Baron vs Alexander Hack - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
Guadeloupe Guadeloupe
Profil zawodnika
42
Defence
193 cm
83 kg
32 lat (1993-09-08)
Germany Germany
Statystyki Baron, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Europa Conference League Liga Europy Liga Mistrzów Klubowe mecze towarzyskie CONCACAF Gold Cup
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alexander Hack, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Liga amerykańska MLS Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie Puchar USA
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Baron
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 0 0 1 1887' 16 0 6 1 0 9 3 0 5 947 88% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 7 0 0 1 906' 7 0 4 0 0 7 2 0 3 433 89% 0
Europa Conference League Servette Genewa 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 119 87% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Servette Genewa 2 180' 2 0 0 2 1 0 1 146 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Utrecht 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Servette Genewa 2 253' 2 0 1 0 0 0 0 110 85% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Gwadelupa 3 0 0 0 338' 3 0 1 1 0 0 0 0 1 139 84% 0
2024/2025   24 2 0 3 2548' 24 0 5 2 0 12 3 0 7 1433 84% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Servette Genewa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
CONCACAF Nations League 1 Gwadelupa 6 0 0 2 683' 6 0 2 1 0 4 0 0 3 324 81% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 18 2 0 1 1865' 18 0 3 1 0 8 3 0 4 1109 85% 0
2023/2024   14 0 0 3 1600' 14 0 5 6 1 9 2 0 6 684 59% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Servette Genewa 1 0 0 0 180' 1 0 1 0 0 2 1 0 3 93 77% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Servette Genewa 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 0% 0
CONCACAF Nations League 1 Gwadelupa 3 0 0 0 270' 3 0 0 2 0 0 0 0 0 72 93% 0
Europa Conference League Servette Genewa 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 15 73% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 9 0 0 3 1014' 9 0 3 3 1 7 1 0 3 494 51% 0
2022/2023   5 450' 5 0 0 0 0 0 2 263 83% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 5 450' 5 0 0 0 0 0 2 263 83% 0
Statystyki Alexander Hack
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 4 0 2 3075' 31 0 4 9 0 19 7 0 30 1844 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 12 1 0 1 1164' 12 0 1 1 0 6 1 0 18 546 76% 0
Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS Liga amerykańska MLS New York Red Bulls 16 1 0 0 1611' 16 0 3 6 0 10 6 0 10 1171 81% 0
Leagues Cup New York Red Bulls 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 62 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie New York Red Bulls 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar USA Puchar USA Puchar USA New York Red Bulls 1 0 0 1 90' 1 0 0 2 0 2 0 0 1 65 71% 0
2022/2023   30 1 0 0 1937' 15 3 6 4 2 2 1 21 10 471 73% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 28 0 0 0 1801' 14 3 5 2 1 2 1 21 10 471 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 1 0 0 136' 1 0 1 2 1 - - - - - - -
2021/2022   33 3 0 1 3077' 26 7 4 6 1 17 4 31 38 1155 79% 2
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 30 3 0 1 2756' 24 6 4 6 1 17 4 29 35 1115 79% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 3 0 0 0 321' 2 1 0 0 0 0 0 2 3 40 65% 0
2020/2021   35 1 0 0 2073' 15 2 7 2 0 6 2 15 13 636 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 33 1 0 0 1847' 14 1 7 2 0 5 2 14 12 596 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 226' 1 1 0 0 0 1 0 1 1 40 88% 0
2019/2020   31 0 0 0 1342' 9 2 5 2 0 7 1 9 11 231 75% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 30 0 0 0 1342' 9 2 5 2 0 7 1 9 11 231 75% 0
2018/2019   24 1 0 1 1442' 12 2 3 1 0 11 2 13 8 420 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 1 0 1 1322' 11 2 3 1 0 11 2 13 8 420 76% 0
2017/2018   25 1 0 0 1626' 16 2 1 2 0 13 4 10 19 496 77% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 0 0 0 247' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 23 1 0 0 1379' 14 1 1 2 0 13 4 10 19 496 77% 1
2016/2017   32 1 0 1 1889' 20 1 2 1 1 9 2 6 17 806 77% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 6 0 0 0 450' 5 0 0 0 1 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 21 0 0 1 1259' 13 1 2 0 0 8 2 5 17 740 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FSV Mainz 05 4 1 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 1 0 66 83% 0
2015/2016   35 0 0 0 630' 7 0 0 1 1 3 0 7 4 394 81% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 18 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 3 0 7 4 394 81% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 17 0 0 0 0' 0 0 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   31 0 0 0 687' 0 0 8 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 31 0 0 0 687' 0 0 8 0 1 - - - - - - -
2013/2014   32 1 0 0 171' 0 3 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 32 1 0 0 171' 0 3 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2