Özdemir vs Laszlo Benes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
88
Midfield
Turkey Turkey
Profil zawodnika
8
Midfield
181 cm
72 kg
28 lat (1997-07-01)
Slovakia Slovakia
Statystyki Özdemir, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Puchar Turcji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Laszlo Benes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga turecka Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro Germany Cup 5 EURO U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Özdemir
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 1 0 1 1070' 10 0 2 1 0 7 4 0 8 252 76% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 10 1 0 1 1070' 10 0 2 1 0 7 4 0 8 252 76% 0
2024/2025   33 5 0 3 3467' 33 0 7 11 1 24 11 0 39 875 77% 10
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 32 5 0 3 3377' 32 0 7 11 1 24 11 0 39 875 77% 10
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Alanyaspor 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   28 2 0 4 3485' 28 0 13 7 0 25 10 0 24 835 72% 10
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 28 2 0 4 3485' 28 0 13 7 0 25 10 0 24 835 72% 10
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Alanyaspor 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 3 1 0 1 63 76% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Alanyaspor 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 3 1 0 1 63 76% 0
Statystyki Laszlo Benes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 8 0 2 3230' 31 0 6 3 1 51 23 0 37 1083 83% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Kayserispor 28 6 0 2 2889' 28 0 5 3 1 51 23 0 37 1083 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Union Berlin 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Kayserispor 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Słowacja 1 0 0 0 161' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Izrael 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 2 0 1 1406' 10 0 7 4 0 32 11 0 10 582 78% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Union Berlin 2 331' 2 0 2 3 0 0 0 76 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Union Berlin 3 2 0 1 397' 3 0 2 4 0 19 7 0 4 274 72% 1
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Słowacja 5 0 0 0 678' 5 0 3 0 0 10 4 0 6 232 83% 0
2023/2024   28 15 3 12 3214' 28 0 8 4 1 89 38 0 39 1042 73% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 26 13 3 11 2974' 26 0 8 4 1 78 33 0 34 924 73% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 2 2 0 1 240' 2 0 0 0 0 11 5 0 5 118 80% 0
2022/2023   34 6 2 9 3903' 21 16 14 6 0 42 16 23 26 671 78% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hamburger SV 32 6 2 9 3566' 19 14 14 5 0 42 16 22 25 630 77% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Słowacja 2 0 0 0 337' 2 2 0 1 0 0 0 1 1 41 90% 0
2021/2022   34 0 0 0 1404' 3 4 11 0 0 5 5 2 9 163 79% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 30 0 0 0 1241' 2 3 11 0 0 5 5 2 9 163 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 3 0 0 0 163' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowacja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 2 0 2 2400' 11 9 11 4 0 4 2 11 17 258 70% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 15 1 0 1 1566' 9 8 3 3 0 4 2 11 12 178 66% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 17 0 0 1 578' 1 1 6 0 0 0 0 0 5 75 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 1 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia M'gladbach 5 166' 0 0 2 0 0 0 0 5 80% 0
2019/2020   36 0 0 4 2700' 14 6 13 5 0 27 9 18 29 461 82% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 0 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 31 0 0 4 2183' 10 5 12 3 0 22 6 13 22 337 83% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Borussia M'gladbach 4 0 0 0 347' 3 0 1 2 0 5 3 5 7 124 79% 0
2018/2019   22 2 0 6 1750' 8 6 9 2 0 1 1 9 13 116 76% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 5 64' 0 0 1 0 0 0 1 8 62% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Holstein Kiel 1 87' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 16 2 0 6 1599' 8 6 7 2 0 1 1 9 12 108 77% 0
2017/2018   8 2 0 0 143' 0 0 2 1 1 1 0 2 1 24 79% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 7 143' 0 0 2 1 0 2 1 24 79% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowacja U21 2 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2016/2017   21 2 0 0 1171' 3 3 8 1 0 3 1 5 7 238 85% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Słowacja 1 89' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Borussia M'gladbach 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Borussia Moenchengladbach II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia M'gladbach 2 0 0 0 189' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Borussia M'gladbach 17 1 0 0 893' 3 3 5 0 0 3 1 5 7 238 85% 0
2015/2016   31 2 0 0 2575' 19 8 5 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy MSK Zilina 8 0 0 0 437' 0 4 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 23 2 0 0 2138' 19 4 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   10 0 0 0 780' 2 2 6 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 10 0 0 0 780' 2 2 6 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2