Fabio Borini vs Andy Cook - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Forward
180 cm
73 kg
35 lat (1991-03-29)
Italy Italy
Profil zawodnika
39
Forward
185 cm
72 kg
35 lat (1990-10-18)
England England
Statystyki Fabio Borini, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Johnstones Paint Trophy Puchar Anglii League 2 Klubowe mecze towarzyskie Champions cup EURO U-21 Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andy Cook, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 1 Puchar Anglii Carabao Cup League 2 Johnstones Paint Trophy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Fabio Borini
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 5 1 2 152' 1 0 1 6 0 25 8 0 23 212 71% 0
Johnstones Paint Trophy Salford City 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 3 9 100% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Salford City 1 0 0 ' 1 0 2 1 0 0 2 100% 0
League 2 League 2 League 2 Salford City 1 4 1 2 152' 1 0 1 5 0 21 7 0 20 201 69% 0
2024/2025   5 1 0 0 705' 5 0 4 2 1 17 4 0 17 155 78% 1
Serie B Serie B Serie B Sampdoria 3 0 0 0 427' 3 0 3 1 1 14 2 0 13 114 78% 1
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Sampdoria 2 1 0 0 278' 2 0 1 1 0 3 2 0 4 41 78% 0
2023/2024   17 9 4 3 2470' 17 0 12 5 0 43 24 0 45 437 69% 5
Serie B Serie B Serie B Sampdoria 17 9 4 3 2470' 17 0 12 4 0 43 24 0 45 437 69% 5
Serie B Serie B Serie B Como 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2022/2023   2 346' 2 0 2 6 2 0 0 49 78% 3
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Fatih Karagümrük 2 346' 2 0 2 6 2 0 0 49 78% 3
2021/2022   24 6 2 3 2589' 16 9 7 3 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Karagumruk 2 3 1 0 228' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Karagumruk 22 3 1 3 2361' 15 8 6 3 0 - - - - - - -
2020/2021   21 9 2 1 2622' 19 10 1 3 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Karagumruk 21 9 2 1 2622' 19 10 1 3 0 - - - - - - -
2019/2020   31 3 1 0 1731' 10 7 6 2 1 36 12 11 24 200 72% 4
Serie A Serie A Serie A AC Milan 14 0 0 0 230' 1 1 1 1 0 2 0 1 2 19 79% 0
Serie A Serie A Serie A Hellas Werona 17 3 1 0 1501' 9 6 5 1 1 34 12 10 22 181 71% 4
2018/2019   43 3 0 2 2832' 15 7 13 3 0 36 9 14 39 360 73% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 4 0 0 0 355' 2 1 1 0 0 2 0 0 5 53 74% 0
Serie A Serie A Serie A AC Milan 34 2 0 2 1915' 10 4 10 3 0 30 7 14 34 243 73% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AC Milan 5 1 0 0 562' 3 2 2 0 0 4 2 0 0 64 75% 0
2017/2018   54 5 0 6 4737' 27 12 18 7 0 38 17 30 54 713 81% 64
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AC Milan 12 3 0 3 1088' 7 2 4 1 0 9 3 8 17 159 76% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 5 0 0 0 384' 1 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch Superpuchar Włoch AC Milan 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 36 2 0 3 3194' 19 10 10 5 0 29 14 22 37 554 82% 64
2016/2017   28 2 0 0 2713' 21 6 5 5 0 33 14 28 42 497 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 2 0 0 0 260' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 26 2 0 0 2453' 19 5 5 5 0 33 14 28 42 497 75% 0
2015/2016   31 5 1 2 3014' 22 11 4 6 0 48 18 31 50 560 72% 2
Premier League Premier League Premier League Sunderland 29 5 1 2 3014' 22 11 4 6 0 48 18 31 50 560 72% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   32 1 0 1 1645' 5 8 8 2 0 14 5 9 8 113 76% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liverpool FC 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Liverpool FC 4 210' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Liverpool FC 6 133' 0 0 2 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 16 1 0 1 1115' 3 8 4 2 0 14 5 9 8 113 76% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liverpool FC 4 157' 1 0 1 - - - - - - -
2013/2014   43 9 1 2 3912' 29 6 13 6 0 64 23 39 60 535 77% 7
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Sunderland 34 6 0 2 3265' 25 5 11 5 0 64 23 39 60 535 77% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 5 3 1 0 490' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 2 157' 1 0 1 - - - - - - -
2012/2013   26 2 0 0 1644' 6 6 10 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Liverpool FC 7 1 0 0 398' 1 2 2 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Włochy 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Liverpool FC 17 1 0 0 1246' 5 4 8 1 0 - - - - - - -
2011/2012   30 10 0 0 2697' 20 8 6 4 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 2 1 0 0 120' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Włochy U21 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 28 9 0 0 2577' 20 8 4 3 0 - - - - - - -
2010/2011   14 6 0 0 1403' 11 5 1 4 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 12 6 0 0 1403' 11 5 1 4 0 - - - - - - -
2009/2010   17 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 10 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andy Cook
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 8 0 3 2267' 18 0 8 4 0 67 24 0 16 360 53% 17
League 1 League 1 League 1 Bradford City 0 0 1 ' 0 0 9 3 0 3 64 52% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Grimsby Town 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 1 2 50% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bradford City 1 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 5 40% 1
League 2 League 2 League 2 Grimsby Town 17 7 0 2 2177' 17 0 8 4 0 55 19 0 12 282 54% 11
Johnstones Paint Trophy Bradford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 43% 1
2024/2025   24 15 0 2 2573' 24 0 6 5 0 73 34 0 15 362 54% 17
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bradford City 1 0 0 ' 0 0 4 2 0 0 13 69% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Bradford City 22 12 0 0 2393' 22 0 6 5 0 63 28 0 14 317 54% 15
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 2 0 2 90' 1 0 0 0 0 6 4 0 1 32 50% 0
2023/2024   44 19 2 9 4888' 44 0 12 6 1 145 54 0 32 861 44% 26
League 2 League 2 League 2 Bradford City 39 17 2 8 4206' 39 0 9 4 0 133 47 0 30 778 46% 23
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bradford City 2 0 0 0 281' 2 0 1 0 0 2 1 0 1 41 17% 0
Johnstones Paint Trophy Bradford City 3 2 0 1 401' 3 0 2 2 1 10 6 0 1 42 50% 3
2022/2023   50 31 4 8 5699' 40 17 10 5 0 103 51 48 32 702 53% 15
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bradford City 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bradford City 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 48 28 4 8 5574' 40 17 8 5 0 103 51 48 32 702 53% 15
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 79' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   40 12 2 3 4332' 35 13 4 0 0 73 37 67 28 726 54% 21
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bradford City 1 0 0 0 173' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 39 12 2 3 4159' 34 12 4 0 0 73 37 67 28 726 54% 21
2020/2021   51 11 0 1 5164' 28 17 18 4 0 38 20 42 19 347 48% 4
League 2 League 2 League 2 Bradford City 22 8 0 1 2675' 17 11 5 1 0 20 12 24 14 167 45% 4
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 24 3 0 0 2004' 8 5 12 3 0 18 8 16 5 164 51% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 3 0 0 0 305' 1 1 1 0 0 0 0 2 0 16 56% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Mansfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Mansfield Town 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   37 7 0 1 3378' 20 8 13 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 7 0 0 0 507' 5 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 24 7 0 1 2193' 10 5 13 2 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Mansfield Town 3 0 0 0 240' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Mansfield Town 1 0 0 0 186' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 2 0 0 0 252' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   52 18 0 3 4600' 40 3 10 8 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Walsall 43 13 0 3 3944' 34 3 9 8 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Walsall 3 3 0 0 270' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Walsall 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Walsall 4 1 0 0 176' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   48 28 0 0 4894' 40 11 6 1 1 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Tranmere Rovers 45 27 0 0 4669' 39 11 4 1 1 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Tranmere Rovers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Tranmere Rovers 2 1 0 0 135' 0 0 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   51 23 0 0 5201' 36 15 13 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Tranmere Rovers 6 0 0 0 485' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Tranmere Rovers 45 23 0 0 4716' 32 14 12 0 0 - - - - - - -
2015/2016   47 24 2 0 4140' 46 0 0 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Barrow 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Barrow 45 24 2 0 4050' 45 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   22 1 0 0 0 - - - - - - -
National League North/South Barrow 22 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   45 3 0 0 1059' 10 1 1 0 0 - - - - - - -
Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Kwalifikacje FA Trophy Grimsby Town 2 0 0 0 249' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Grimsby Town 43 3 0 0 810' 9 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   45 11 0 0 3286' 36 0 1 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Grimsby Town 45 11 0 0 3286' 36 0 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   38 17 0 0 3060' 34 0 0 1 3 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Barrow 38 17 0 0 3060' 34 0 0 1 3 - - - - - - -
2010/2011   41 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Barrow 36 1 0 0 630' 7 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   4 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barrow 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Barrow 4 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2