Ezequiel Avila vs Andre Silva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
32 lat (1994-02-06)
Argentina Argentina
Profil zawodnika
9
Forward
182 cm
71 kg
30 lat (1995-11-06)
Portugal Portugal
Statystyki Ezequiel Avila, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie Copa Libertadores Liga argentyńska Puchar Argentyny
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andre Silva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Euro Champions cup Puchar Konfederacji Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ezequiel Avila
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 3 1 3 1405' 11 0 6 4 0 30 7 0 18 279 63% 7
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 4 2 0 2 553' 4 0 3 1 0 8 4 0 6 102 50% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 4 1 1 0 499' 4 0 2 3 0 8 2 0 8 94 70% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Betis 3 0 0 1 353' 3 0 1 0 0 14 1 0 4 83 72% 3
2024/2025   15 4 0 2 1932' 15 0 9 9 1 36 18 0 37 499 79% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 1 1 0 2 47 72% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 6 2 0 0 793' 6 0 4 5 1 20 10 0 18 197 77% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Girona 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Las Palmas 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Real Betis 8 1 0 2 1049' 8 0 5 3 0 15 7 0 17 255 82% 0
2023/2024   18 3 0 3 2396' 16 2 12 8 3 43 11 0 34 387 68% 5
Europa Conference League Osasuna Pampeluna 2 1 0 0 249' 2 0 1 1 0 7 2 0 2 29 66% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 12 1 0 3 1589' 10 2 8 3 2 27 6 0 20 279 67% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 4 1 0 0 558' 4 0 3 4 1 9 3 0 12 79 72% 0
2022/2023   35 9 2 2 4388' 25 20 9 7 1 41 16 17 24 339 61% 11
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Osasuna Pampeluna 4 1 0 0 584' 2 2 2 0 0 3 0 0 0 4 75% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 31 8 2 2 3804' 23 18 7 7 1 38 16 17 24 335 61% 11
2021/2022   36 6 1 1 4430' 22 20 14 9 1 50 16 30 41 460 60% 13
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 36 6 1 1 4430' 22 20 14 9 1 50 16 30 41 460 60% 13
2020/2021   10 0 0 0 778' 2 2 6 0 0 4 2 2 2 42 64% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 10 0 0 0 778' 2 2 6 0 0 4 2 2 2 42 64% 2
2019/2020   20 11 0 2 2081' 18 4 2 6 0 65 27 41 41 151 64% 21
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Osasuna Pampeluna 20 9 0 2 2081' 18 4 2 6 0 65 27 41 41 151 64% 21
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Osasuna Pampeluna 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   34 10 1 2 3609' 20 11 14 12 1 88 25 38 46 284 57% 11
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Huesca 34 10 1 2 3609' 20 11 14 12 1 88 25 38 46 284 57% 11
2017/2018   39 7 0 0 4599' 27 23 8 7 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 39 7 0 0 4599' 27 23 8 7 1 - - - - - - -
2016/2017   21 1 0 2 1236' 2 1 13 1 0 - - - - - - -
Liga argentyńska Liga argentyńska Liga argentyńska San Lorenzo 21 1 0 2 1236' 2 1 13 1 0 - - - - - - -
Statystyki Andre Silva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 10 3 0 3144' 26 0 12 2 0 61 30 0 35 481 80% 5
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 136' 1 0 1 6 2 0 0 9 78% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 25 10 3 0 3008' 25 0 11 2 0 55 28 0 35 472 80% 5
2024/2025   7 2 2 3 1102' 7 0 7 1 0 28 12 0 12 209 75% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 1 0 0 0 151' 1 0 1 0 0 1 0 0 1 19 79% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Celtic Glasgow 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 0 0 1 166' 1 0 1 0 0 3 2 0 1 27 93% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Werder Brema 1 136' 1 0 1 2 0 0 1 15 87% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Werder Brema 4 1 1 0 649' 4 0 4 1 0 14 7 0 7 108 72% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 1 1 2 ' 0 0 8 3 0 2 40 62% 0
2023/2024   17 4 1 0 2417' 14 3 14 2 0 26 9 0 12 233 79% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Real Sociedad 2 0 0 0 246' 1 1 1 0 0 4 1 0 1 27 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 10 3 1 0 1469' 9 1 9 1 0 16 6 0 8 157 82% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 5 1 0 0 702' 4 1 4 1 0 6 2 0 3 49 71% 1
2022/2023   47 9 0 7 5122' 30 18 15 3 0 47 24 30 50 493 76% 12
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 8 3 0 3 910' 6 3 2 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 31 4 0 3 3633' 20 13 12 3 0 45 23 28 43 458 75% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 4 2 0 1 337' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 0 0 0 242' 2 1 0 0 0 2 1 2 7 35 89% 3
2021/2022   63 18 4 6 6876' 42 29 16 2 0 66 40 29 40 772 74% 20
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 8 1 0 0 719' 4 3 2 0 0 5 2 2 2 47 66% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 6 2 1 1 814' 5 4 1 0 0 8 6 5 5 96 75% 2
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Portugalia 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy RasenBallsport Leipzig 6 1 0 0 703' 4 3 2 1 0 6 3 2 5 99 75% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga RasenBallsport Leipzig 34 11 3 3 3792' 24 15 9 1 0 47 29 20 28 530 74% 15
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów RasenBallsport Leipzig 6 3 0 2 796' 5 4 1 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec Superpuchar Niemiec RasenBallsport Leipzig 1 52' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   38 30 7 7 4193' 34 12 2 1 0 75 46 14 26 586 74% 18
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 2 1 0 1 180' 2 0 0 0 0 1 1 2 2 17 59% 1
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 32 28 7 6 3851' 32 12 0 1 0 74 45 11 24 567 74% 17
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 1 0 0 162' 0 0 2 0 0 0 0 1 0 2 100% 0
2019/2020   43 16 3 4 4504' 29 18 9 4 0 68 27 21 30 395 74% 21
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 29 12 1 3 2706' 16 9 9 2 0 42 16 12 17 244 73% 10
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 3 2 2 0 448' 3 2 0 1 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AC Milan 2 0 0 0 150' 1 1 0 1 0 2 0 1 2 8 62% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 9 2 0 1 1200' 9 6 0 0 0 24 11 8 11 143 78% 11
2018/2019   47 14 0 1 4654' 35 13 7 6 0 77 29 50 36 503 74% 23
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 28 9 0 0 2920' 25 7 2 4 0 63 27 42 28 390 74% 17
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 4 2 0 0 319' 2 1 1 0 0 4 2 7 1 38 76% 2
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 4 3 0 0 537' 4 2 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 11 0 0 1 878' 4 3 4 0 0 10 0 1 7 75 77% 4
2017/2018   58 10 0 0 3680' 18 6 23 1 0 45 18 37 35 422 78% 14
Serie A Serie A Serie A AC Milan 38 2 0 0 1992' 7 3 17 0 0 29 9 19 18 236 78% 14
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AC Milan 14 8 0 0 1395' 10 3 4 1 0 16 9 18 17 186 79% 0
Superpuchar Sevilla FC 1 60' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AC Milan 5 233' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   54 30 8 2 5953' 47 20 5 5 0 97 48 48 65 770 72% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 10 5 3 2 1120' 10 4 0 2 0 24 9 15 24 181 70% 5
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Portugalia 10 9 0 0 1414' 9 7 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 34 16 5 0 3419' 28 9 4 3 0 73 39 33 41 589 72% 0
2015/2016   45 21 2 0 1323' 5 5 6 1 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Portugalia U21 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 11 1 0 0 810' 4 1 5 1 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 29 14 2 0 303' 0 4 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii FC Porto 4 2 0 0 210' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   35 7 0 0 1049' 0 7 9 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 35 7 0 0 1049' 0 7 9 0 0 - - - - - - -
2013/2014   30 2 0 0 1569' 1 1 19 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 30 2 0 0 1569' 1 1 19 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2