5 0 75 71% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 0 0 6 2953' 32 1 0 9 0 1 0 2 0 61 72% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Carl Zeiss Jena 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Baraże Union Berlin 1 0 0 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 3 0 14 64% 0
2017/2018   35 1 0 9 3154' 34 1 0 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 0 0 0 274' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 1 0 9 2880' 32 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   35 0 0 5 3082' 33 1 0 4 0 10 3 22 28 684 61% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 33 0 0 5 3022' 33 1 0 4 0 10 3 22 28 684 61% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   30 1 0 3 2427' 20 3 6 4 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 29 1 0 3 2427' 20 3 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   32 0 0 1 2690' 29 1 0 8 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Union Berlin 31 0 0 1 2690' 29 1 0 8 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   44 5 0 0 3949' 41 1 3 11 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 10 1 0 0 900' 10 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 34 4 0 0 3049' 31 1 3 9 0 - - - - - - -
2012/2013   41 4 0 0 3587' 35 5 3 11 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 31 4 0 0 2832' 29 3 2 11 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 9 0 0 0 755' 6 2 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   27 4 0 0 3225' 25 12 2 5 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 27 4 0 0 3225' 25 12 2 5 1 - - - - - - -
2010/2011   40 3 0 0 2862' 9 5 24 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 32 1 0 0 2081' 5 2 21 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 6 2 0 0 691' 3 3 3 0 0 - - - - - - -
2009/2010   36 8 0 0 974' 8 4 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 4 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 31 5 0 0 794' 6 4 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   12 0 0 0 596' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 9 0 0 0 476' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wien (A) 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Austria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Anthony Caci
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 1 1169' 8 0 6 3 0 9 0 0 3 398 82% 1
Europa Conference League FSV Mainz 05 2 0 0 1 260' 2 0 1 0 0 3 0 0 0 107 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 6 0 0 0 909' 6 0 5 3 0 6 0 0 3 291 82% 1
2024/2025   35 1 0 7 5053' 35 0 24 7 0 33 13 0 14 1326 76% 15
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 33 1 0 7 4685' 33 0 22 6 0 32 12 0 11 1261 76% 15
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 368' 2 0 2 1 0 1 1 0 3 65 78% 0
2023/2024   31 2 0 3 3510' 30 1 10 8 0 34 6 0 16 1299 72% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 30 2 0 3 3340' 29 1 9 8 0 31 6 0 15 1267 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 170' 1 0 1 3 0 0 1 32 0% 0
2022/2023   34 2 0 1 3359' 25 8 7 4 0 6 4 10 5 769 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 32 2 0 1 3179' 23 8 7 4 0 6 4 10 5 769 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 1 0 3 3676' 26 7 11 4 0 11 4 36 22 1312 80% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 37 1 0 3 3676' 26 7 11 4 0 11 4 36 22 1312 80% 1
2020/2021   39 0 0 2 3745' 32 10 1 0 0 4 0 28 11 1249 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 38 0 0 2 3745' 32 10 1 0 0 4 0 28 11 1249 77% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   19 1 0 4 1089' 8 3 2 0 0 4 3 11 4 336 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 17 1 0 4 873' 8 2 0 0 0 4 3 11 4 336 80% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0 0 0 147' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 1 69' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   40 0 0 1 3525' 31 6 3 2 0 6 0 27 8 997 82% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 5 0 0 0 510' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 34 0 0 1 3015' 26 6 3 1 0 6 0 27 8 997 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   7 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 0 0 0 352' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Strasbourg 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 2 0 0 0 175' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2