Zubairu vs Andreas Gruber - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Midfield
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
9
Forward
174 cm
68 kg
30 lat (1995-06-29)
Austria Austria
Statystyki Zubairu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andreas Gruber, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Zubairu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 0 0 1 2665' 23 0 9 5 0 15 5 0 45 1215 82% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 21 0 0 1 2422' 21 0 8 5 0 15 5 0 45 1215 82% 0
Club Friendlies Zemplin Michalovce 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Zemplin Michalovce 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 0 0 0 3433' 25 0 16 4 1 9 2 0 36 1145 67% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 25 0 0 0 3433' 25 0 16 4 1 9 2 0 36 1145 67% 0
2023/2024   6 0 0 0 833' 6 0 4 0 0 1 0 0 6 106 60% 0
Druga liga serbska Druga liga serbska Druga liga serbska Kolubara 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 6 0 0 0 833' 6 0 4 0 0 1 0 0 6 106 60% 0
2022/2023   3 0 0 0 448' 3 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Kolubara 3 0 0 0 448' 3 0 3 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Andreas Gruber
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 2 0 9 3304' 24 0 16 1 0 39 14 0 26 424 74% 5
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 22 2 0 9 3124' 22 0 16 1 0 39 14 0 26 424 74% 5
Club Friendlies DAC 1904 Dunajska Streda 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Austria Wiedeń 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 7 0 4 2273' 16 0 11 2 0 42 17 0 18 380 66% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 1 1 0 0 150' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 3 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 14 5 0 3 1923' 14 0 9 2 0 41 16 0 17 345 65% 3
Europa Conference League Austria Wiedeń 1 1 0 1 200' 1 0 1 0 0 1 1 0 1 32 81% 0
2023/2024   34 15 0 5 4815' 34 0 24 5 0 91 41 0 48 713 51% 20
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 29 11 0 4 4070' 29 0 20 4 0 80 35 0 41 643 56% 20
Europa Conference League Austria Wiedeń 3 3 0 1 423' 3 0 2 1 0 11 6 0 7 70 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 2 1 0 0 322' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   25 11 0 6 3495' 20 16 8 3 0 29 18 12 20 337 70% 14
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Austria Wiedeń 24 9 0 6 3340' 19 15 8 3 0 29 18 12 20 337 70% 14
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Austria Wiedeń 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Austria Wiedeń 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   19 2 0 0 1157' 1 1 14 0 0 8 3 6 4 84 70% 3
Europa Conference League LASK Linz 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 18 0 0 0 1073' 1 1 13 0 0 8 3 6 4 84 70% 3
2020/2021   26 10 0 7 3712' 24 22 2 2 0 23 12 24 34 378 71% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 8 3 0 3 1128' 7 7 1 0 0 4 4 3 5 86 71% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 17 5 0 4 2448' 16 14 1 2 0 19 8 21 29 292 71% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 2 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   20 12 2 1 2071' 18 5 2 8 0 42 21 40 49 230 69% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 20 12 2 1 2071' 18 5 2 8 0 42 21 40 49 230 69% 2
2018/2019   31 6 0 8 4039' 31 16 0 7 0 56 25 57 57 367 69% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 31 6 0 8 4039' 31 16 0 7 0 56 25 57 57 367 69% 0
2017/2018   32 5 0 0 3267' 20 12 8 4 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Mattersburg 1 1 0 0 103' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 31 4 0 0 3164' 20 12 7 4 0 - - - - - - -
2016/2017   12 0 0 0 427' 1 0 4 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 11 0 0 0 397' 1 0 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   36 4 0 0 3426' 15 12 17 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 32 3 0 0 3130' 14 11 15 1 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 2 1 0 0 228' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sturm Graz 2 68' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   29 2 0 0 2714' 12 11 13 3 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Sturm Graz 28 2 0 0 2559' 11 10 13 3 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Sturm Graz 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2