Cedric Bakambu vs Andre Silva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Forward
183 cm
74 kg
35 lat (1991-04-11)
DR Congo DR Congo
Profil zawodnika
9
Forward
182 cm
71 kg
30 lat (1995-11-06)
Portugal Portugal
Statystyki Cedric Bakambu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Liga Europy World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Liga chińska Azjatycka Liga Mistrzów Puchar Narodów Afryki Puchar Chin The Atlantic Cup Superpuchar Chin
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andre Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Euro Champions cup Puchar Konfederacji Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cedric Bakambu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 8 0 6 3181' 21 0 18 6 0 35 13 0 11 158 70% 15
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 3 462' 3 0 3 6 1 0 0 22 55% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 5 3 0 1 786' 5 0 5 1 0 21 9 0 9 85 74% 9
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Betis 5 1 0 2 677' 5 0 3 3 0 8 3 0 2 51 71% 4
World Cup Qualification Africa DR Kongo 7 4 0 3 1166' 7 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje DR Kongo 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2024/2025   20 10 0 4 2900' 20 0 16 6 0 66 31 0 20 298 72% 21
Europa Conference League Real Betis 12 7 0 2 1698' 12 0 8 1 0 35 17 0 12 160 76% 8
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 6 2 0 2 890' 6 0 6 4 0 24 11 0 7 124 69% 12
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 2 1 0 0 312' 2 0 2 1 0 7 3 0 1 14 57% 1
2023/2024   5 3 0 0 753' 5 0 5 3 0 27 9 0 10 147 50% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 1 1 0 0 165' 1 0 1 1 0 13 5 0 5 42 17% 2
Europa Conference League Real Betis 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 9 56% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 1 1 0 0 146' 1 0 1 1 0 8 2 0 2 56 61% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 2 0 0 0 306' 2 0 2 1 0 4 1 0 3 40 68% 3
2022/2023   46 20 3 3 5482' 32 24 13 7 1 23 13 22 17 173 72% 13
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 2 0 0 268' 2 1 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 6 0 0 1 535' 3 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 5 214' 0 0 3 0 0 2 1 22 82% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 32 18 3 2 4465' 27 21 8 4 0 23 13 20 16 151 71% 13
2021/2022   19 4 0 0 1439' 5 5 9 1 0 17 8 6 2 73 82% 6
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 17 4 0 0 1308' 5 5 7 1 0 14 7 5 2 51 78% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 131' 0 0 2 3 1 1 0 22 91% 1
2019/2022   2 0 0 0 353' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 2 0 0 0 353' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   10 1 0 0 1056' 8 3 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 4 1 0 0 316' 3 0 1 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 6 0 0 0 740' 5 3 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   24 17 1 0 2623' 21 7 3 6 0 27 16 40 19 206 77% 11
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 15 9 1 0 1809' 15 6 0 5 0 27 16 40 19 206 77% 11
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 5 3 0 0 370' 2 0 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 4 3 0 0 444' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 12 0 1 3765' 21 13 12 6 0 48 25 43 28 394 72% 17
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 7 0 0 0 813' 4 3 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 28 11 0 1 2952' 17 10 9 5 0 48 25 43 28 394 72% 17
2015/2017   7 2 0 0 503' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa DR Kongo 7 2 0 0 503' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
2015/2016   52 25 1 3 5326' 34 18 16 5 0 47 27 65 30 435 75% 29
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 13 9 0 0 1384' 11 4 2 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 35 12 0 3 3614' 21 13 13 4 0 47 27 65 30 435 75% 29
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 1 0 0 67' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 3 1 0 261' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   41 20 0 5 3536' 14 24 6 4 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Bursaspor 28 13 0 4 2157' 6 18 4 4 0 - - - - - - -
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Bursaspor 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bursaspor 12 7 0 1 1289' 7 6 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   32 6 0 3 3267' 22 13 7 4 1 71 31 61 29 468 72% 25
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 32 6 0 3 3267' 22 13 7 4 1 71 31 61 29 468 72% 25
2012/2013   34 11 0 1 3508' 25 9 8 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sochaux 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 34 8 0 1 3508' 25 9 8 4 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Sochaux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   24 3 0 0 1935' 9 6 12 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 24 3 0 0 1935' 9 6 12 0 0 - - - - - - -
2010/2011   17 576' 0 0 8 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 17 576' 0 0 8 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 10 3 0 2990' 25 0 11 2 0 60 29 0 35 469 81% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 24 10 3 0 2854' 24 0 10 2 0 54 27 0 35 460 81% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 136' 1 0 1 6 2 0 0 9 78% 0
2024/2025   7 2 2 3 1102' 7 0 7 1 0 28 12 0 12 209 75% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Werder Brema 4 1 1 0 649' 4 0 4 1 0 14 7 0 7 108 72% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 1 1 2 ' 0 0 8 3 0 2 40 62% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 0 0 1 166' 1 0 1 0 0 3 2 0 1 27 93% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Werder Brema 1 136' 1 0 1 2 0 0 1 15 87% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 1 0 0 0 151' 1 0 1 0 0 1 0 0 1 19 79% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   17 4 1 0 2417' 14 3 14 2 0 26 9 0 12 233 79% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 5 1 0 0 702' 4 1 4 1 0 6 2 0 3 49 71% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Sociedad 2 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 4 1 0 1 27 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 10 3 1 0 1469' 9 1 9 1 0 16 6 0 8 157 82% 4
2022/2023   47 9 0 7 5122' 30 18 15 3 0 47 24 30 50 493 76% 12
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 0 0 0 242' 2 1 0 0 0 2 1 2 7 35 89% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 8 3 0 3 910' 6 3 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 31 4 0 3 3633' 20 13 12 3 0 45 23 28 43 458 75% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 4 2 0 1 337' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   63 18 4 6 6876' 42 29 16 2 0 66 40 29 40 772 74% 20
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 52' 0 0 1 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 8 1 0 0 719' 4 3 2 0 0 5 2 2 2 47 66% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 6 2 1 1 814' 5 4 1 0 0 8 6 5 5 96 75% 2
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Portugalia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 6 1 0 0 703' 4 3 2 1 0 6 3 2 5 99 75% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 34 11 3 3 3792' 24 15 9 1 0 47 29 20 28 530 74% 15
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 6 3 0 2 796' 5 4 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 30 7 7 4193' 34 12 2 1 0 75 46 14 26 586 74% 18
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 1 0 0 162' 0 0 2 0 0 0 0 1 0 2 100% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 1 1 2 2 17 59% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 32 28 7 6 3851' 32 12 0 1 0 74 45 11 24 567 74% 17
2019/2020   43 16 3 4 4504' 29 18 9 4 0 68 27 21 30 395 74% 21
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 29 12 1 3 2706' 16 9 9 2 0 42 16 12 17 244 73% 10
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 3 2 2 0 448' 3 2 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 2 0 0 0 150' 1 1 0 1 0 2 0 1 2 8 62% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 9 2 0 1 1200' 9 6 0 0 0 24 11 8 11 143 78% 11
2018/2019   47 14 0 1 4654' 35 13 7 6 0 77 29 50 36 503 74% 23
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 28 9 0 0 2920' 25 7 2 4 0 63 27 42 28 390 74% 17
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 4 2 0 0 319' 2 1 1 0 0 4 2 7 1 38 76% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 3 0 0 537' 4 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 11 0 0 1 878' 4 3 4 0 0 10 0 1 7 75 77% 4
2017/2018   58 10 0 0 3680' 18 6 23 1 0 45 18 37 35 422 78% 14
Serie A Serie A Serie A AC Milan 38 2 0 0 1992' 7 3 17 0 0 29 9 19 18 236 78% 14
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AC Milan 14 8 0 0 1395' 10 3 4 1 0 16 9 18 17 186 79% 0
Superpuchar Sevilla FC 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 5 233' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   54 30 8 2 5953' 47 20 5 5 0 97 48 48 65 770 72% 5
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 10 9 0 0 1414' 9 7 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 34 16 5 0 3419' 28 9 4 3 0 73 39 33 41 589 72% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 5 3 2 1120' 10 4 0 2 0 24 9 15 24 181 70% 5
2015/2016   45 21 2 0 1323' 5 5 6 1 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 11 1 0 0 810' 4 1 5 1 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 29 14 2 0 303' 0 4 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 2 0 0 210' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   35 7 0 0 1049' 0 7 9 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 35 7 0 0 1049' 0 7 9 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 2 0 0 1569' 1 1 19 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 30 2 0 0 1569' 1 1 19 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2