Dylan Bronn vs Alexander Hack - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
30 lat (1995-06-19)
France France
Profil zawodnika
42
Defence
193 cm
83 kg
32 lat (1993-09-08)
Germany Germany
Statystyki Dylan Bronn, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Europa Conference League Liga Europy Puchar Szwajcarii Liga Mistrzów World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alexander Hack, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar USA Liga amerykańska MLS Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dylan Bronn
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 1 0 1 2506' 27 0 1 9 0 7 1 0 11 915 90% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 14 0 0 1 1306' 14 0 1 4 0 6 1 0 9 678 90% 0
Europa Conference League Servette Genewa 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 80 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Servette Genewa 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 1 0 0 2 118 92% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Servette Genewa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 20 85% 0
World Cup Qualification Africa Tunezja 5 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Tunezja 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 19 79% 0
Club Friendlies Servette Genewa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   24 0 0 1 2336' 24 0 3 5 0 24 5 0 19 1261 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Salernitana 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 1 71 94% 0
Serie B Serie B Serie B Salernitana 23 0 0 1 2216' 23 0 3 5 0 24 5 0 18 1190 79% 0
2023/2024   11 0 0 0 990' 11 0 0 4 1 8 2 0 11 376 80% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Salernitana 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 55 95% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Juventus Turyn 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 1 22 0% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 8 0 0 0 720' 8 0 0 3 1 6 2 0 8 287 84% 0
Serie A Serie A Serie A Salernitana 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 2 12 67% 0
2022/2023   31 0 0 0 2253' 19 4 5 6 1 4 1 21 9 769 86% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Salernitana 30 0 0 0 2253' 19 4 5 6 1 4 1 21 9 769 86% 0
2021/2022   34 1 0 2 2586' 28 0 1 10 1 13 8 29 11 1088 81% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 34 1 0 2 2586' 28 0 1 10 1 13 8 29 11 1088 81% 3
2020/2021   39 2 1 0 3623' 39 1 0 4 0 11 5 28 11 1356 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 38 2 1 0 3503' 38 1 0 4 0 11 5 28 11 1356 83% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   10 1 0 0 900' 10 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 4 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 6 1 0 0 540' 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   22 0 0 0 1506' 13 1 4 0 0 2 1 4 5 248 79% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 8 357' 2 0 3 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 3 81' 0 0 1 0 0 0 0 3 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 9 810' 9 0 0 2 1 4 5 245 79% 0
2018/2019   38 8 1 0 3011' 31 1 2 9 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 31 7 1 0 2531' 26 1 2 9 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Antwerp 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 5 1 0 0 480' 5 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   42 2 0 0 3696' 38 2 2 11 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 36 2 0 0 3159' 33 2 1 11 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 3 267' 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 2 0 0 3038' 33 0 1 9 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Niort 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Niort 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Niort 33 2 0 0 2648' 29 0 1 9 0 - - - - - - -
Statystyki Alexander Hack
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 4 0 2 3075' 31 0 4 9 0 19 7 0 30 1844 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 12 1 0 1 1164' 12 0 1 1 0 6 1 0 18 546 76% 0
Puchar USA Puchar USA Puchar USA New York Red Bulls 1 0 0 1 90' 1 0 0 2 0 2 0 0 1 65 71% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS New York Red Bulls 16 1 0 0 1611' 16 0 3 6 0 10 6 0 10 1171 81% 0
Leagues Cup New York Red Bulls 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 62 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie New York Red Bulls 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   30 1 0 0 1937' 15 3 6 4 2 2 1 21 10 471 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 1 0 0 136' 1 0 1 2 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 28 0 0 0 1801' 14 3 5 2 1 2 1 21 10 471 73% 0
2021/2022   33 3 0 1 3077' 26 7 4 6 1 17 4 31 38 1155 79% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 3 0 0 0 321' 2 1 0 0 0 0 0 2 3 40 65% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 30 3 0 1 2756' 24 6 4 6 1 17 4 29 35 1115 79% 2
2020/2021   35 1 0 0 2073' 15 2 7 2 0 6 2 15 13 636 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 226' 1 1 0 0 0 1 0 1 1 40 88% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 33 1 0 0 1847' 14 1 7 2 0 5 2 14 12 596 79% 0
2019/2020   31 0 0 0 1342' 9 2 5 2 0 7 1 9 11 231 75% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 30 0 0 0 1342' 9 2 5 2 0 7 1 9 11 231 75% 0
2018/2019   24 1 0 1 1442' 12 2 3 1 0 11 2 13 8 420 76% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 1 0 1 1322' 11 2 3 1 0 11 2 13 8 420 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   25 1 0 0 1626' 16 2 1 2 0 13 4 10 19 496 77% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 1 0 0 1379' 14 1 1 2 0 13 4 10 19 496 77% 1
2016/2017   32 1 0 1 1889' 20 1 2 1 1 9 2 6 17 806 77% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FSV Mainz 05 4 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 1 0 66 83% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 6 0 0 0 450' 5 0 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 21 0 0 1 1259' 13 1 2 0 0 8 2 5 17 740 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 0 0 0 630' 7 0 0 1 1 3 0 7 4 394 81% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 18 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 3 0 7 4 394 81% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 17 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   31 0 0 0 687' 0 0 8 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 31 0 0 0 687' 0 0 8 0 1 - - - - - - -
2013/2014   32 1 0 0 171' 0 3 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 32 1 0 0 171' 0 3 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2